AirGenerator

Gdynia

Opinie o AirGenerator

Basia 2013-12-04 11:24:58
Znakomita firma, ich elektrownia wiatrowa pozwoliła na znaczne obniżenie rachunków za energię w moim domu, energię wygenerowaną z tej mini eletrowni przeznaczamy na ogrzewanie wody bieżącej w moim domu, znakomicie sie sprawdza ten system
Ula 2013-12-10 11:46:36
Zainstalowana mini elektorwnia woiatrowa w moim domu służy do ogrzewania bieżacej wody, jestem pozotywnie zaskoczona jej funkcjonowaniem ,rewelacyjnie działa, nie spodziewałam się nawet że aż tak dobrze
Pati 2013-12-16 09:31:57
Od kiedy mam mini elektrownię wiatrową w swoim domu zainstalowaną przez firmę AirGenerator moje problemy z ciepłą wodą zniknęły, jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy to profesjonalni fachowcy
Laura 2014-01-14 11:58:13
Rewelacyjna firma, popieram całym sercem ich działalność na rzecz szerzenia proekologicznych zachowań i sposobów pozyskiwania energii, oferowane przez nich rozwiązania sa na najwyższym poziomie, a w dodatku pozwalają oszczędzić nie tylko środowisko ale i portfel
Jan 2014-01-28 10:58:31
mili fachowcy,znajacy sie na swojej pracy Polecam
Olga 2014-03-18 12:00:11
Polecam. Firma AirGeneratory potrafi doradzić i dobrać odpowiednie rozwiązanie do potrzeb swoich klientów. Elektrownia wiatrowa którą mi wykonali jest wydajna i bezawaryjna.
Grzegorz 2014-06-12 14:29:54
Rewelacyjna firma, fantastyczni fachowcy znający się na swojej pracy, miła obsługa. Polecam
oszukany 2016-06-14 23:18:03
witam Trzymajcie sie od oszustów jak najdalej wszystko co sprzedaja to tandete z chin , jesli sprzedadza wam towar i okaze sie wadliwy to mozecie zapomniec o pomocy w uruchomieniu lub tez gwarancji. z tego co sie dowiadywałem jest bardzo duzo osob ktore zostały oszukane nawet na kwoty przekraczajace 20tys nie wspomne tez i o mniejszych kwotach
oszukany 2016-06-14 23:20:53
Dodam jeszcze ze panujaca siec w polsce pod innymi nazwami np agro Bud lub tez Murat i wiele innych tak samo oszukaja poniewaz wspołpracuja z AG z Gdyni nawet na serwis jak przyjada sprawdzic co sie niedzie to niezle skasuja a potem juz sie niepokaza
Zostaw swoją opinię o AirGenerator - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AirGenerator