Opinie o Systema Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Systema Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Systema Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Systema Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Karol

Poszedłem zrobić praktyki niestety nie dogadałem się. Ale chętnie podzielę się tym czego można się spodziewać jeśli chcesz iść do tej firmy. Umowa: Proponują działalność jednoosobową, jak nie jesteś zainteresowany to najniższa krajowa (1850 brutto) reszta w " w projektach" . Praktyka - Jeśli stawka i forma zatrudnienia Cie nie odstrasza bo idziesz robić praktykę to ta Firma ma dziwne zwyczaje. Praktyki nie dostaniesz za nic. Naciska się na wykonywanie więcej niż jest w umowie, zarzucają cię " wrzutkami" aż wykonujesz pracę kierownika z wynagrodzeniem praktykanta. Czas zweryfikuje obietnice.

haker
@worker

Nie dogadał się bo widział „zasady „ panujące w firmie. Tak trudno logicznie myśleć, czy trzeba nastukać pozytywnych opinii prezesie? Bo to pan pisze jestem pewny

Jaki jest wkład kierownictwa Systema Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Robert

Niepokojące są Wasze ostatnie wypowiedzi. Mam pytanie o coś zupełnie innego. Liczę, że ktoś z Was mi pomoże. Chciałbym dowiedzieć się, czy firma zatrudnia również stażystów?

Karolcia

(usunięte przez administratora) ma szczęście do zatrudniania ludzi. Trzy osoby zrobiły mu 6 milionowy projekt. Chłopaki z biura przygotowali program a Pani Anna H. dokumentację, gdy po roku ich "wyrzucił" wszystko mu się posypało. Dokumentacja i materiały przekazywane były 3 miesiące po terminie. (usunięte przez administratora)

Julia

@Gebo&education Twoja wypowiedź ma niewiele wspólnego z warunkami zatrudnienia w Systema Sp. z o.o.. Rozumiem, że byłeś pracownikiem tej firmy, tak? Nie widzę na wątku nic o benefitach pozapłacowych. Napisz proszę, czy ten pracodawca oferuje je przy zatrudnieniu? Mam na myśli opiekę medyczną i karty sportowe. Będę wdzięczna za odpowiedź.

nikt ważny
@Robert

Trzymaj się z daleka od tej firmy :)

Mikołaj
@Karolcia

Tak źle, a firma kwitnie!

Jeleń Nowy wpis
@Mikołaj

Ciekawe jak na swoim budżecie pokwitnie. Teraz póki co unię się doi, a ze swoich to się nie ogrzewało nawet pomieszczeń. I po 14-16 stopni w zimie było

Jak jest z pakietem medycznym w Systema Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Karol Nowy wpis

Zapomnij o pakietach! Część wynagrodzenia pod stołem, a ty o pakietach myślisz :-) podpisujac umowę in blanco podpisujesz własne wypowiedzenie, żeby cwaniaczek nie miał problemu w razie czego. Moja rada- trzymaj się z daleka bo to temat dla uwagi

Karol

worker
@Karol

Skoro się nie dogadałem to skąd twoje doświadczenie NT. Zasad panujących w firmie. Tyle tu trolli że aż strach się bać.

haker Nowy wpis
@worker

Kierownik Projektu

Bardzo dobrze

Matematyczne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Piotrek

niestety nie mogę polecić współpracy z tą firmą. Opóźnienia w wynagrodzeniu kilkumiesięczne !

Asia

Witam, myślałam ze będzie to spoko praca niestety bardzo się pomyliłam. Wytrzymałam tam 2 dni ( próbne ). Ogólnie ludzie spoko prócz kierownictwa. (usunięte przez administratora)wszyscy reagują nerwowo i sami mówią że ciężko wytrzymać. Kasa niby dobra plus premie ale wątpię żeby ktoś ja otrzymał(usunięte przez administratora)Gdy tylko pojawi się Prezes powoduje ogromny bałagan, przerwy, jakieś dziwne rozmowy, indoktrynacja i niewybredne żarty.(usunięte przez administratora) Nie polecam tam pracy nawet w ostateczności...

Beata
@Asia

No proszę, 2 dni i taka dogłębna znajomość firmy! Ha, ha, ha....

Jan

Opinia pozytywna

Jan

@Jan

No jeśli były pracownik pisze o firmie, że jest wspaniała to aż nie sposób spytać czemu? Zwłaszcza przy tych poprzednich opiniach chciałabym dopytać kiedy tu pracowałeś tak właściwie i czy wiesz jak paca obecnie w firmie wygląda?

Wiśniewski

Witam, Chciałbym się odnieś do pomówień niejakiej @Anny z Gebo&Education nomen omen firmy szkoleniowej. Sprawa jest prosta bo to ww. Pani przez swoją niefrasobliwości doprowadziła do takiej sytuacji że poprawiając swoje dokumenty na miejscu w biurze, angażując personel nie sprawdziła przed oddaniem dokumentów jej kompletności. Nigdy nie miałem zamiaru i myśli żeby dopuścić się takich haniebnych procedur. Rozumiem jej rozgoryczenia, ale sposób zachowania i czynności jakich się dopuszczała dyskwalifikują ją w roli wychowawcy, edukatora. Pozdrawiam

Gebo@Education
@Wiśniewski

jak ja cię zdyskwalifikuję wiśniewski to pojdziesz do kryminału a dyr wojewódzkiego urzedu pracy który wam ułatwiał procedery i dawal dyplomy 3 lata przed emeryturą został odwołany . Jak umiesz czytać i ten z ego/co tam o nim w postach piszą/ twój właściciel to poczytaj jak to było przed laty. wasze rozdawanie -marnowanie unijnej kasy i zatrudnianie pesudo szkolakow znajomków było niedopuszczalne.

Bury

firmy nie polecam. Pan Prezes " mały człowiek duże EGO ".

Gebo@Education
@Bury

prezes jego zona i wisniewski powinni mieć procesy za matactwa ,marnowanie pieniędzy unijnych , działania fikcyjne aprobowane przez ówczesnego dyrektora WUP usuniętego ze stanowiska połtora roku przed emeryturą przez uczciwego Marszałka woj małopolskiego

Alica
@Bury

nie duże ale rozbuchane , patologiczne osobowosci , kreatur wewnętrzych tam nie brakuje odradzam przyzwoitym ludziom kontakty

@Alica

Rozumiem, że siebie uważasz za osobę przyzwoitą? A może opowiesz coś więcej o swoim doświadczeniu z nimi, coś od nich brałaś czy na jakiej zasadzie mieliście ze sobą styczność?

Kris

Jak na sądeckie warunki to dają dobrą stawkę za godz.

Joanna

Opinie wiarygodne. Na start możesz liczyć co najwyżej na 2 tys, a sama rozmowa to niestety strata czasu. Żadnych konkretów, dużo obiecywania.

Bartosz
@Joanna

Napisałaś o wynagrodzeniu, które firma oferuje na start. W wątku padały informacje, że pracodawca zatrudnia na początku na okres próbny. Czy rzeczywiście tak jest? Jeżeli tak to napisz, proszę, jak długo on trwa.

P.P.

(usunięte przez administratora)nie polecam.

nip

Byłem na rozmowie o pracę - nie polecam

Patryk

nie polecam współpracy

Paulina

(usunięte przez administratora) O pensję trzeba oczywiście się prosić, nigdy nie była wypłacona w terminie. Z pewnością nie jest to dobra praca. Zdobywanie wiedzy w firmie Systema polega na siedzeniu. Prezes nie lubi jak ktoś dorabia - obawia się konkurencji.

Nie polecam pracy w Systemie, ponieważ (usunięte przez administratora)nie ma podejścia do pracowników jak do ludzi, wszystko jest nieopłacalne i na wczoraj. Niskie zarobki.(usunięte przez administratora)

Boruta

(usunięte przez administratora) cały czas prowadzi rekrutację, bo mało kto jest w stanie wytrzymać dłużej niż trzy miesiące. Najchętniej zatrudnia, za marne grosze, stażystów z możliwością zdobycia doświadczenia, a tak naprawdę od pracownika wymaga przede wszystkim wykonywania prac biurowych.(usunięte przez administratora) niska pensja, nieustalone godziny pracy (usunięte przez administratora)

karol

Ja również nie polecam - stawka głodowa, niema sprzętu uczciwego do pracy , szkoda tracić czas i się denerwować,lepiej poszukać coś lepszego.

Pati

Praca w atmosferze ciągłych pretensji i stresu, brak jakiegokolwiek poszanowania nie tylko jako pracownika ale jako człowieka ze strony kierownictwa. Praca w tej firmie nie opiera się na fachowym podejściu lecz na "produkcji". Z całą pewnością nie jest to miejsce przyjazne pracownikowi o czym świadczy bardzo duża rotacja ludzi. Jeżeli ktoś poważnie myśli o pracy radzę poszukać innej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Systema Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Systema Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Systema Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Systema Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Systema Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Systema Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 89 ocen.
  • Partyzantów 54F
    33-340 Nowy Sącz