PIONART

Zabrze

Opinie o PIONART

OS 2016-04-11 21:02:30
Niemiła i chłodna atmosfera w pracy; osoba pełniąca rolę dyrektora rusztowań poniżej krytyki. Szkoda, że nie widzi tego właściciel!
QWERTY 2016-05-05 15:29:38
Praca dla profesjonalistów. Jeśli ktoś oczekuje, że podadzą mu drinka z palemką to pomylił fabrykę z biurem podróży. Atmosfera OK!.
szczesliwy były pracownik 2016-05-13 14:57:21
Wychodzi brak profesjonalizmu i nadmiar wolnego czasu kadry "zarządzające", ze tuż przed wyjściem prostuje się opinie innych... jest moc:) w niektórych działach sprzedaży atmosfera bardziej niż słaba, Pani A. chyba zapomniała że swoje frustracje i kompleksy zostawia się w domu, a w pracy steruje się zespołem Generalnie nie polecam, no chyba że zmieni się osoba w która jest w firmie "nietykalna". pozdrawiam
qwertyu 2016-06-14 22:48:57
To zapewne wpis wspomnianej Pani A.
Olejnik 2016-07-21 11:05:06
Bardzo goraco polecam jesli jestes robotem i lubisz prace 7dni w tygodniu po 12godzin w zadymionej hali za 8zl na godzine i premi swiatecznej w wysokosci 100zl ( sto zloty) to zycze milej pracy.
normalny 2016-11-17 21:12:27
Praca w tej firmie to pomyłka "przyjdź-popracuj-ucieknij"Bez umowy na dworze albo w przeciągu w wodzie,deszczu-nieważne-warunki beznadziejne zwłaszcza na starej hali -kołchoz
Zostaw swoją opinię o PIONART - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIONART