Opinie o ZEC SERVICE w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZEC SERVICE. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZEC SERVICE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZEC SERVICE w Wrocław

trevor

jakie umowy dają?

Elrond

Tutaj się jakoś zespołowo wykonuje zadania czy bardziej ma się przydzielony indywidualny zakres obowiązków?

Foltest

Widziałem ofertę na stronie która mnie interesuje a nie ma tam możliwości wysłania cv, o co chodzi?

@kajetan

Po pierwsze, jest mało specjalistów. Po drugie, spotykamy się z rotacją uwzględniając to, że młodsze osoby nabywają doświadczenie/ wiedzę i idą dalej nie ograniczając się już do jednej firmy do końca swojego życia, oczywiście jestem daleka od generalizowania, po prostu myślę, że jest to problem wielu firm.

Jak wygląda praca na okresie próbnym? Ktoś pisał, że po nim od razu bez problemu jest już dawana umowa na nieokreślony, zastanawiam się jednak czy faktycznie trzeba jakoś specjalnie się wykazać? Chyba ze zawsze chętnie przyjmują do siebie? jeśli już kończą współpracę to z jakich przyczyn?

juean

podobno po próbnym dają albo na rok albo na nieokreślony

DyDy
@juean

Od razu po próbnym przejść na nieokreślony to już coś. Nawet jak po tym roku dają nieokreślony to też dobrze.

AMD

Tak, ja się orientuję, jak pisałam wyżej: zależy, tzn. jest rozważane przez kierownika indywidualnie względem danej osoby.

Bagnet
@AMD

A często w ogóle przedłużają te umowy po próbnym?

joł
@Bagnet

tak, zazwyczaj przedłużają a jeśli nie to już musisz być jakimś ewenementem

lary Nowy wpis
@joł

jesli probny trwa jak prawie wszedzie 3 miesiace to jest nawet sporo czasu na ogarniecie wszystkiego

Kola Nowy wpis
@lary

Mój trwał 3 miesiące i z tego co wiem to jest typowy czas u nas.

trevor

jakie umowy dają?

@trevor

Tak to wygląda: najpierw umowa na okres próbny, potem umowa na czas określony i umowa na czas nieokreślony

Teresa
@000

ale chyba dalej się nie dowiedzieliśmy jaka? też jak patrzyłam dla przykładu na ogłoszenie dla kierownika projektu, które jest na stronce, to nie było wzmianki na temat umowy. na okres próbny ile będzie trwała i czy to zlecenie czy uop?

@Teresa

WSZYSTKO to UoP, jeśli nie jest w ogłoszeniu mowy o zleceniu, a z tego, co pamiętam to na ten monet nie ma. Wszystko zaczyna się okresem próbnym, a potem czy umowa na czas określony czy nie to do dogadania.

szakal
@AMD

to super, ze jest umowa o prace. w takim razie z urlopami w przyszlosci nie ma raczej problemow?

AMD

Nie ma problemu z urlopem, o ile jest odpowiednio wcześniej zaplanowany i ustalony z przełożonym. Każdemu pracownikowi przysługuje wg KP urlop wypoczynkowy. :)

@AMD

a możesz powiedzieć coś na temat atmosfery w pracy? jak ludzie się dogadują między sobą i z górą?

@AMD

i czy uważasz że to stabilna praca na dłużej? bo wolałbym nie musiec za rok znowu czegos szukac tylko już zostać i robić w jendym znanym miejscu

Wojak
@Tararzyn

Nie do mnie pytanie, ale odpowiem. Ogólnie jest spoko. Wiadomo, że nie każdy z każdym zawsze się dogaduje to normalka, ale nie ma jakiejś nizdrowej atmosfery, żeby ktoś pod kim dołki kopał itd. Każdy robi swoje i tyle.

nirvana
@Wojak

to nawet OK. a robota jest ciezka? kim jestes w ogole w firmie? na jakim stanowisku pracujesz?

@Tararzyn

W skrócie: stabilna firma na dłużej. Jak w każdej firmie są wzloty i upadki, ale brniemy pozytywnie do przodu ;)

leroj
@Wojak

jakie stanowiska macie wogule w firmie?

@leroj

W całej firmie? bo jeśli chodzi o stanowiska, na które rekrutujemy to serdecznie zapraszam na naszą stronę internetową - zakładka kariera. :)

Mamon
@AMD

tam można bezpośrednio aplikować do Państwa czy szukać ogłoszeń w internecie?

Podro
@Mamon

na stronie z tego co pamietam masz wypisanego ogłoszenia i podany mail na który wysyłać cv, więc szukać już nie musizz

tefal
@Mamon

cos o jakichs benefitach wspominaja w takich ogloszeniach?

Meditario
@tefal

Właśnie ja nie widziałem, jakby ktoś mógł przybliżyć... Za to dopytam jeszcze bo widziałem, że robicie 6:30 - 14:30, zawsze tak jest?

@tefal

W każdym zewnętrznym ogłoszeniu jest podana informacja o benefitach. Natomiast na stronie internetowej znajduje się w zakładce: Kariera - benefity.

pingwin
@AMD

o to super, a czy benefity przysluguja dopiero po okresie probnym?

Sopran
@AMD

Czy na stronie tylko oferty z dopiskiem nowe są aktualne?

melio
@pingwin

ponawiam to pytanie o dodatki po okresie próbnym, proszę o odpowiedź.

@melio

Benefity przysługują każdemu pracownikowi na UoP, bez względu na czas jej trwania.

ile
@AMD

na ile jest pierwsza umowa o pracę?

Vao
@ile

mnie bardziej zastanawia czy tutaj proponują pracownikom głównie umowę o pracę

seba
@Vao

tak jest uop chyba zawsze jako podstawowa forma zatrudnienia

deil
@ile

u mnie bylo 3 miesiace na start okres probny

Smart
@deil

Jak wyglądały te trzy miesiące, raczej się uczyłeś jak się coś robi czy po prostu normalnie pracowaleś już?

@Smart

Myślisz, że cale trzy miesiące się uczył? W sumie to ciekawe by było. Na początku jest ktoś z zespołu przydzielany i pokazuje oraz nadzoruje czy może po przeszkoleniu już robisz na własną rękę? Ciekawie kiedy jesteś już w 100% samodzielny? myślicie, że da radę ten okres skrócić w trakcie?

chczik

nie no żeby aż 3 miesiące potrzebować na wdrożenie?

nupolew
@chczik

wiekszość ofert wymaga juz doświadczenie i odpowiednich umiejętności a co za tym idzie nie ma potrzeby raczej poświęcać dużych ilości czasu na wdrożenie

@nupolew

Większość ale raczej nie wszystkie? Ja to bym się chciał dobrze nauczyć, przyznam, że sporego doświadczenia to nie mam, przy tym jednak co tu piszecie nie wiem czy w ogóle się dostane? Ciężko jest? chodzi mi o samo podejście do próbnego, czy jest spora selekcja?

AMD

Jeśli nie masz dużego doświadczenia, to myślę, że przez 3 miesiące (okres próbny) spokojnie Cię przeszkolimy, oprócz tego mamy Program Mentorski, tj. otrzymujesz przypisanego starszego stażem kolegę, z którym realizujesz ustalone wcześniej 3 cele.

@AMD

a następna umowa najczęściej na ile czasu jest podpisywana?

@puzon

Po okresie próbnym: rok lub na czas nieokreślony. Przeważnie: rok i po roku w zależności od pracownika, kierownika, oddziału: kolejny rok lub na czas nieokreślony.

Cypis
@Tararzyn

ja od siebie powiem że nie ma za bardzo na co narzekać wiadomo że każdy jest inny i czasem będą różne nastroje ale nikt się nie kłóci i każdy się stara w tej komitywie trwać i nikomu nie dokładać

Cypis
@Tararzyn

też szukałem czegoś na dłużej przyszedlem tutaj no zostalem nie narzekam jak juz tam nizej pisalem jak sie nie bumeluje to jest to spoko praca

puck
@Cypis

widać że dobry chlop to powiedz w ilu tam robita? raczej z tymi samymi twarzami czy jest jakaś rotacja w pracy? jak macie>?

szklany
@Tararzyn

ja się dogaduję ze wszystkimi, ludzie są sympatyczni i optymistycznie nastawieni do innych, kontakt z górą też jest bardzo dobrze zorganizowany

Scrag

No tak, na początku masz kogos kto ci to pokazuje, wiadomo ze nie trwa to 3 msc. Okres probny jest raczej po to zeby ogarnąć jak wszystko dziala, zaaklimatyzowac sie w nowym miejscu, zobaczyc czy ma sie szanse na rozwoj itp. Więc to raczej nie chodzi o bycie niesamodzielnym przez 3 msc i caly czas pod czyims okiem

petyn
@szklany

jak jest atmosfera to już wiele do szczęścia nie brakuje. byle dobra pensja i w dodatku na czas

recykling
@Scrag

ale to ten ktoś rzeczywiście jest pomocny i taki dostępny dla nowego pracownika? że rzeczywiście go szkoli tak, że można się od niego coś nauczyć?

@recykling

Te wszystkie podstawy które są ci potrzebne do codziennej pracy

@recykling

Wiesz, to nie są jakieś szkolenia itp. tylko przyuczenie obowiązków. Ten ktoś - zależy na kogo trafisz, ale raczej ludzie pomocni i w porządku.

Ebenezer

Głównie chodzi mi o kwestię wypłat, ale o atmosferze jeśli ktoś chce coś jeszcze dodać to też chętnie przygarnę takie info.

czosnek

jasne, wdrozenie i przyuczenie, a okres probny 3 msc to cos innego... wiadomo ze szybciej zalapiesz

labamba
@Ebenezer

ponawiam pytanie czy wypłaty są w terminiee

@labamba

nie do mnie pytanie, ale widzę, że Ebenezer się nie kwapi do odpisania wiec powiem od siebie, że mnie się nigdy wypłaty nie spóźniały

@labamba

nie trzeba się było chodzić i dopraszać zawsze na czas i zawsze tyle ile miało byc

na miękko
@labamba

równiez jak inni tutaj powiem, że wypłaty zawsze na czas, bez jakiegoś kombinatorstwa

Prot
@Ebenezer

Nastroje moim skromnym zdaniem są git nie ma nicponi co by pracę utrudniali i dzień zatruwali

najmz
@Prot

masz na mysli nastroje w twoim teamie czy jednak w calej firmie tak jest?

Magnat

A współpracownicy pomagają jakoś nowemu pracownikowi? jak potrzebuje oczywiście czy raczej olewka

smetny
@Magnat

Nie no jasne, ze pomagają. Ludzie na ogół tu są w miare pomocni, a tym bardziej dla nowych pracowników.

design
@Magnat

ja np bardzo dobrze wspominam swoje początki właśnie głównie przez sympatyczne i pomocne osoby które mnie wdrażały w obowiązki

Sajgonek
@design

Dawno temu się przyjmowałeś? nadal jest takie pozytywne podejście do pracowników czy coś się zmieniło?

nope

myśle, że wszędzie się takie sytuacje zdarzają, że komuś się praca odwidzi po tygodniu, więc tutaj pewnie były ze dwa takie przypadki odkąd pracuje, ale to jest raczej rzadkość

nope
@Sajgonek

i jeśli chodzi o podejście, to uważam, że jest w porządku i w czasie okresu próbnego i później również

@nope

A co takiego wykazuje to podejście, że oceniacie je jako w porządku? nie mam jeszcze doświadczenia. opiszesz jak te pierwsze dni wyglądają?

sejw
@Sajgonek

ja sie zatrudnialem juz rok temu i do tej pory odczuwam wsparcie jak cos nie idzie od innych, wiadomo ze nikt za rączke nie prowadzi, ale nie ma zadnej presji

omg

przychodzisz do pracy, ktoś ci pokazuje wszystko co robić i po trochu coraz więcej dostajesz samodzielnych zadań ale cały cały czas ktoś ma cię na oku

tofin
@sejw

po pewnym czasie przestajesz byc nowy, wiec wiadomo ze liczy sie wspolpraca zeby jakos ta robota szla

Elrond Nowy wpis

Wera Nowy wpis

Opowiecie coś więcej o tym całym programie mentorskim w przypadku Elektroenergetyka? Ktoś napisał ze jakieś trzy cele się dostaje ze starszym kolega. Przez ile dni partner byłby na takim programie? To już jest uznane jak po prostu praca?

fantom

Dają po jakimś czasie uop na nieorkeślony?

fakx
@fantom

najpierw jest umowa na okres próbny a później bez problemu dają na nieokreślony

Kozka
@fakx

W sensie że tak od razu po próbnym?

AMD

to zależy od kierownika, standardowo jest na określony, potem na nieokreślony, ale są też tacy pracownicy, którzy dostali po próbnym od razu na nieokreślony

amumu
@AMD

Na określonym można być jakiś maksymalny czas prawda?

@amumu

U nas przeważnie: okres próbny (3 m-ce) i potem określony 1 rok i nieokreślony lub okres próbny i od razu nieokreślony.

juean

ten nieokreślony i tak prawie nic nie zmienia, a tyle osób na to zawsze czeka. ktoś wytłumaczy czemu aż tak?

Heops
@juean

A to nie jest tak że na nieokreślonym ma się jakiś dłuższy okres wypowiedzenia? I przy kredycie takie coś też pewnie lepiej wygląda niż na rok przykładowo

Sajgonek
@AMD

Czyli jeśli tak sprawnie można przejść na nieokreślony to znaczy że firma jest stabilna?

@Sajgonek

Nie wiem czy "sprawnie", bo przejście na czas nieokreślony jest zależne od zaangażowania pracownika. Poza tym nie wyciągalabym z tego daleko idących wniosków na temat stabilności czy niestabilności, bo to totalnie nie ma z tym związku. To są standardowe procedury, które stosuje większość firm. ????

sailor
@Sajgonek

no, zależy kto co rozumie przez słowo 'stabilność'. Ja bym powiedzial ze inne rzeczy o tym świadczą ale dla ciebie może szybkie przejście na nieokreślony jest ważniejsze

AMD

Dochody są stałe, a względem rotacji to bywa z nią różnie, ale jest to całkiem normalne.

Czczy
@AMD

Są tutaj jakieś szanse na awans? albo zmianę stanowiska w przyszłości?

alegra
@Czczy

nie pracuję tutaj jakoś szczególnie długo, ale z tego co zdążyłem zauważyć, to są opcje na awans

hamak

czasem też wolą zatrudniać nowe osoby z zewnątrz, nie jest to żadna reguła

Bagnet

No raczej tak wątpię żeby kogoś bez kwalifikacji wzięli na jakieś mega prestiżowe stanowisko

Firma ZEC SERVICE prowadziła rekrutację na stanowisko Dyżurny Elektryk. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Leszno

@Foltest

Wysyła się jakoś mailowo?

@Foltest

Na stronie, w zakładce kariera jest podamy adres mailowy.

harp
@Foltest

tak wysyłasz mailowo i czekasz na odpowiedź

ziarno
@harp

w przypadku braku zainteresowania kandydatem tez daja znac?

Przejk
@harp

czy ktoś wie jak to wygląda z tym językiem angielskim kiedy jest wymagany i czy sprawdzają to na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Przejk

Nie jest to czynnik determinujący przebieg rekrutacji, choć jest na plus dla kandydata. Nie przeprowadzamy rozmowy w języku angielskim, aczkolwiek jeśli podana została znajomość angielskiego na określonym poziomie, proszę się nie dziwić, jeśli będzię on od przyjętego już pracownika wymagany w pracy w określonych okolicznościach.

@ziarno

Przyznam się, że nie zawsze da się wszystkim odpowiedzieć wg sztuki. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Ze względu na specyfikę pracy kontakt jest inicjowany przez danego kierownika, więc jest uzależniony od jego czasu.

Nurt
@Foltest

złożyłeś już cv, odpowiedzieli? mógłbyś powiedzieć coś na temat praktycznego przebiegu rekrutacji?

@Nurt

ale to co bys dokladnie chcial wiedziec? ciezko tak opisac przeciez, kazda rozmowa bedzie wygladala inaczej

@Nurt

no to co no, rekrutacja sprawna i atmosfera na niej tez normalna, fajna, nic szczegolnego do opisywania. nie ma co sie stresowac

Happy
@puzon

jaką umowę Ci zaproponowali na początek?

Nicht
@Happy

najpierw zawsze idzie umowa o pracę na okres próbny, potem standardowo określony i nieokreślony

Nicht
@puzon

rzeczwyiście do procesu rekrutacji cięzko się doczepić

Beggin
@Nicht

nie ma możliwości żeby tu pracować na zleceniu?

dredy
@Beggin

z tego co wiem wszystko w ogłoszeniach o prace jest wypisane i jeśli nie ma wypisanych innych form zatrudnienia to standardowo uop jest

dredy
@Beggin

szczerze to nie kojarzę nikogo na zleceniu obecnie, może jakies specjalistyczne stanowiska?

Port
@dredy

czy można gdzieś napisać do firmy w związku właśnie z umowami jak to wygląda?

Port
@dredy

Chociaż i tak możliwość pracowania na umowie o pracę jest najbardziej opłacalna i kropka, dlatego wolę się upewnić co do takich informacji.

Ananas
@Port

Czemu chcesz pisać do firmy skoro wyżej ktoś Ci napisał dokładnie jak to wygląda?

Ananas
@Port

Chociaż jeśli to jest tak paląca sprawa to moze warto wejść na stronę internetową i samemu poszukać czy to również jest niegodne żeby ktoś ci odpowiadał/podpowiadał?

@Port

Powtarzam: ogólnie przyjęty u nas system to UoP, ale nie wykluczamy umowy-zlecenia, jeśli kandydat bardzo tego chce.

@Ananas

Już niezależne od tematu który ktoś zainteresowany pracą chciałby poruszyć to po jakim czasie można oczekiwać jakiegoś odzewu? Na każde pytanie udzielona zostaje odpowiedź?

Sanki

Raczej watpie, zeby firmy mialy odpisywac na zgloszenia kandydatow, ktorych nawet nie biora pod uwage.

mruk
@Foltest

jakie ogloszenia sa teraz aktualne? dawno wstawione czy mozna sie dalej zglosic?

orek

nie ma chyba co do tego reguły, dużo czynników na to wpływa..., ze swojego doświadczenia moge tylko powiedzieć żebyś tak na dwa tygodnie się mniej więcej nastawił

@mruk

Zgłosić pewnie można się zawsze, ale czy na bank oferta będzie aktualna to już nie wiadomo? Ja w ogóle chciałem popatrzeć na te opcje na stronie dla dyżurnego elektryka do Wrocławia ale nie wychodzą u mnie przy tej ofercie szczegóły, tez tak macie? I czy ktoś na takim dyżurze robił i mógłby ocenić?

berder

oferty na stronie są aktualne

berder

mi normalnie się wysiwetlają szczegóły jak sprawdzałem, tam obok masz straszłke i jak nią klikniesz to się rozwinie ogłoszenie

Mario
@berder

powie ktoś gdzie indziej mogę przeczytać całe oferty?

Mario
@berder

albo jakiego doświadczenia tutaj wymagają? języki i tak dalej?

cwant
@Mario

jak to co masz na stronie ci się nie podoba, to ewentualnie na pracuj albo aplikuj były oferty z szerszym opisem stanowiska, z tym że chyba nigdy za dużo ich tam nie wstawiali

Stary lis
@AMD

Przestań lać wode bić piane kobieto w (usunięte przez administratora) lecicie i tyle niby ogłoszenia są niby potrzeba fachowców ale jednak nie trzeba

@Stary lis

Widzę, że wpisałeś się jako pracownik, dziękuję za Twoją opinię. Ze swojej strony, nie zauważyłam, abym świadczyła tu jakąś nieprawdę. :) Wszystkie stanowiska na stronie internetowej są aktualne, jeśli tracą ważność są usuwane. Z tego, co sprawdzałam na stronie, opisy się rozwijają, jednak jeśli ktoś woli to może również sprawdzić oferty np. na jooble, oprace, allektro czy indeed, z tym że na indeed nie ma zamieszczonych wszystkich ofert. Jeśli zaś chodzi o odpowiedź do kandydatów to jest to zależne od kierowników, ze względu na ich pracę, kontakt może nastąpić nawet do dwóch tygodni, co nie zawsze oczywiście jest regułą.

pomusz
@puzon

wspominali coś o procesie wdrożenia? czy np jest jakaś konkretna wyznaczona osoba która nad tobą czuwa w pierwszych dniach zanim się nie wprawisz?

@pomusz

Taak dostajesz kogoś starszego stażem i on cię przyucza i wdraża w obowiązki, spokojnie nikt cię nie porzuci :)

@Salomon

a dużo czasu się zawiera tej osobie? Zastanawiam się nad tym czy potem nie musi swoich obowiązków przypadkiem jakoś nadrabiać? Maja za to może cos lepiej płatne na przykład?

pasta

powiem ci że nawet nie wiem czy lepiej płatne, ale z drugiej strony jaka dla ciebie różnica jako nowego>?

@pasta

Może już chce zostać na dłużej i zastanawia się jak to będzie gdy jemu będą kazali szkolić? :D w sumie to pewnie z rok trzeba porobić jak nie więcej żeby dali takie zaufanie na wdrożenie kolejnej osoby?

DyDy
@pasta

Staż też na pewno jakoś pomaga w negocjowaniu podwyżek, w końcu stali pracownicy też muszą być sporo warci dla firm.

Hardy

Często pracodawca przedłuża umowę po próbnym czy niekoniecznie?

komers
@Hardy

zazwyczaj jak sie sprawdzasz, jesteś w porządku i ogarniasz swoje obowiązki samodzielnie, to na bank przedłużają

grem
@komers

jak wyglądają początki? wdrożenie i te pierwsze miesiące?

grem
@komers

i ważne pytanie czy na okresie próbnym są jakieś niższe zarobki??

@grem

Z tego, co pamiętam to na okresie próbnym (3m-ce) są odrobinę niższe, ale nie jakoś rażąco, jednak dawno nie podpytywałam o to kierowników.

vidav
@AMD

Okres probny jest chyba tylko na umowie o prace, znaczy ze kazdy tu tylko taka dostaje?

turban
@vidav

czy wszyscy mają UoP to nie wiem tego, ale większość na pewno :-)

jaskier
@turban

tzn ze jest szansa na zlecenie ? byc moze juz ktos o to pytal ale moze sie cos zmienilo od tej pory, z góry dzięki za aktualne info

Tak
@jaskier

Jak pracowalem zdarzalo sie ze ktos mial zlecenie wiec pogadaj o tym przy okazji

kajetan
@Tak

macie strasznie dużo gołoszeń o pracę jest duża rotacja czy firma się tak bardzo rozbudowuje?

@kajetan

Jak teraz może wyglądać kwestia nadgodzin, zwłaszcza wśród tokarzy? Jest na stronie oferta w której piszą ze praca wykonywana będzie od 6 do 14. Ciekawe jak jest tam na miejscu, bo piszą tylko o obsługę frezarek i doborze narzędzi w obowiązkach. Podkreślają opcje na przyuczenie, więc jak należy rozumieć cały ten rozwój?

AMD

Tak, ale wymagane jest jakiekolwiek wykształcenie kierunkowe.

Wet
@AMD

A macie tutaj jakieś szkolenia albo jakąkolwiek możliwość poszerzania kompetencji?

jaskier
@Wet

a jeśli tak, to prosze o info czy szkolenia są wewnątrz firmy czy zewnątrz|? są sponsorowane przez firme ?

Ano też bym szczegół chciał poznać dla Elektroenergetyka najlepiej. Prócz szkoleń pisali też o szkółce spawalniczej. To wszystko w trakcie pracy się dzieje czy jednak po godzinach?

AMD

Poaktualizowałam właśnie ogłoszenia na stronie, bo rzeczywiście zrobił się chaos. Jest parę nowych: dwa na Zieloną Górę, poza tym Inspektor Nadzoru Spawalniczego, Dyżurny Elektryk czy Konserwator urządzeń dźwigowych! Oczywiście inne ogłoszenia też są aktualne, tak jak pisałam wcześniej.

AMD

w międzyczasie pojawiło się jeszcze ogłoszenie na Inspektora BHP, a jutro zamieszczę ogłoszenie na kierownika ds. narzędziowych (to tak w bonusie, specjalne "presale" dla GoWorkowiczów)

AMD

Jeśli potrzebujesz innych informacji niż te, które są na stronie, to serdecznie zachęcam do kontaktu mailowego: rekrutacja@zec-service.com.pl

AMD

Jeśli chodzi o opinię to niestety w tym nie pomogę, ale tylko przez wzgląd na to, że moja opinia nie byłaby i tak brana jako miarodajna. :( Natomiast, gorąco zachęcam pracowników, którzy lubią tu zaglądać, aby się odnieśli do Twojego pytania. ;)

po takim czasie tematem masz sprawdzony? Po co miałoby to być podane dla tak zwanego „picu”? odnoszę wrażenie ze ten wątek jest jakiś wybrakowany, czego konkretnie dotyczyły poprzednie komentarze? Czy to aktualne?

Witam dzień dobry Byłem wczoraj na rozmowie rekrutacyjnej firma oferuje 4 500 zł brutto Co daje nam netto 3397 na rękę trochę słabo za takie pieniądze raczej nie znajdą Spawacza zwłaszcza z dozorem

@Kandydat

Cały czas tutaj pisze że ta firma to badziew ,ale każdy pewnie myśli że robię na złość czy coś , właściciele tej firmy zatrzymali się w latach 90 i myślą że ludzie będą pracować tylko po to żeby mieć pracę. Tam ludzie z 30 letnim stażem zarabiają 3 tys to co Wy się dziwicie że wam na start dają tyle samo. Tam nawet przy delegacji za granicą nie liczyli kursu euro normalnie tylko Dreko bank liczył euro po 4 zł . Jak ktoś lubi być dymany to firma akurat dla niego

Alkazam

znowu jakaś gównoburza zauważalna powtarzalność, gdzieś czytałem że firmy robią tak specjalnie żeby podkręcić zainteresowanie na forum. Pracowalem tu. wynagrodzenie wyplacane było zawsze w terminie ale znalazlem po prostu lepsza robotę

@Zecus

Dziękujemy za Twoją opinię, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Jednak tylko przypomnę, że Firma nazywa się ZEC SERVICE Sp. z o.o. a nie Dreko Sp. z o.o., proszę o tym pamiętać, gdyż używanie czyjegoś nazwiska na prawdę wiąże się z konsekwencjami prawnymi, to mówię akurat osobiście od siebie, nie w imieniu Firmy ;)

@Alkazam

Po części masz rację, niektóre firmy rzeczywiście tak robią, ale dementuję plotki. Nie, nie wynajęliśmy "Zecusa", choć z tego, co wiem, ogarniając SEO rzeczywiście coś tam nam podkręca ;) :)

@Alkazam

To nie żadna gownoburza po prostu musiałem to napisać kandydatowi bo mi się już śmiać chce , nie pisze nikomu na złość ,pracowałem tam znam to wszystko od środka i pisze jak jest ,a ludzie później zdziwieni że im zaproponowali najniższą krajowa

@AMD

Wie Pani napewno że wszyscy się wtedy śmiali z Drekobanku ,poza tym imienia nie podałem także żadnych danych nie udostępniłem

Arbuz

Witam mam pytanie odnośnie urlopów w tej firmie czy jest to normalna ilość dni zależna od stażu pracy jak w kodeksie czy jest tu jakoś inaczej?

@Arbuz

Odpowiadam na oba Twoje pytania, czyli o urlop i o przerwy: działamy zgodnie z zapisami, ktore są dostępne w Kodeksie Pracy. :)

Buka
@Arbuz

i od razu ptanie do przerw, w weekendy robicie czy nie?

charizard
@Buka

o jakie stanowisko pytasz? przylaczam sie

melio

ile zmian?

@Buka

z przerwami to sobie poradzę a czy wiadomo jak mają kierowcy? o weekendy mi chodzi. w jednej ofercie było napisane, że delegacje są jednodniowe, max dwu. w środę wtedy się wyjeżdża?

Borowik
@123

Kierowcy? Gdzie masz jakieś ogłoszenie na to? Przeglądam sobie właśnie i nie widzę na ich stronie

Borowik
@123

Chyba że gdzieś indziej jest a nie na ich stronie?

blunder
@Borowik

nie no na ich stronie masz wszystko

Pronc
@Borowik

wszystkie aktualne są na ich stronie tyle chyba w tym temacie

AMD

Hej, wszystkie są mniej więcej aktualne. ;) Teraz będę dodawała jeszcze Spawacza (metoda TIG), ale na Zieloną Górę, jeśli ktoś będzie zainteresowany, bardzo proszę o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@zec-service.com.pl

szpec

cześć. zastanawiam się nad złożeniem cv mógłby ktoś powiedzieć jak wyglądał proces rekrytacyjny? jest się czego bać czy raczej na luzie to się toczy?

szpec
@szpec

i czy odpowiedź jest raczej szybko czy trochę się czeka? jak to było u was? muszę też ogarnąć okres wypowiedzenia w poprzedniej pracy stąd wolałbym wiedzieć jak się nastawić

yaski
@szpec

czeka się na pewno krócej niż dłużej, tak akurat bym powiedział. na pewno się wyrobisz w takim miesięcznym okresie wypowiedzenia

Gigi
@yaski

A jest opcja, że powiedzmy przyjmą mnie na rozmowę w styczniu a podejmę się pracy w połowie lutego dopiero? Podpisali by tak umowę? U mnie z wypowiedzeniem to nieco bardziej skomplikowana sprawa by była niestety

Witam czy ktoś odpowie na jakie zarobki morze liczyć mechanik,spawacz pracownik fizyczny

melon

Na ich stronie są aktualne oferty pracy czy tylko te z dopiskem NOWE?

aktualność

a na co dokladnie chcesz aplikowac jesli mozna robic?

mapet
@melon

raczej wszystkie co sa na stronie sa aktualne a te z dopiskiem na logike sa po prostu nowsze :D

Hajer
@melon

ostatnio aplikowalem normalnie na jedna ze starszych ofert, odezwali sie i zatrudnili wiec wszystko aktualne

crowns
@Hajer

o no prosze to daj jakis update jak sie pracuje i jakie warunki sa, czy pierwsze wrazenie ok

kich
@crowns

ja też długo nie jestem w firmie i uważam, że jak na razie spoko ale zobaczymy co przyniesie przyszłość

@melon

Wszystkie ogłoszenia, które są na stronie są aktualne, jedne po prostu nowsze, drugie starsze.

fort
@kich

a ciezka rekrutacja byla? ile musiales czekac na to czy sie dostales

mork
@fort

to ja jeszcze dopytam jak w ogóle wygląda cała rekrutacja i czy jest spoko atmosfera tam

Worek
@fort

rekrutacja ciężka nie była, na pewno nie gorsza niż w innych miejscach w których robiłem, bardzo normalny nabór

Worek
@fort

już nie pamiętam ile czekałem, ale odpowiedź była całkiem szybko w porównaniu z czekaniem na kontakt po wysłaniu cv

Sanki
@Worek

To ile lacznie etapow rekrutacji jest zazwyczaj?

mruk
@Worek

o a jaka umowe na poczatek dostales?

orek
@Sanki

jakie stanowisko cie interesuje?

opole
@mruk

wszędzie raczej umowe o prace dają

pryncek
@opole

na jakich warunkach i na ile pierwsza wchodzi?

Joshua
@orek

Mnie interesuje robota na tokarce, spoko miejsce tutaj jest?

blunder
@pryncek

długość tych umów zależy raczej od tego jak robisz, jak cię odbierają i im sie spodobasz

elektryk

Witam, mam pytanko odnośnie pracy na stanowisku dyżurny elektryk, bo widzę że szukają tutaj, jakie opinie macie? na uopa na nieokreślony można liczyć?

elektryk
@elektryk

robota podobno na 2 zmiany, jakie godziny konkretnie?

@elektryk

UoP na czas nieokreślony - zależy od doświadczenia i okresu próbnego. Nie mówimy nie.

Zmiana pierwsza - 5.45-13.45 Zmiana druga - 13.45- 21.45

Galio
@AMD

A ten czas próbny to w przybliżeniu ile około?

Galio

i to się zmienia raz na tydzień czy jest zamiennie w ciągu tygodnia?

@Galio

A nie po prostu na trzy miesiące? Kolega mi tak wspominał, że najpierw te trzy miesiące potem uop na określony i po czasie na nieokreślony... CHyba że coś źle zapamiętałem

Parkor

A jest może jakiś dowóz pracowniczy ogarnięty?

@Galio

okres próbny: 3-miesiące

Fakro
@AMD

Jest jakaś różnica w sumie midzy okresem próbnym a umową na określony u Was?

agrat
@Fakro

właśnie jak to np. z benefitami wygląda, bo wiem ze w niektórych dostajesz dostęp do dodatkw dopiero po okresie próbnym

topornik
@agrat

a w ogóle jakie są benefity? przytoczysz??

@Fakro

Wydaje mi się, że po podpisaniu UoP (bez względu na okres), ale muszę jeszcze dokładniej sprawdzić.

@topornik

m.in.: "grusza", prywatna opieka medyczna LuxMed, karta sportowa, drużyna biegowa, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowanie do okularów kor., program mentorski, szkółka spawalnicza, szkolenia...

rytek
@AMD

a o co chodzi z tą drużyną biegową? macie normalnie grupę ludzi którzy są finansowani i jeżdżą na jakieś konkursy? xd co ewentualnie trzeba zrobić żeby do takiej drużyny się dostać?

@rytek

Mamy grupę ludzi, którzy są pasjonatami biegania. Są przez nas dofinansowywani względem trenera personalnego, który prowadzi treningi biegowe. Co trzeba zrobić? Mieć zapał i miłość do biegania. :)

Rotter
@AMD

a jak to wygląda z tymi szkoleniami? są dla wszystkich pracowników? i w ogóle jakie to są szkolenia?

@Rotter

Zależy od zajmowanego stanowiska. Inne szkolenie będzie dla elektryka, jeszcze inne dla kontrolera jakości, spawacza, księgowego czy pracownika działu zakupów. Ciężko mi więc poprawnie odpowiedzieć. Nieraz to kierownik kieruje pracownika na szkolenia (np. w zależności od aktualnych potrzeb), nieraz to pracownik wychodzi z inicjatywą do kierownika. Scenariusze są różne.

berek
@AMD

mogłbyś powiedzieć coś więcej o dofinansowaniu okularów?

berek
@AMD

a potrzebne jest wcześniej zrobienie jakiś badań czy z marszu można się zapisać?

@berek

Praktycznie, gdzieś tam pokrywa opłatę za podstawowe soczewki do okularów, choć szału nie ma. Jednak należy mieć wcześniej wystawione oświadczenie od lekarza medycyny pracy. Niestety ja sama się tak ostatnio przejechałam, więc z góry uprzedzam wszystkich zainteresowanych, że recepta od "normalnego okulisty" nie wystarczy.

Nick(t)
@elektryk

Niestety to stanowisko tylko tak się nazywa. W rzeczywistości jest bardzo dużo prac konserwatorskich.Budowlanka, hydraulika, kanalizacja. Prace porządkowe. Sprzątanie hal. Ale firma potrzebuje elektryka gdyż takie awarie też się zdarzają. Zarobki słabe jak na takie warunki

Technologa ds. przygotowania i rozliczania produkcji szukają. Tu widzę o spawacza ktoś pytał lecz bez odzewu… może wiec mnie się uda? Zarobki mnie interesują, tego nie ukrywam ale także standard pracy. czemu ktoś w ogóle jest potrzebny? I czy mimo wszystko ludzie dłużej pracują?

AMD

Potrzebujemy osób do obsługi różnych kontraktów, ale również prac stałych. Kontrakty są na tyle duże, że musimy po prostu zwiększyć ilość swoich pracowników. Z uwagi na swoje doświadczenie mogę powiedzieć, że w branży takiej, jak nasza, rotacja pracowników jest spora, wg moich spostrzeżeń wiąże się to m.in. z próbą zdobycia wachlarza doświadczenia przy różnych firmach. Oczywiście powody mogą być różne, nie tylko taki, jaki podałam. Dodatkowo, coraz mniej młodych osób wybiera stricte produkcyjne zawody, znacznie większe zainteresowanie widoczne jest przy stanowiskach kierowniczych, programistycznych, technologicznych, zw. np. z działem kontroli. Mamy załogę, która pracuje z nami od lat, są też i tacy pracownicy, którzy po prostu stwierdzają, że to nie to i szukają swojego szczęścia w innym miejscu. Jak w każdej innej firmie. Oczywiście można zawsze polemizować, ale podaję Ci swój własny ogląd na sprawę. Jeżeli chodzi o zarobki, nie wypowiadam się na ten temat przez wzgląd na to, że to kierownicy i Dyrektor Generalny o tym decydują. Ja nie mam w to obecnie wglądu. Moja rada: najlepiej złożyć CV, udać się na rozmowę i postawić tam sprawę jasno przed kierownikiem.

Dzień dobry Witam Szanowne grono Chciałbym zapytać jakie są stawki dla spawaczy Mechaników netto na rękę Ktoś by mógł szczerze odpowiedzieć jakie są warunki finansowe w tej firmie Bardzo dziękuję pozdrawiam

Witam szanowne grono chciał bym zapytać jakie są stawki finansowe dla Pracowników spawaczy mechaników pracowników utrzymania ruchu, ktoś coś słyszał o wagonowej tam szukają ślusarzy i do utrzymania ruchu

Arbuz

Jeszcze jedno mam pytanie o długość przerwy. 15 min? Pytam bo różnie to jest i czasem więcej czasem mniej dają.

@Arbuz

Też od razu podbije o ilość przerw, jak to jest? jakieś pięć minut na godzinę czy inny system?

@Arbuz

a i w ogóle jak to wygląda pod względem kontroli? odbija się jakieś karty, ktoś to sprawdza?

XEd
@Tararzyn

tez chciałem zapytać jak urlopy przy okazji wygladaja? od kiedy sie licza, jest jakis okres probny?

hondziarz
@XEd

a to nie jest normalnie tak, że jak jesteś na umowie o pracę to już ci się nalicza?

@Tararzyn

Na terenie EC Wrocław obowiązują karty wstępu, które odbijane są przy wejściu i wyjściu z pracy.

Mulet
@AMD

a szefostwo bardzo wszystkiego pilnuje tak do sekundy i minuty? czy przymykaja nieco oko jak ktos lekka obsuwe ma?

salba
@Mulet

w tkaich systemach zazwyczaj normlanie licza sie spoznienia, no jednak do pracy wypadaloby przychodzic na czas

Zen

Czy jest tutaj szansa na pracę na okres wakacyjny?

dzbanek
@Zen

w sumie jak masz umiejetnosci to moze zawsze warto wyslac cv i dodac ze chcesz pracowac przez okres wakacji

dzbanek
@Zen

a na jakie stanowisko chcesz aplikowac??

Zen
@dzbanek

najbardziej bym chciał jako elektromechanik

@Zen

Wolelibyśmy na stałe, ale wiesz kto wie, może zmienisz zdanie, jak u nas popracujesz przez wakacje. ;) Możliwości zatrudnienia jako elektromechanik mamy obecnie w dwóch działach elektrycznym i produkcyjnym.

frano
@AMD

a czy na przykład 3/4 etatu wchodzi w grę?

frano
@AMD

i czym się jeszcze różni praca na tych działach?

@AMD

A czy np. jakieś staże są u Was możliwe? Albo praktyki?

@Parkor

Są możliwe,najczęściej przyjmujemy studentów z Politechniki Wrocławskiej do oddziałów wykonawczego, produkcyjnego oraz elektrycznego.

Teresa
@AMD

i jak one są wtedy zorganizowane? jest jakiś sztywny program dla każdego? jaka jest perspektywa czasowa? jest to podzielone na kategorie ze względu na segmenty? one są ogólne czy specjalistyczne?

@Teresa

Są dostosowane do programów, które studenci przynoszą z uczelni. Zatem można powiedzieć, z jednej strony, że jest sztywny, ale z praktyki wiem, ze studenci uczą się wikszej ilości rzeczy, bo pomagaja przy standardowych pracach na obiektach - w tym przypadku na EC Wrocław. Ewentualnie na Wagonowej w produkcji usług, które realizujemy dla Alstom. W przypadku praktyk, trwają one 1 miesiac. Mówię oczywiście o praktykach w porozumieniu między nami a Politechniką Wrocławską.

@Teresa

Studenci trafiają do różnych oddziałów: wykonawczego, produkcyjnego, elektrycznego czy energetyki cieplnej. Wszystko zależne jest od kierunku, który studiują i od wstępnego CV, które proszę o przesłanie. Zawsze pozostawia nam też to furtkę ku temu, aby najambitniejszym studentom zaproponować dalszą możliwość pracy u nas juz na UoP.

Na jakich zasadach są zatrudniani Ukraińcy? Jakie dokumenty muszą posiadać w obecnej sytuacji "ochrony czasowej". @pracodawca

faruko

na technologa ile doświadczenia jest wymagane??

Zostaw merytoryczną opinię o ZEC SERVICE - Wrocław

• Jak się pracuje w ZEC SERVICE?

Zobacz opinie na temat firmy ZEC SERVICE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEC SERVICE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 18 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZEC SERVICE
4.4/5 Na podstawie 1209 ocen.
  • łowiecka 24
    50-220 Wrocław