DIAMOND

Kraków

Opinie o DIAMOND

anonim 2011-11-21 22:17:50
Firma jest na wysokim poziomie ludzie którzy piszą negatywne opinie nie mają pojęcia i doświadczenia w pracy płace wysokie normy BHPjak i czas pracy ściśle przestrzegany. polecam pełnym sercem :o)
anonim 2011-12-02 21:26:39
Widać kolego jesteś bez robotny pewnie z powodu swojego [usunięte przez moderatora] ogniem,widzisz zamiast pracować wolałeś obsmarowywać swoich współpracowników no niestety wylądowałeś tam gdzie chodzę z rana a nikt za mną nie waży podążać!głęboko Tobie współczuję bękarcie Diamonda!
Clo 2012-07-18 11:11:24
HAHA niezły bałagan, jakie normy? czas pracy przestrzegany ale tylko chyba w biurze w Krakowie .Firma krzak jak ktoś pracował w branży to zna. Co do pracy jako PH to porazka Codzienna inwigilacja,PODSŁUCHY w samochodach ludzie !!! masakra. Wielkie ksiegi Pana małego [usunięte przez moderatora] któremu już doktor nie pomoże.O dostepności i jakosci produktów nie wspomnę .Nie polecam nikomu zmarnowany czas i niepotrzebne nerwy dyspozycyjnośc 24/24 wymagana.
mad 2012-11-14 23:38:48
Clo - 2012-07-18 11:11:24

HAHA niezły bałagan, jakie normy? czas pracy przestrzegany ale tylko chyba w biurze w Krakowie .Firma krzak jak ktoś pracował w branży to zna. Co do pracy jako PH to porazka Codzienna inwigilacja,PODSŁUCHY w samochodach ludzie !!! masakra. Wielkie ksiegi Pana małego [usunięte przez moderatora]. któremu już doktor nie pomoże.O dostepności i jakosci produktów nie wspomnę .Nie polecam nikomu zmarnowany czas i niepotrzebne nerwy dyspozycyjnośc 24/24 wymagana.
Takiego [usunięte przez moderatora] to każdy normalnie ominie łukiem! Takie rzeczy pisać!
Za dużo f/sf oglądałeś kolego uważaj na nogi bo na głowę...
ja 2014-04-11 15:30:29
mają trochę plusów ale minusów nie zliczę
dora 2016-03-31 12:08:29
oferta pracy w recepcji jeszcze aktualna @kiri do zadań będzie należało prowadzenie kalendarza zajęć dla klientów i instruktorów, umawianie klientów na zajęcia i inne jeżeli Ci to pasuje to aplikuj
Zostaw swoją opinię o DIAMOND - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIAMOND