Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o polipol

Pracowałeś w firmie polipol i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-18 10:42:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W firmie Polipol pracowało się dobrze atmosfera jak w karzdym zakładzie pracy. Pensje na poziomie średnim.Najbardziej doceniałem to w tej firmie, że wypłaty zawsze były na czas , wszystkie świadczenia socjalnne, jednym słowem solidna firma
zdjecie uzytkownika
1 - 2009-09-02 16:00:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bardzo dobra firma zarobki mogłyby być troszkię wkiększe bo wszystko idzie w górę praca ciężka ale nienajgorsza w tej firmie wypłay na czas i wszystkie świadczenia to najważniejsze i urlop latem o który nietrzeba się prosić jak w innych zakładach
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polipol

Twoj email:
Wiadomość: