Ventia Sp. z o.o.

Opinie o Ventia Sp. z o.o.

Pracownik 2012-10-16 01:37:17
To nie prawda. Jestem pracownikiem tej firmy od dłuższego czasu i z pensją nie żadnych problemów. Zawsze na czas i z jasno wyliczoną premią.
Pracownik 2013-03-21 15:55:12
Ta :) :) :)
rok 2015-06-03 08:13:16
Jeżeli jesteś pracownikiem który, chce aby jego umowa była co kilka miesięcy zmieniana (bez negocjacji),to nie ma się nad czym zastanawiać, tylko trzeba od razu słać tam CV :)
Budim 2016-09-20 14:12:38
Jako klient odradzam interesy z tą firmą. Nagłe zmiany, niedotrzymywanie terminów, serwis na niedostatecznym poziomie.
mistral 2016-10-17 22:49:13
czy opłaca się w kontekście rozwoju kariery zastać zastępcą kierownika magazynu? ogłoszenie jest ale się waham
BIO 2017-01-18 14:52:52
Szukam forum na stronie firmy Ventia, żeby wstawić opinię na temat zakupu central a nstępnie serwisowania. Mam sporo do napisania. Jeśli ktoś takową posiada to bym poprosił jeśli nie to zacznę kampanię reklamową na faceboku i po firmach montażowych.
bio 2017-01-18 15:17:58
Wszystkim firmom odradzam współpracy z Ventią, szkoda czasu i nerwów. Szczególnie firm montażowych, które później za mały błąd montażowy zabólą kosmiczną stawkę za usługę srevisową. Ventia nie robi usług servisowych tylko usługę transportową I NA TYM ZARABIA. Nie ma punktów servisowych w Polsce tylko potem wali 1.80 zł za km od Warszawy szkoda, że nie jadą z Moskwy, tyle dostałem ja. Przyznam, ze popełniliśmy błąd przy montażu i jest to nasza wina ale koszt przyjazdu przedstawiciela servisowego ventii tj skandal, zdzierstwo i ............ Robił nie całą godzinę policzył 120 zł faktura przyszła na prawie 1900 zł. Próbowałem rozmawiać na ten temat z Panem Wiśniewskim wice Prezesem ale tylko zmarnowałem czas i nerwy, nie do dogadania życzę powodzenia takim szefom ale też obiecałem Panu Prezesowi że trochę ich poreklamuję i właśnie to czynię. Ja stracę 1900 zł ale przyczynię się do zysku firmy Ventia mam na to czas. DO WSZYSTKICH FIRM MONTAŻOWYCH OMIJACIE Z DALEKA FIRMĘ VENTIA JEST WIELE FIRM NA RYNKU I TO DUŻO LEPSZYCH.
bio 2017-01-18 15:25:11
UWAGA DLA FIRM MONTAŻOWYCH. VENTIA MA SERVIS ALE TYLKO W WARSZAWIE I NIBY W ŁODZI. KAŻDY WYJAZD PO ZA TE MIASTA TO KOSZT, JAK ZA USŁUGĘ TRANSPORTOWĄ. OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA. BUDIM WPIS POWYŻEJ NA 100 %. OMIJAJCIE ICH Z DALEKA TO OSZCZĘDNOŚĆ DLA WASZYCH PORTFELI.
Zostaw swoją opinię o Ventia Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ventia Sp. z o.o.