Douglas Polska

Stare Miasto

Opinie o Douglas Polska

Pracownik 2010-12-14 11:36:40
Część zespołu zgrana, część donosi na innych pracowników kierownictwu. Kierownik [usunięte przez moderatora] jest arogancka, zabiera prezenty ze szkoleń, kiedy kierownik regionalny przyjeżdża na inspekcję, to pełne duże torby prezentów. Pracowników traktuje "z góry", oczywiście jeśli to nie jest ktoś z jej zwierzchników, osobom na wyższym stanowisku jawnie wchodzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Praca mało opłacalna wciąż mylą się w wysyłaniu wypłat, raz jest to 100 zł za mało, innym razem 200, czy 300. Kiedy ma przyjechać inspekcja z Niemiec, to w pracy jest istny cyrk. [usunięte przez moderatora] chce być doskonała, kreatywna i błyskotliwa, ale niestety, to widać i inspekcja z Niemiec również to zauważyła, jest zwykłą prostaczką o niezbyt dużym poziomie inteligencji. Jeśli ktoś jej nie donosi i "nie dziobie" u niej to jest nikim i zazwyczaj po 3 miesiącach, albo maksymalnie po roku jest wyrzucany z pracy. Potrafi nakłamać, że ktoś dzwonił, że miał źle wykonaną usługę, chociaż wcale tak nie było i taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Jeśli ktoś chce tam pracować, to albo muszą wszystkie jej problemy spływać po człowieku jak po kaczce, albo musi umieć się wkupić w jej łaski, np. kupując ciasteczka, donosząc na innych pracowników, co zrobił ktoś źle. Jeśli ktoś nie lubi tego sposobu robienia kariery, to niestety nie nadaje się do tej pracy i lepiej niech sobie odpuści, bo inaczej będzie miał nadszarpnięte zdrowie psychiczne i może ono się zrównać ze zdrowiem kierownika, który wszystkie swoje problemy, czy to te z pracy, czy z domu wyładowuje na swoich pracownikach. Nie polecam tej filii, ale z tego, co mi wiadomo w innych filiach, takich jak Poznań, Kraków, Szczecin, czy Gdynia nie ma takiego taniego cyrku, tylko jest normalna praca.
Zostaw swoją opinię o Douglas Polska - Stare Miasto
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Douglas Polska