DIAMOND

Opinie o DIAMOND

Hej, ja się chciałam dowiedzieć czy nie będzie planowanych przypadkiem przyjęć na serwis. Chłopak zna się na hydraulice i będzie niedługo pracy szukał. Na stronie jak patrzyłam zakładka z pracą jest pusta a te tutaj komentarze dość dawne. Kiedy ostatnio kogoś szukali?

Jak Nowy wpis

Czy tylko badania przez Randstad

instbud Nowy wpis

Witam, Firma skorumpowana przez swojego pracownika, ale to dobrze że pracownik Marcel działa na szkodę firmy Diamond i traci klienta na 1 mln obrotu rocznego dla swojej Firmy GRATULUJĘ

Karolina Nowy wpis
@instbud

Nie mam pojęcia na ile w tym prawdy ale jak tak właściwie mogłoby dojść do tego typu okoliczności? Jakie potencjalne błędy można tu popełnić i kto ostatecznie zajmuje się ich weryfikacją?

Czy DIAMOND ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pan R.

Tak ..na oddziałach od 8 do 20... czasem dłużej...ale weekend wolny ha...Jedna zmiana...!!!!

Czesław
@Pan R.

To chociaż tyle że w weekend można odpocząć :) A jak z zarobkami to wygląda tutaj?

Pan R.

...4 tyś...po 1-1,5roku dostaniesz ale za 300 h/m-c!!!... szału nie ma..

Pracujący
@Pan R.

Generalnie piszesz głupoty, jeżeli ktoś pracuje dłużej w jakiś dzień to odbiera sobie te godziny w piątek, gdzie większości ludzi już o 13 nie ma w pracy na centrach logistycznych. Personel magazynowy w szczytowych miesiącach jest dodatkowo premiowany od 1000 do 1700 netto miesięcznie. Rozumiem, że jako były pracownik nie pałasz miłością do firmy, ale generalnie odchodzą tylko osoby, które nie lubią pracować.

@Pracujący

... generalnie to spróbuj odebrać godziny w Ostrowcu, teraz Kielce.. zobaczymy czy ci się uda...a jeśli gadam głupoty to dlaczego sąd przyznał mi odszkodowanie za nadgodziny??? bo tak właśnie moja praca w tym bałaganie się skończyła!!!!a premia jest bo podstawa marna i bez dodatków nie mieli by pracowników...a co do tego że nie lubię pracować to masz rację za (usunięte przez administratora) po godzinach to nie tylko nie lubię, nienawidzę!!!i nigdy nie pozwolę żeby mnie ktoś rolował na kasę...

Asmodeus
@Pan R.

Uważam że opinia byłego pracownika o odszkodowaniu wydaję się prawdziwa inaczej opinia zostałaby usunięta

@Asmodeus

Nie wiem czy to byłby argument do usuwania, tu nie zależy wszystko od samego w sobie regulaminu? Mimo wszystko widzę, że prawie rok mija od jej publikacji. Odniesie się ktoś wobec tego do aktualnej wysokości premii? I co z dodatkami, zostały jakieś konkretne do dziś wprowadzone?

Brałeś udział w rekrutacji do DIAMOND. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Bella

Jestem pracownikiem od kilkunastu lat, co mogę powiedzieć o firmie Diamond? Rzetelna, stabilna firma, wypłata na konto co do dnia! Dodatkowo dopłaty z ZFŚS, dofinansowana karta multisport, atrakcyjny pakiet medyczny dla pracownika. Wynagrodzenia na naprawdę dobrym poziomie! Na palcach jednej ręki można policzyć osoby, które się same zwalniają. Większość personelu to osoby z bardzo długim stażem, nawet 25 lat i więcej. Jeśli chodzi o atmosferę pracy, to wszystko zależy od działu. Firma cały czas wdraża nowe produkty, stawia na rozwój, większość działów non stop powiększa swój skład. Pracy jest bardzo dużo i często są rekrutacje, gdyż obowiązków przybywa.

@Bella

Czy do pakietu medycznego można dołączyć najbliższą rodzinę? Czy ten pakiet przeznaczony jest tylko dla pracownika?

Sławek

Tak, oferowany jest pakiet indywidualny i rodzinny

Grzegorz
@Sławek

O to fajnie bo to zawsze spore udogodnienie. A jak tu jest z premiami? Można dostać do wypłaty za dobrze wyniki? Bo to dla mnie ważne jakbym się chciał przyjąć.

bastek
@Grzegorz

Można jak sie postarasz

Renata
@bastek

Coś więcej jesteś w stanie powiedzieć?

@Renata

Tak, cały personel jest premiowany w zależności od zysków Spółki. Personel otrzymuje wynagrodzenie składające się ze składników, wynagrodzenie zasadnicze, premia regulaminowa, dodatek stażowy, który jest obecnie korzystny dla personelu z długim stażem, pracownik z ponad 20 letnim stażem otrzymuje ponad 1000 złotych netto. Premie uznaniowe są zależne od zysków Spółki i są przyznawane pule premiowe dla poszczególnych zespołów i centrów logistycznych w kraju. Generalnie firma wspiera pracowników, by pracowali dla niej długie lata.

M.

Dobra firma, praca stabilna. Pracodawca zapewnia różne benefity- karta multisport, prywatna opieka medyczna i inne. DIAMOND jest atrakcyjnym pracodawcą, cały czas inwestuje i się rozwija. Wynagrodzenie zawsze w terminie i zgodnie z umową + dodatkowe premie. Polecam !!!

@M.

...i owszem, to wszystko prawda tylko nie cala... zapomniałeś dodać jeszcze że pracodawca dba o twój wolny czas,a raczej żebyś go nie miał pracując po 12 godzin a czasem i dłużej!!!

@Pan R.

Przy takim interesie jak piszesz to chyba powinni pozbyć się multisporta bo biedna karta będzie leżeć i się kurzyć... :/

@Karolina

... pracując tam dość długo nigdy żadnej karty nie dostałem ani nikt z szeregowych pracowników... być może tzn.dyrektorzy oddziałów mają...nikt po za tym...

@Pan R.

I oni mają czas, żeby jej używać czy też się marnuje?

"Drugą żoną"? :o Ja to widzę, że ciekawie tam faktycznie jest. Szczegółów już nie podasz, bo nie wypada? ;p

"za rabaty" no pięknie... Aż ciekawa jestem reakcji ludzi, którzy ich znają i będą mogli to przeczytać, jeszcze zaraz ktoś dołączy nam do tego wątku. ;)

Kobiety niestety psychicznie gorzej znoszą takie rzeczy. Może lepiej żeby jednak wcale nie wiedziała, ale z pewnością biedna coś podejrzewa. :( Ale wracając do wątku pracy jeszcze. Nie masz żadnych sugestii jak można byłoby to wszystko naprawić w ten firmie, żeby działało to jak należy?

@Karolina

... jak to naprawić..prosta sprawa...na przykładzie oddziału gdzie pracowałem... zmienić kierownika i tzw dyrektora oddziału i po sprawie... myślę że odpowiedni,normalni ludzie zrobiliby porządek...

@Pan R.

No ale chyba to nie takie proste? W jaki sposób ewentualnie można byłoby do tego doprowadzić? Czy jednak pracownicy nie mają na to żadnego wpływu?

Elżbieta
@M.

Mnie ciekawi ten rozwój, czy elementem tego sa szkolenia i kursy dla pracowników? Nie tylko tych dyrektorów i kierowników, ale właśnie choćby dla przedstawicieli handlowych? To też obecnie element inwestycji firmy?

@Elżbieta

Każdy z pracowników ma możliwość rozwoju zawodowego, jeżeli pokrywa się on z kwalifikacjami i wymaganiami na stanowisku. Czasami kieruje pracodawca, często też pracownik zwraca się o możliwość uczestniczenia w kursie czy szkoleniu. Bardzo rzadko taka inicjatywa nie jest akceptowana. Stawiamy na rozwój personelu.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w DIAMOND?

Firma jest dobrze wyposażona informatycznie, tabor samochodowy jest często wymieniany, większość handlowców i pracowników jeździ Skodam: Suberb i Octavia, samochody dostawcze to Iveco i DAF. Personel magazynowy dysponuje nowoczesnymi pomocami magazynowymi, platformy samojezdne i wózki. Praktycznie każdy ma telefon służbowy, większość personelu korzysta z samochodów służbowych.

PH
@Michał

Taka flotę użytkują tylko "managerowie". Handlowcy jeżdżą tanimi Rapidami.

Administracja
@PH

Obecnie w Spółce dyrektorzy, przedstawiciele handlowi i pracownicy operacyjni maja do dyspozycji Skody Superb, Octavia, Yeti, Rapid

@Administracja

I tak naprawdę każdy może sobie swobodnie wybrać model, który mu odpowiada czy to zależne od dostępności jest?

@Karolina

Zależne od dostępności modeli, szczególnie w latach 2021-2022, gdzie terminy odbioru przesuwały się w nieskończoność

INSTAL BUD

CZY TO PRAWDA ZE SKLEP KRAKFACH NALESY DO DIAMOND?

Administracja
@INSTAL BUD

Firma KRAK-FACH jest odrębnym podmiotem, niezależnym od naszej Spółki. Nie jest powiązana w żaden sposób ze Spółką.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu DIAMOND?

Pan R.

... musisz być silny i głupi...

Halina
@Pan R.

Dzięki za komentarz, ale mógłbyś go rozwinąć - trzeba być silnym ok, ale czemu głupim? Pracujesz/pracowałeś w tym miejscu i możesz powiedzieć coś więcej?

@Halina

... silnym żeby dźwigać paki z zaworami i wielkie stalowe grzejniki,a głupi bo kto o zdrowych zmysłach będzie pracował po 12 godzin za free i jeszcze nie masz prawa się odezwać że coś nie tak jest...a jak już to zrobisz to jesteś wróg numer jeden...

Wykonawca

Uwaga - Firma Diamond nie płaci za wykonane roboty. Prezes M. ma swoje wizje choć nie ma pojęcia o robocie, ale pieniądz rządzi, przynajmniej tak mu się wydaje. Tylko przedpłata dla tej firmy, chyba ktoś chce po 100 razy robić (usunięte przez administratora)

Poszukiwacz

"Kolos" chyba tylko w wizji pana (usunięte przez administratora) walczący wyłącznie ceną... Firma kreująca się na korporację ale zarządza z poziomu biurka pana M.

hrabia

jestem pracownikiem od 2007 ( na etacie)

Łukasz

Bardzo dobra firma, Super atmosfera w pracy, nie znam osoby która by się z stąd zwolniła, duże możliwości i swoboda w działaniu. Profesjonalna Firma w podejściu do klientów jak i pracowników. Polecam !

Henry

Dobry pracodawca bo warto o tym mówić. Firma z każdej strony godna polecenia

Gregor

@Marcin Ten wątek dotyczy firmy w Krakowie ,więc warto sprawdzać gdzie zostawiamy informacje.

Celina

Hej, czy firma daje możliwości rozwoju?

Demon

Dzisiaj zakupiłem baterię Ma-181.H.ipo zamontowaniu stwierdziłem że jest to totalny bubel tandeta chciałem ją oddać do sklepu w którym zakupiłem oczywiście towaru nie odebrali bo stwierdzili że bateria była używana. Dlatego za taki wadliwy sprzęt będe odradzał innym klientom aby z tej firmy nie kupować żadnego towaru.

Radek

Ale ten wątek dotyczy oddziału w Krakowie. Tu jest bardzo dobrze ponieważ firma jest bardzo dobrym pracodawcą.

Oddział firmy diamond w gorzowie to jakas porazka,ciagłe nadgodziny,oczywiscie niepłatne,auta przeładowane,kierownik i przedstawiciel to chyba z jakiejs łapanki z ulicy,towar na magazyn przyjmowany w ciemno,wieczne pretensje do wszystkich,srednia stawka godzonowa to 15 zł,smiech na sali,omijac firme szerok łukiem

mają trochę plusów ale minusów nie zliczę

długi
@ja

Jak dla mnie to naprawdę exkra miejsce na rozpoczęcie pracy po szkole.Przede wszystkim zdanie to spowodowali u mnie ludzie tutaj zatrudnieni . Pomagają i uczą , nie robiąc przy tym wrażenia robienia łaski. @ja lepiej mówmy o plusach, bo na minusy zawsze przychodzi czas i zazwyczaj potrzeba na to więcej miejsca :P

P.S.
@ja

Raczej jednak więcej plusów, biorąc pod uwagę że większość ludzi pracuje tutaj po 20..15..10 lat. Wynagrodzenia zawsze na czas, płatne delegacje, pracownicy objęci prywatna opieką medyczną.... ludzie stąd raczej nie odchodzą sami...więc raczej więcej plusów

Zostaw merytoryczną opinię o DIAMOND - Kraków

• Jak się pracuje w DIAMOND?

Zobacz opinie na temat firmy DIAMOND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIAMOND?

DIAMOND