Opinie o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

Producent rozwiązań telekomunikacyjnych

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) w Rzeszów

mózg

praca w ogromnym stresie, zarobki to ochłapy, przełożeni mający problemy z logicznym myśleniem

pinki
@mózg

dokładnie. stres nie do wytrzymania. pakowałam tam patchcordy przez 2 miesiące, matko co za stres. nawet w Lidlu na kasie sie tak nie stresowałam. masakryczna odpowiedzialność. taka robota to dla innych, ja wybieram zdrowie

Pitu Pitu

Firma okej. Polecam całym serduszkiem.

Ziuta
@Pitu Pitu

Po transplantacji od chińczyka...

Renata

A czy student dzienny ma także szansę na pracę w FIBRAIN na jakimś stanowisku czy raczej trzeba być bardziej dyspozycyjnym i posiadać już jakieś określone doświadczenie i umiejętności? Napiszcie mi proszę jakie są wymagania firmy względem nowych potencjalnych pracowników.

chinski robol

przełożeni w tej firmie byli bardzo aroganccy wytrzymałem w tej firmie ledwie kilka miesięcy, zarobki to jak poprzednicy pisali nędzne ochłapy

Planista

Rozmowa bardzo stresowa, próbowałem coś zażartować ale nikomu nie zależało na rozładowaniu atmosfery. Widac, ze panuje tam bardzo sztywna atmosfera. Po dyskusji o wymaganiach finansowych i reakcji jednej z osob na moje oczekiwania finansowe ( duzo zalezy od premi uznaniowej ktora czasami jest albo jej nie ma) nie mialem za duzo pytan odnosnie firmy. Pierwsze wrazenie jest bardzo wazne, zarówno ze strony kandydata jak i osób przeprowadzajacych kwalifikacje.

Dostałem pytania odnosnie mojej poprzedniej pracy, która wogóle nie była zwiqazana z obowiazkami na aplikowane stanowisko.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
wyczerpana

duży stres, małe zarobki,

liprajn

atmosfera w firmie fatalna, obgadywanie, naśmiewanie przez kierownictwo aż dziw że ta firma ma jeszcze jakiś pracowników

fibdRRamat

fatalna atmosfera, przełożeni w firmie wiecznie stwarzają problemy, prezes rafcio płaci marne pensje, piłkarzom w stali też ucina pensje, chyba dopadł go kryzys finansowy

praca jak praca mozna sie przyzwyczic bo wszedzie trzeba pracowac lecz atmosfera jest tragiczna potworzyly sie grupki jeden pod drugim dolki kopie donosi do kierownika a kierownik nie docieka prawdy bo zwykly pracownik ma milczec i go sluchc poniwaz kierownik z tego wniosek nie lubi prawdy tylko bajki i taka opinie ma w pracy zaczernie

aleks

Miałem okazje pracować w tej firmie i nie polecam. Dezorganizacja, mobbing, stres, wyczerpanie i przy okazji niskie zarobki, prezes rafcio nie jest rozrzutny w kwestii wypłat dla pracowników, woli marnować pieniądze na 3 ligową kopaninę amatorską w Rzeszowie.

kokosza

moja teściowa pracowała w fibrainie właśnie się zwolniła z tej firmy niskie zarobki, brud, smród, co by tu dużo się rozpisywać

PRAWDA O FIBRAINIE

Opinia o tej firmie może być tylko jedna, pracodawca, jak niestety w większości takich prywatnych firm, w ogóle nie ma poszanowania dla pracowników.

SMUTNEALEPRAWDZIWE

Mocne strony firmy to takie jak szybko zatrudniaja tak szybko i zwalniaja bo taki maja kaprys firma nie jest godna polecenia nigdy nie wiesz jak dlugo popracujesz i nie wazne jaka umowa robia z ludzmi co chca.

Wszystko na czarno brak szacunku dla ludzi porażka.

Bezdomny odda Bentleya

Wszystko na czaro? Pewnie byłeś tam w nocy. W Fibrainie na czarno można co najwyżej chodzić ubranym ;-)

RR - Radomiak Radom

W fibrainie kiedyś pracowałem ale przez niskie zarobki i fatalną atmosferę się spakowałem. Przy okazji pozdrawiam kibiców RESOVII RZESZÓW, nie pozdrawiam fibrainu i kibiców stali rzeszów. Najgorsza firma na Podkarpaciu w jakiej pracowałem. Wróciłem do Radomia.

do Rovena

atmosfera między pracownikami fatalna, kierownicy i dyrektorzy wielcy "szefowie" bujający w obłokach, prezes rafcio zadowolony bo biznes się kręci i kasa się zgadza, więc co się będzie interesował, woli wydawać krocie na klub stal, niż premie czy wypłaty dla uczciwych pracowników

Bobek
@do Rovena

Po pierwsze - było się uczyć to by nie było problemu. Po drugie - przecież jest tyle ofert pracy na rynku, nikt nie trzyma na siłę.

bella porażkoneRRa

Na dziale produkcji praca jest ciężka , ale największy wyzysk dziewczyny jest w laboratorium po pól roku pracy zarobki z nocami i zmianami 4 brygadowymi do 1500 zl z wykształceniem wyższym , premia ulatnia się nie wiadomo gdzie , do tego specyficzne kierownictwo , szkoda waszego czasu na tą firmę ...

prezes rafcio
@bella porażkoneRRa

laboratorium i praca w czterech brygadach :):):) i płaca poniżej minimalnej krajowej :):):):) cuda panie, cuda

Bobek
@bella porażkoneRRa

Dla wyjaśnienia autor komentarza to jakiś zazdrosny kibic Klubu Resovia Rzeszów (stąd w pseudonimie literki "RR"), który tu nawet nie pracuje. Komentarz fałszywy i bezwartościowy, ale to łatwo się domyślić, skoro ten ktoś nawet nie wie, że najniższa krajowa to ponad 2000zł. Jednak kibice Reski to barany, bo kto pisze bzdury i próbuje oczernić głównego sponsora Stali Rzeszów? Tylko (usunięte przez administratora)

Pracownik 302

Praca i płaca na poziomie rynkowym. Przyzwoita atmosfera pracy.

Georg

Pracuję rok i zdecydowanie odradzam. Jeden pod drugim kopie doły. Niby mają ten sam stopień co Ty a zachowują się jak kierownicy bo dostali dostęp do komputera.... Gość który jest zastępcą kierownika robi co chce ,siedzi po godzinie na przerwie i nikt nic mu nie powie.... Nie mówiąc już o beznadziejnych normach, które są liczone jak dla robotów, a przepływ informacji zerowy. Jasionka, Utrzymanie Ruchu - praca na początek ok. Próg wejścia nie wysoki, jak ktoś potrafi posługiwać się wkrętarką i ma jakąś chęć do pracy to raczej nie będzie problemu. 3 zmiany, także soboty i niedziele, planowane z góry na miesiąc, ale jak ktoś ma jakieś wesele etc. to da radę się dogadać. Ekipa ogólnie w porządku, brygadzista, mistrz czasem jak dzieci, to się obrazi i tupnie nóżką, to pójdzie poskarżyć(podlizać) się do kierownika. Jako, że nie ma utrzymania budynku, to UR dostaje zlecenia w postaci przepchania toalety bądź odśnieżania w zimie. Jak się będziesz burzyć to będą się gniewać i ucinać premię.

do Akwa

obiecują gruszki na wierzbie i to tyle z ich obietnic ..choć i tej nawet nie zrealizowali

Czy wie ktoś jak wygląda praca na stanowisku młodszy operator produkcji włókna światłowodowego przy wieży do wyciągania włókna światłowodowego?

xxxxx
@123

Przede wszystkim 4 brygadówka, po 12h. Musisz sobie sam odpowiedzieć czy dasz radę. Poza tym, praca w porządku, ale trzeba chcieć się uczyć. Bez tego będziesz zarabiać długo samą podstawę.

Cargool
@xxxxx

Ile jest podstawy na tym stanowisku?

Wiedzący
@Cargool

nie za dużo, nie za mało

Mustafa z produkcji
@Wiedzący

A jak sytuacja z zalogą w czasie koronawirusa ?

Zostaw merytoryczną opinię o FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) - Rzeszów

• Jak się pracuje w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
FIBRAIN Sp. z o.o.( daw. ELMAT Sp. z o.o.)