Opinie o Virtual Line sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Virtual Line sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Virtual Line sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Virtual Line sp. z o.o. w Łódź

Alicja

@mariusz to się ceni! Dzięki za opinie :)

mariusz

Od niecałych dwóch tygodni jestem pracownikiem technicznym, generalnie jestem zadowolony 8 godzinny tryb pracy, w razie nadgodzin są płatne, auto służbowe komputer, itd polecam

hhid1

Mój internet działa bez zarzutu, jestem zdowolony z usług VL HHiD

Klient

Podejście firmy do klienta stoi na najniższym z możliwych poziomów. Proponowany internet światłowodowy to tak jak by sobie do domu wpuścić obcego. Wprowadza się klientów w bład ( po prostu okłamuje). Mami prędkością, a prawde ukrywa o mozliwosci przegladania zawartosci komputera przez np. administratora LUDZIE NIE ZAMIENIAJCIE KABLA NA SWIATLOWOD BO TO SCIEMA. Hub(urządzenie dostępowe) który proponuje vl to chinski szmelc za okolo 100zl, a nie jak jest w umowie 700zł.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Virtual Line sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
krzysiek z radogoszcza

nie pakujcie się w orange, ja naszczęcie odstąpiłem od umowy, to ich 600mb/s jest tylko na papierku, wróciłem do vline mam net 300mb/s i tv prędkość zgodna z umową, bez awaryjnie, polecam

adam teofilów

jak wyżej mam po światłowodzie 300mb/s z tv cyfrową, polecam net i tv

klient

jestem klientem vline od niedawna od jakiś 3 miesięcy, do chwili obecnej nie było żadnej awarii net cały czas działa bardzo dobrze i co najważniejsze jak dla mnie to transfer ponieważ dużo ściągam z netu, polecam.jestem klientem vline od niedawna od jakiś 3 miesięcy, do chwili obecnej nie było żadnej awarii net cały czas działa bardzo dobrze i co najważniejsze jak dla mnie to transfer ponieważ dużo ściągam z netu, polecam.

w piątek jestem umówiony na drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej, napiszę po rozmowie.

Igor

Witam! Pracuje w vline od 2 tygodni, praca ciekawa i fajna atmosfera dobra, współpracownicy mili i pomocni, wrażenie bardzo pozytywne.pozdrawiam

Klient

Firma nieżetelna nastawiona tylko na swój zysk, nie traktująca stron umowy jako równorzędnych partnerów. Biuro obsługi klienta tragedia!!!!!

kuba

Nie jestem zbyt wymagającym klientem i jest to moja pierwsza opinia dotycząca jakiejkolwiek firmy. Twór o nazwie VIRTUAL LINE bo ciężko ich nazwać firmą to najgorsza z dostępnych możliwości. Internet z prędkością do 60mb/s w swoim najlepszym dniu osiągnął poziom 12,7mb/s, pomimo korzystania w centrum miasta. Kontakt z firmą wiąże się z brakiem kompetencji, gburowatością i chamstwem... Usterki, brak internetu kilka razy w miesiącu. Dwa dni temu złożyłem wypowiedzenie umowy z dniem 20 grudnia b.r., oczywiście do tego czasu muszę opłacać nie małe faktury, a VL już mi ten internet odcięło.... Jakim prawem ???!!! skoro płacę jeszcze półtora miesiąca!!!! Banda złodziei i oszustów!!!!!! Sprawą zajmie się Rzecznik Praw Konsumenta..... ODRADZAM WSZYSTKIM, OMIJAJCIE VL SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

zdzisław w RDG
@kuba

mam po światłowodzie u nich telewizję i net i jakoś nie mam takich problemów 300mb/s to mb na sekundę,tv też działa bez zarzutu kilku znajomych ma vl w różnych rejonach Łodzi i jakoś nie słyszałem żeby narzekali no ale marudy zawsze się znajdą których wiedza informatyczna kończy się na włączeniu przeglądarki.

klient vline
@kuba

też mam łącze światłowodowe co prawda 300mb/s ale tak jak w umowie prędkość jest 300 mb/s w orange jest fajnie kolega przezszedł do orange ma 600 mb a osiąga 96mb/s a prędkość gwarantowana według orange to 37mbps wiec wtedy można złożyć dopiero reklmację haha

MAREK

Najgorsza firma jaka istnieje!!!!! Nie przestrzegaja praw, nie radze nikomu ani pracowac ani podpisywac z nimi umowe, bo traktuja cie jak smiecia.

edeko

Najważniejsze jest dla mnie to @boss, że każdy dba o to, żeby dbać o niezłe zatrudnienie, ale czy wypłata jest na czas? W końcu dostawać wynagrodzenie na czas jest bardzo ważne, a przynajmniej mi to potrzebne

olek87

przerw nie ma, połączenie stabilne, brak jakichkolwiek problemów z transferem danych polecam.

Artur

Witam, od około miesiąca dobijają się do mnie z orange, mieszkam na radogoszczu, orange to kupa mają ukryte opłaty, prędkość nie jest gwarantowana, znajomy wziął na pocztątku czerwca pakiet w orange po tygodniu zaczął żałować. Mam pakiet 100mb + tv cyfrowa z vline i jestem bardzo zadowolony, prędkość ok, jakość usług bardzo dobra, polecam jak ktoś ma do wyboru orange lub vline polecam w 100% virtual line.

mariusz

powiem szczerze że jest ok, miła atmosfera bez żadnej nagonki, ludzie są spoko, mam nadzieje że będzie tak cały czas

mariusz

ja też byłem na pierwszym etapie rozmów, praca wygląda fajnie, zarobki jak wszędzie, ludzie wydają się spoko, od wtorku zaczynam,

reni87

w ubiegły piątek byłam na rozmowie o pracę, firma wygląda nieźle zarobki też całkiem całkiem w poniedziałek zaczynam pracę zobaczymy jak to będzie.

tomek radogoszcz

założyłem net z vline o przepustowości 150mbps transfer ok jak w umowie, cyfrówka od nich też się spisuje nieźle polecam

jarek

zamówiłem podłączenie netu z virtuala, technik nie dotarł na umówiony termin, dostałem telefon z biura że przepraszają jako normalny człowiek nie robiłem z tego zbyt wielkiego problemu w ramach rekompensaty otrzymałem gratisowe zwiększenie prędkości na pierwszy miesiąc do 30mbps na testach i praktyce sprawdza się super polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Virtual Line sp. z o.o. - Łódź

Virtual Line sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Tuwima 6 lok. 5
    90-010 Łódź