BUD-REX

Gdańsk

Opinie o BUD-REX

anonim 2011-02-20 13:59:52
ostrzegam przyszlych pracownikow facet nie placi (usunięte przez administratora) nedzne zaliczki a gdy upominasz sie dzwoniac nie odbiera telefonu i zmienia numer
anonim 2011-02-20 14:19:17
zgadzam sie z kolega prezes (usunięte przez administratora) winien mi 3000 tys zl pracowalem u niego jako spawacz na maritimie gdy praca sie skonczyla o dzielo nie rozliczyl sie ze mna i 4 kolegami.
Gutkowski Kazimierz 2012-02-18 12:24:16
Oczywiście, że nie płaci tylko proszę napisać dokładnie komu i za co. Anonimowo można obmówić kazdego. Nie mam osób, którym nie zapłaciłem. Jeżeli były takie przypadki to Panowie nie wystawili rachunków do umów o dzieło i chcieli pieniądze, lub osoby wyrzucone z za wstawienie się w stan nietrzeźwy podczas pracy zgodnie z zapisami w umowach.
Osoby,które twierdzą, że im nie zapłaciłem jakoś nie skorzystały z przysługujących im prawnie środków do odzyskania pieniędzy, lecz po wyrzuceniu za pijaństwo próbowały mnie zastraszać.
Więc jak to jest ztym nie płaceniem przeze mnie. Pracują u mnie ludzie po dwa, trzy lata i pewnie pracują za darmo.
Proszę tych "poszkodowanych o podanie swoich danych tak jak ja. Ja nie mam nic do ukrycia. Wiem czyje to są wpisy i podam nazwiska na tej stronie. O wpisie dowiedziałem się 17 bm czyli po roku od oczernienia mnie i dlatego tak późno się do tych wpisów odnoszę.
lx 2016-04-04 20:59:46
3e4r, przede wszystkim trzeba umieć strzyc. Szkoła zawodowa powinna wystarczyć, ale warto przy okazji uwidocznić swoje cechy personalne. W tego typu pracy się niesamowicie przydają;)
Zostaw swoją opinię o BUD-REX - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUD-REX