BIM

Suchy Las

Opinie o BIM

anonim 2009-05-28 16:34:15
Niezbyt uczciwy pracodawca. Rządzi sie swoimi własnymi prawami i nie liczy się z pracownikami. Wypłaty... są, ale nie zawsze o czasie i nie wszystko na konto. Tylko część jest na umowie, a pozostała część jest wypłacana "do ręki". Nie wszyscy też pracownicy mają umowy. Atmosfera w dużej mierze zależy od nas samych, ale muszę przyznać, że tutaj często jest napięta i nerwowa. Każdy, kto stąd odchodzi mówi, że nikomu nie poleci tej firmy, nigdy tu już nie wróci i zazwyczaj na dobre mu to wychodzi. :)
bułeczka 2015-10-22 13:13:03
kochani, nie wiem czy to plotka czy prawda, ale podobno firma startuje z ekspansją na rynek rosyjski.bardzo mnie to ciekawi bo ja rosyjski znam i chciałabym go jakoś zawodowo wykorzystać. natomiast ciekawi mnie jaK to wygląda w kwestii sytuacji stosunków polsko-rosyjskich i sankcji, czy ta firma może tam działać swobodnie i rentownie
Zostaw swoją opinię o BIM - Suchy Las
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIM