ART Płakowice

Opinie o ART Płakowice

anonim 2008-11-19 09:17:48

Najbardziej nie podobało mi się w ART Płakowice:
Ebede 2016-01-25 18:05:30
Totalna beznadzieja, zakład oparty jedynie na wyzysku ludzi, totalny nie ład. W ogłoszeniu piszą stała stawka +premia a tak naprawde jest to najnizsza krajowa + 150zl brutto premi(raz max 2x w roku) sam pracuje tutaj juz dosc długo i zarabiam 2tys brutto na stanowisku spawacza premie widzialem na oczy ze 2 razy. Podwyżek indywidualnych brak, jedynie inflacyjne.. kierownictwo nie ogarnia nic jedynie pracownicy sa bardzo w porzadku. Nie polecam
Zdzich 2016-03-16 20:58:35
Ta firma to porażka, traktują ludzi jak śmieci i płacą jedynie najniższą krajową
Ebede 2016-03-19 10:52:42
nadgodziny są tam dodatkowo płatne więc jeśli są, to duża zaleta, z tego co wiem technolog/specjalista ma niezłą stawkę ale coś tam trzeba na tym stanowisku już ogarniać
richi33@02.pl 2016-05-27 11:26:07
Pracuje w tej firmie oszustka Dorota Sokalska,oszukała wiele ludzi,proszę sprawdzić u komornika w Lwówku Śląskim.Uważajcie na tą złodziejkę i jej konkubenta cwela Ryszarda Sowińskiego, co robi loda za kasę.wpiszcie richi33@o2.pl i wszystko jasne.
vks 2016-06-24 12:22:43
ponoć jakieś lepsze podwyszki mają być ktoś coś wie?
Poniżany pracownik 2016-10-27 15:52:08
Pracuję już ponad 5 lat i nigdy nie było tak zle jak teraz.Ludzi na danym stanowisku coraz mniej,a pracy wymagają coraz więcej.Pracodawcę nie interesuje w ile osób będzie zrobiona dana czynność,ma być i koniec.Zostały nam ograniczone dodatki socjalne do minimum np. bony na święta,które były do tej pory.Jestem w średnim wieku więc zależy mi na pracy ,ale bez poniżania i dyskryminacji,bo i do tego niekiedy dochodzi Panie Oswald to nie Oświęcim i zacznij dbać o swoich pracowników,a ten Holender to wypad z naszego zakładu na zawsze.Pozdrawiam całą załoge.
Zostaw swoją opinię o ART Płakowice - Lwówek Śląski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ART Płakowice