Romopol

Opinie o Romopol

Jest to praca dla kreatywnych? Mój luby niby taki właśnie jest. :) zastanawiam się jednak czy w ogóle robota tutaj jest jeszcze dostępna? Kiedyś pokazała mi się oferta dla murarza, myślałam, że jednak nieco nowszą znajdę. Ostatni komentarz pojawił się w styczniu zeszłego roku, czy do dziś ktoś jeszcze był na wyjeździe i by ocenił?

Sebastian Kunkel Nowy wpis

Witam firma Romopol to odpowiednie miejsce pracy dla ludzi których cechuje kreatywność. Całe spektrum zleceń jakimi dysponuje owa firma jest doskonałą okazją do zdobycia nowych doświadczeń. Wynagrodzenia wypłacane są zgodnie z ustalonym terminem a wysokość tych wynagrodzeń zawsze jest adekwatna do wykonywanych za nie usług. Na szczególną uwagę zasługuje panującą przyjazna atmosfera oraz wykwalifikowana kadra. Wszystkie negatywne opinie pochodzą od ludzi którzy przereklamowują własne umiejętności czego skutkiem jest irytacja petentów. Pozdrawiam wszystkich przyjaciół z tej firmy.

Ilona Nowy wpis

no 3 pokoje to jeszcze a powiedz mi jaki metraż i co z kuchnią i łazienką ile ich jest? odnośnie mieszkania o co mówili przed wyjazdem, że na co jedziesz?

Czy Romopol oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

gosc

Zależy jak się dogadasz

Murarz

rekrutacja przebiega przez telefon,przyjmują jak leci abyś coś umiał a problemy zaczynają się później. Oczywiście płatności są na czas.

Co potrafisz a i tak Romański umie lepiej.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Romopol?

Adamek

Słabo

Mateusz

Czy to rodzinna firma ?

Magda

@pacan nie ma dobrej atmosfery między pracownikami?

xxx
@Magda

Do kogo to dziwne pytanie. Nikt i tak nie napisze prawdy.

Były

Tak. Panuje luźna atmosfera. Tylko nie tam gdzie jest czerwony ryj z kielc co caly czas chodzi nawalony żuje gumę i na wszystkich nadaje. Poza tym szału nie ma ale kasa na czas jest. Niestety odszedłem przez tego (usunięte przez administratora) Teraz trochę żałuję. Pozdrawiam wszystkich z którymi pracowałem. Jest parę normalnych osób

Irek

Jaki poziom języka niemieckiego jest wymagany, aby się dostać? Wystarczą podstawy?

Tamara

Może firma nie jest idealna ale ja nie znam idealnej. Pracownicy również nie są idealni!!!

Jerzy

Jak ktoś pracuje ledwie 5 miesięcy to nie ma pojęcia jak jest naprawdę.

kas

a skąd masz takie informacje, że tak jest? poki co firma działą i chyba nikt nie zwracał nikomu uwagi, że dochodzi do taich akcji?

wiśnia

wszyscy którzy pracowali w Augsburgu narzekają bo jak zawsze na takich budowach jest orka facet jest wypłacalny robię tu półtora roku a jak większość szefów musi (usunięte przez administratora) i tak dalej jest spoko nie wytrzymała większość tempa hihihihihi a co chodzi o kinder geld tak jest jakaś żona pisała no mojego kolegi wszędzie Panowie dobrze gdzie nas nie ma ale jest ok po prostu trzeba się przyzwyczaić siemka

andriu

O widze, ze tu ktos bardzo niezadowolony sie pare razy wypowiedzial, moze powiesz jeszcze kto Ty jestes, bo to wyglada tak jakbysmy pracowali w dwoch roznych firmach. Bo nic bym nie mowil jakby to sie i mnie nie tyczylo ale widac, ze jestes jednym z tych co wpadaja do firmy siac zamęt tylko a potem jeszcze maja pretensje. I widać, ze masz bardzo ograniczone informacje kto ile pracuje zarabia i co dostaje. Prawda jest taka, ze my jak tu pracujemy juz dłuższy czas to nie możemy narzekać, jest tak jak było umówione. Ale jak i tak sie zawsze ktoś znajdzie co będzie chciał na firmę tylko nap... Ja mam tu ok, pracuje sie cały czas i w rożnych miejscach z kasa jest w porządku wszystkie dodatki ubrania itp. tez sa i jakoś za to nie płace. Także mogę polecić dalej. A z reszta każdy powinien sam zobaczyć, bo opierać sie na tym co kto pisze to może byc rożnie. Pozdrawiam

estro

Kurcze, dobrze to wiedzieć, że można liczć na pracodawcę, myślę że jest to ważne szczególnie jak ktoś decyduje się na wyjazd do pracy, bo wiecie sama decyzja o wyjeździe za granicę jest ciężka moim zdaniem, bo sam teraz rozważam pracę dla rompolu we Frankfurcie nad Menem jako murarz. Tylko ciężko przełamać się na wyjazd

andriu
@estro

jest ok ogolnie. Jak sie chce pracowac to pracy tu do oporu. Na miejscu tez jest to zorganizowane iwszystko i funkcjpnuje. Wiadomo, ze jak sie ma juz doswiadczenie na kontraktach to jest latwiej.

zbrojarz

Powiem tak, jak sie ugadasz tak masz. Mieszkanie w większości przypadków z tego co wiem to sie zgadza ale te inne potrącenia jak sie jest zameldowanych to nie maja miejsca. Heh a szef to tak juz jest, jak sie wszystko dobrze toczy to jest spoko a jak ktoś wywija numery a rożnie bywało to chyba normalne ze sobie nie może na wszystko pozwolić. Ale to juz każdy ma swój punkt widzenia. Ja nie mogę narzekać, jak ma sie problemy to tez czasem pomogą.

edek

Witam, jestem tam zatrudniony juz drugi rok i nie mam większych problemów. To co sie umówiłem to mam. Płaca na czas i im więcej sie godzin pracuje tym więcej sie ma w miesiącu. Ubrania dojazdy itp nie sa potrącane. Ale ktoś pisze ze jest inaczej to ciekawe, ale nie ma sie co dziwić jak jeden z drugim przyjedzie na pare dni narobi bałaganu a potem sie zrywają i maja najwiecej do powiedzenia. Ja tam mam tu cały czas prace i zarobić tez można ale zadymiarza sie napewno tu nie spodoba i może dobrze bo z takimi mieszkać to bym nawet nie chciał. Pozdrawiam

Pytający

Jakie są zarobki w firmie Romopol ? Jest ustalona stawka godzinowa czy w zależności od miesiaca. ?

pawlo

też potwierdzam że jest ok. Tylko jak niektórzy przyjeżdżaja żeby się migać albo chleją do upadłego i rozwalają kabiny itp. to nie ma się co dziwić, że mają potem problemy.

mike

Ja tam pracuje i jest ok. Wyplata jest kolo diesiątego a o rodzinne też można sie starac albo samemu albo zapytac to dadzą na kogoś namiar. A tak to polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Romopol - Frankfurt am main

• Jak się pracuje w Romopol?

Zobacz opinie na temat firmy Romopol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Romopol?

Kandydaci do pracy w Romopol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Romopol