Opinie o LG w Kobierzyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Kobierzyce

Czy w LG możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

piemowiec Nowy wpis

Brak ludzi co sie nie dziwie, bo wszyscy stąd uciekają nawet indie i indonezja nie chce juz tu pracować 6 dni w tygodniu po 10-12 godzin , naprawy podczas ruchu, brak BHP, wózkowi jeżdżą z telefonem w ręku. NAJWAŻNIESZA JEST PRODUKCJA, kantyna przerobiona na magazyn wyprasek, niekompetentni ludzie na stanowiskach, zarobki niższe niż u konkurencji

zuzannam

Czy ktoś może udzielić mi informacji jak wygląda praca w LG Electronics? Jaka atmosfera tam panuje oraz jakich zarobkow mozna sie spodziewać nie posiadajac duzego doswiadczenia? Mam oczywiście na myśli prace w biurze, a nie na produkcji.

Adrian111
@zuzannam

Zarobki niskie, dużo nadgodzin, pracownik to zwierzę tak jest nazywany podległym zwierzęciem, masz być (usunięte przez administratora) oczywiście wszystko co się wydarzy złego to twoja wina

Przemysław Nowy wpis
@Adrian111

Kto cię tak nazywał? Zgłosiłeś to gdzieś może? Wypadałoby…

Lina

teraz w LG Electronicks dużo się zmieniło nie ma już działu TV zostały tylko 2 działy WM(pralki) i REF(lodówki) pracujących polaków to została już garstka więcej jes tpracowników zagranicznych (ukraina ,gruzja, nepal indie itd.) praca 8 godzin to historia nie mówię zdarza się czasmi teraz bardziej jest system 10-12 godzin z naciskiem na 12 godzin i oczywiście minimum 3 soboty pracujące. kto che sprawdzić czy piszę prawdę to zapraszam :( nawet jak masz coś do załatwienia i musisz wyjść o 15:00 to o dojazd musisz postarać się sam bo ułożone są tak że całość jest na 19:00 (przy 12 h) no hyba że jedna z dywizji będzie miała awarie i puszczą cię wcześniej to transport ci dadzą.

Antek Nowy wpis
@Lina

To było do przewidzenia tak się kończy, robienie zleceń poniżej kosztów produkcji, o d lat to był problem ale inżynierowie nie słuchali

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w LG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik inwentaryzacji Kobierzyce
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownik Magazynowy od zaraz
Asistnet Work Group
logo firmy Mechanik - Młodszy mechanik
Kobierzyce
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
Adrian111

Zbudowałem tą fabrykę, w podzięce za dobrą prace dostałem wypowiedzenie. Nie polecam firmy chyba że potrafisz to co innym zajmuje 5 minut robić kilka lat, i dobrze oczerniasz i pomawiasz kolegów z pracy, ciemnota i zabobon, niby inżynierowie po AE , znęcanie się na pracownikami to norma na (usunięte przez administratora) opiera się ta firma .Wrocław super miasto hehehe nawet kibli w domach nie mają tylko srają na korytarzu heheh o ciepłej wodzi nie wspomnę dzicz , jak masz fryzurę jak kalafior i jesteś blondynką którą żółci by wyruchali to przed tobą kariera biurowa inaczej firmy nie polecam.

Irek

Zastanawiające jest to, że nie ma zainteresowania tym forum wśród pracowników , powód może być jeden czyli zadowolenie z pracy.

Mirth

Chcę się zatrudnić jako operator. Ile można zarobić, czy to trudna pracą, jak z nadgodzinami? Ile godzin można zrobić w tygodniu, czy placa 150%? Czy w weekend są nadgodziny?

Czy można liczyć w LG na prywatną opiekę medyczną?

Była pracownica

Tak w enel-med

Jakie wartości są cenione w LG?

LGITPO

W LG Innotek cenimy elastyczność, dynamikę działania, współpracę, radzenie sobie z nagłymi zmianami. Chcemy aby pracownicy dążyli do osiągnięcia sukcesu, podejmowali nowe wyzwania i byli skoncentrowani na wartości dostarczanej dla klientów.

Krzysztof
@LGITPO

Przez osiągnięcie sukcesu można rozumieć awans zawodowy? Jaką ścieżkę rozwoju zawodowego pracodawca oferuje swoim pracownikom? Są to ważne aspekty, które chciałbym poznać i dowiedzieć się, jak wyglądają.

LGITPO
@Krzysztof

LG Innotek oferuje rozmaite możliwości rozwoju zawodowego, awanse na danym stanowisku, na stanowiska kierownicze, albo przekwalifikwowanie na inne stanowiska. Wszystko jest oczywiście uzależnione od predyspozycji i postawy danej osoby jak również od możliwości organizacyjnych.

mumu

Jaki model pralki jest najbardziej trwały wg serwisu LG?

Była pracownica
@LGITPO

Na produkcji było w porządku, mimo pewnych starszych kobiet które lubiały ploty...Liderki bardzo bardzo w porządku przyjemniej na Blu 2.Potem byłam w jakości i to jest tragedia...Szanowne koleżanki że starszym stażem mało chciały uczyć,tłumaczyć-raz wytłumaczył a potem darły ryja że coś się źle zrobiło,kablowaly, podlizywały się menagerowi.Pewna Pani J.K z jakości która została liderka komentowała jak kto jest ubrany,jaki nosi biustonosz, nasmiewala się. Druga Pani liderka K.darla się nawet przy koreanczykach.Nie polecam pracy w jakości w LG Innotek.

Lena30

Hej, a co myślicie o pracy w biurze w LG. Czy rzeczywiści pracują tam tylko młodzi ludzie od razu po studiach, bez doświadczenia a firma żeruje na nich ? Jakiej pensji można oczekiwać na stanowisku biurowym z 6 letni stażem pracy ? Czy 4000 zł netto to za dużo dla LG ?

Damian
@Lena30

Sa 4 LG: Electronics, Display, Chem i Innotek. Każda z tych firm to inna kultura organizacyjna, sa roznice w siatce wynagrodzen, w srednim stazu pracownikow. Ja pracuje od prawie 10 lat i uwazam, ze jest to firma warta polecenia, chociaz nie dla kazdego. Wiekszosc pracownikow admininistracyjno biurowych ma tutaj spore doswiadczenie. Lena30 musisz jednak pamietac, ze jest sa to firmy produkcyjne i stanowiska biurowe nie sa najwazniejsze. Moim zdaniem stawka, to kwestia danego stanowiska, ilosci chetnych na stanowisko oraz umiejetnosci i doswiadczenia kandydata.

xoxo

Świetnie, że jest szansa u nich na stabilne zatrunienie, bo umowa jest w pełni respektowana, a zwłaszcza, że relacje między pracownikami są dość dobre, co już jest dobrym znakiem na to co się teraz dzieje.

Roger

Jakbyś był senior Java developerem to byś się nie pytał na forum Lg o pracę. U developerów praca sama przychodzi z stawką, o której w lg możesz pomarzyć

Roger

Niska placa, koreański wyzysk

nieznajomy

Nie polecam żadnego zakładu w Biskupicach

bang

nie polecam, pracowałem jakiś czas i odszedłem.. praca przy tej chemii za takie pieniądze to śmiech na sali #LGChem

janek

Mam pytanie. Czy do LG electronics są dojazdy np. Ze Strzegomia

Adel

OK, a w tygodniu praca raczej od 7 do 15 czy od 7 do 17. I jak wygląda praca zarówno chodzi mi o kontrole na wejściu jak i wyjściu. Dzieki czy idzie się wyrobić

Adel

jak wygląda praca na kontroli jakości czy pracuje się w soboty i czy do 15 czy do 17.00 i jak często

zuzannam

Mam na mysli stanowsiko mlodszego inzyniera..niewiele ponad 2 tys to bardzo malo. A jaka atmosfera tam panuje? Da sie czegos nauczyc?

mała

Tak,ale jeżeli są potrzebni ludzie to oni nawet biorą z pod berzy.Dlatego są to umowy na dwa tygodnie na pod firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Kobierzyce

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

LG