SKALIK Auto Alarm Radio System

Mikołów

Opinie o SKALIK Auto Alarm Radio System

Nick 2016-04-19 08:12
Zdecydowanie NIE POLECAM!
Z powodu wadliwego podpięcia przewodu USB (w dodatku będącego wątpliwej jakości) do radia samochodowego nastąpiła awaria całego systemu audio. Koszt naprawy sprzętu: 400 złotych + pół roku czekania z powodu braku części zamiennych. Dodatkową atrakcją było połamanie plastikowych spinek (dostępnych tylko w ASO) mocujących konsolę środkową do reszty deski rozdzielczej, a pamiątką po tej "fachowej" próbie montażu jest trwałe odkształcenie niektórych elementów deski (deformacja na wskutek złego zamocowania i wysokiej temperatury zewnętrznej w momencie przeprowadzania "naprawy"). Łączne straty oceniam na ponad 600 złotych...
M.Leszczuk, Chudów 2017-06-21 20:23
Ja akurat polecam, raz przez przypadek musialem skorzystac.
Sytuacja sprzed 4lat, zona odwozila mnie na lotnisko Matizkiem i wjechala w kaluze (deszcz od rana), zalalo komore silnika i momentalnie pojawila sie kontrolka @elektryki@. Ujechalismy moze 2-3km i zaczely sie wylaczac kolejno radio, dmuchawa, wyskoczyl airbag i w koncu swiatla i juz wiedzialem ze nie mamy ladowania i akurat przejezdzalem obok Skalika. Szybka decyzja, skrecamy zapytac czy maja elektryka na miejscu bo z tym mi sie ta firma od zawsze kojarzyla.
Auto zostalo od strzalu na jeden dzien w warsztacie, na lotnisko pojechalismy zastepczym Seicento, zostal zregenerowany alternator(80zl) i gitara gra.
Tak to powinno moim zdaniem wygladac, szybko, sprawnie i niedrogo.
Polecam, a jutro jade zamowic inst.LPG i tez licze ze pojdzie gladko i bezawaryjnie.
Zostaw swoją opinię o SKALIK Auto Alarm Radio System - Mikołów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKALIK Auto Alarm Radio System