Most Wanted!

Opinie o Most Wanted!

byly pracownik 2010-08-26 12:56:20
Odradzam stanowczo pracę dla nich. Mimo, że wizerunkowo wygląda to nieźle, praca u nich jest beznadziejna. Zero perspektyw, właścicielki nie dbają, nie interesują się, nie płacą w terminie i często zaniżone stawki. Nie płacą wykładowcom, którzy później nie chcą mieć nic wspólnego z tą firmą.Mimo pełnego zaangażowania, przyprowadzania nowych klientów wymyślają absurdalne argumenty, żeby obniżyć wynagrodzenie. Nic nie funkcjonuje tak jak należy.
lol 2011-10-11 19:09:19
Pierwsza wypłata i surprice...Normalnie jajca jak berety. Jakby, to ująć kolokwialnie..."profesjonalizm, skrupulatność i rzetelność" Normalnie zal.pl
kotek_plotek 2011-12-07 10:45:59
Firma jak najbardziej z perspektywami, nazwałbym ją bardziej kuźnią talentów bo naprawdę można się tam sporo nauczyć, dla każdego kto się stara może daleko dojść. Podstawa średnia, ale doliczając do tego prowizje zawsze można dobrze zarobić. W ciągu roku sporo się zmieniło.... na lepsze.... stanowczo!
gość 2012-03-12 01:15:44
Ta cała pani[usunięte przez moderatora]. dyrektorka obecnie to chyba szkolona przez GRU !!! Manipulacje i nękanie telefonami z rana, że szkoda gadać, ale pracy i tak nie dadzą !!! Potrafią sobie kpić w żywe oczy z kandydata !!! Chyba jedynie dane zbierają i nimi handlują !!!
maks 2012-12-14 16:28:46
Stanowczo odradzam prace dla nic. To zwykli [usunięte przez moderatora], obiecują gruszki na wierzbie
kamila 2013-02-22 17:28:12
firma tylko na start, nie wolno wierzyć w to co mówią bo to kpina, mają firmę szkoleniową, która nie ma żadnych trenerów wewnętrznych... ogólnie na praktyki polecam, ale do pracy jako konsultant - żenada. Chciałabym kiedyś zobaczyć, że ludzie robią tam head hunt a nie publikacje ogłoszeń i czekanie na kandydatów z rynku.
A i polecam Pani [usunięte przez moderatora]. żeby zmieniły podejście do pracowników i nie dawały każdemu umowy o dzieło.
RR 2013-04-24 16:55:37
Most Wanted przekazuje dane osobowe kandydatów swoim klientom bez zgody ze strony kandydata. Potem okazuje się, że danymi osobowymi posługują się jakieś dziwne podmioty i same wydzwaniają.

To są jakieś jaja.
anonim 2013-06-30 16:05:34
mlodsi menadzerowie stosuja kolesiostwo
jak czegos o kims nie wiedza to pytaja w innych firmach o kandydatow
i jeszcze bezczelnie potrafia to powiedziec wprost
zero dbania o wlasciwe traktowanie danych osobowych
mała mi 2014-03-06 21:41:04
Fajna firma i atmosfera. Duża samodzielność w realizacji projektów. Można się dużo nauczyć i poznać rynek.
trudi 2014-04-14 13:48:01
jednak wiadomo po co zrobiono fb i jaki jest jego cel. Jeśli ktoś próbuję tam być kimś innym niż w rzeczywistości to sam sobie robi problem
patro 2014-12-30 16:17:18
nie do końca się z tym zgodzę Trudni, bo fb to portal społeczościowy u nie bardzo widzę w tym cel żeby pracodawcy go sprawdzali i to co na nim robią ich pracownicy. Chociaż wiem że tak się dzieje i moi znajomi np. zaczeli nazwiska pisać rozdzelnie bądź z dużymi literami w środku i tak podobno trudniej ich znaleźć
hops 2015-03-04 01:54:19
Jesli ma się coś do ukrycia na fb, to trzeba kombinować, ale trochę nie rozumiem zachodu, po co publikować coś na takim portalu, zmieniac nazwisko, by utrudnić odnalezienie się znajomym, zamiast usunąć kompromitujące wpisy, bez sensu. Nie mówiąc już o ustawieniach prywatności, mnie sobie mogą pooglądać i tak nic nie zobaczą tylko profilowe.
Makor 2015-03-18 07:04:31
Zdziwiłbyś się jak pracodawcy potrafią inwigilować i sprawdzać facebooki i na tej podstawie czasami decydować po rozmowie rekrutacyjnej czy przyjąć delikwenta czy nie... Wydaje mi się, że Most Wanted! z Warszawy też chce mieć podkładkę, że pracownik wybrany przez nich nie jest jakimś skrajnym faszystą bądź coś takiego, a wbrew wszystkiemu facebook prawdę Ci powie..
jhsj 2016-05-07 17:46:02
@hoho zarobki są bardzo zależne od stanowiska na jakie chcesz się zatrudnić - wiesz że na każdym może być zupełnie inna pensja. Aktualnie szukają na wiele różnych stanowisk, jak np. Asystent Tradera do Warszawy, czy Specjalisty ds. Obsługi Klienta (paliwa ciekłe, stałe i gazowe)
Zostaw swoją opinię o Most Wanted! - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Most Wanted!