Opinie o Storteboom.Nl w Nijkerk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Storteboom.Nl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Storteboom.Nl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Storteboom.Nl w Nijkerk

Cześć chciałbym wyjechać ale martwię się o kwaterę. Pisaliście że pomagają ogarnąć tańsze mieszkania a jak warunki w nich? Ostatnio jak z inną firmą pojechałem to koszmar jakiś był. Mam nadzieję, że tu jest ok wszystko i da się mieszkać. W ile osób w ogóle?

?

Co ile jest zjazd do Polski?

Były pracownik Nowy wpis
@?

Nie ma :) a jeżeli już są to robią z tego wielki problem, nawet jeżeli pracujesz tam rok

Aleksander

Zakwaterowanie załatwiała ci firma? Jak było słabo to nie mogłeś znaleźć czegoś na własna rękę? Nie było takiej możliwości?

Ktoś
@Aleksander

Była taka możliwość.Po miesięcznym wypowiedzeniu mieszkania a przy tych zarobkach nie byłoby mnie stać na wynajem nowego mieszka + co tygodniowa opłata dla agencji.

były
@Aleksander

Agencja załatwia tańsze mieszkania.

@były

No jak widać wiadomo czemu tańsze. A jest możliwe, że te kontrole to tylko tak na początku a później już nie?

Paulinka

Mam pytanie, bo niedługo mam tam wyjazd do pakowania udek i piersi z kurczaka. Jak to wygląda tylko proszę szczerze mi napisać

Od rana do wieczora to znaczy ile godzin?

Iza Nowy wpis
@Ktoś

Jednej osobie może nie, ale nie liczyłeś z kimś żeby przeprowadzić się w kilka osób i żeby koszt wynajmu był rozłożony na kilku? Tak kombinuje, bo nikt nie piszę jakie te zarobki są konkretnie, a ciężko uwierzyć, że aż takie...

Typowe NL dziadostwo praca za jedzenie i mieszkanie dla ludzi którzy mają trudną sytuację w Polsce nie mają gdzie mieszkać bo jeżeli chodzi o zarobki to się tu nie opłaca pracować

@Tomek

No za jedzenie i mieszkanie a co z kasą?

Helena Nowy wpis
@Tomek

To jakie stawki są, że osobom w trudnej sytuacji, które mogą mieć jedzenie i mieszkanie nie opłaca się tam pracować?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Storteboom.Nl? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Byłypracownik

Fides jako fides nie pomaga ale tez nie szkodzi nie interesuję sie byle by do pracy chodzić. No wiadomo kiedys było lepiej a z tego co pamiętam było coraz gorzej. pracowałem na Korhorn 14 miesiecy wyrzucili mnie z mojej winy ale też dzieki bungalowemu Rafalkowi ktory sie na naszym domku uwziol i chciał za wszelką cene pokazać ze on ma władzę. Praca bardzo dobra bardzo ja lubiłem pracowałem na expedycji i mieso tez na inpaku pakowalem najdłużej na tak zwanej lince a na expedycji na kartonach na dekslowaniu Holendrzy i inni pracownicy stortebuma mnie raczej lubili w pracy nie mialem zadnych problemow i gdyby nie Rafałek pracował bym moze i do tej pory...nadal sie zastanawiam nad potwotem tam ale czekam az Rafała kadencja sie skończy o ile mnie będą chcieli bo wiem tez ze jakbym mial swoje mieszkanie i chociaż zaczął sie uczyć niderlandzkiego to bym pracował przez stortebum bo team leader z expedycji nie raz mi o tym wspominal i glownego szefa tez poznalem.. wylecialem bo popelnilem błąd chociaz wiem ze gdyby nie ten to rafalek znalazł by inny a nigdy fides nie mial ze mna problemów dopóki rafalek tam nie zawitał

Max Kornhorn Lithuania
@Byłypracownik

cześć, masz fatsap lub facebooka? Zwolniłem też Rafała bez powodu chciałbym z tobą porozmawiać napisz do mnie +37062070481 editmkkdnb@gmail.com

Max
@Max Kornhorn Lithuania

Rafał zwolnił mnie tak po prostu* editmkkdnb@gmail.com

Irena
@Max

tak po prostu? to trochę dziwne... Nie podano żadnego powodu zwolnienia?

Exterminator

Storteboom Nijkerk to (usunięte przez administratora)o,a praca tam przez covebo to (usunięte przez administratora). 424 za mieszkanie w kontenerze w cztery osoby,75 dojazd do pracy +zrzutka na paliwo,rower 40, W storte (usunięte przez administratora) niesamowity i zupełna dyskryminacja Polaków,nawet rumuni mają tam lepiej,a ten cieply posiłek to zupka z proszku,do której troche fileta dodają.Za 200 godz płacili 1300-1400 euro. Zmieniłem prace i teraz za 160 godz mam ponad 2000 euro.

Lilli
@Exterminator

A gdzie pracujesz

Przemek
@Exterminator

A gdziep pracujesz podaj nazwę firmy bo.tez mam problem ze znalezieniem pracy w Holandii

Wiktoria

Nie Polecam tej agencji!! Wraz z chłopakiem przyjechaliśmy 17.04.2021r. do Putten, agencja Fides dzień wcześniej wysłała nam tą lokalizacje jako docelowe miejsce zakwaterowania. Po dotarciu okazało się, że bungal w którym mamy mieszkać nie jest tym który wysłali nam na zdjęciach do wglądu tylko starym, pełnym grzybu, pijaków, połamanych szaf. Po telefonie do (koordynatora) zmienili nam na nieco lepszy chociaż także nie adekwatny do pobieranej opłaty tygodniowej przez nich (ok 100euro). Można by było napisać książkę na temat tego co się dzieje w tej agencji a raczej, co się nie dzieje i jak podchodzą do człowieka. Pomijając już fakt zakwaterowania przejdę do pierwszego dnia pracy. Praca w Storteboom Barneveld przy kurczakach, tak koordynator zapewniał, że będzie można na czysto zarobić 350/400 euro tygodniowo. Jedne wielkie kłamstwo, byliśmy w fides 10 dni z czego przepracowaliśmy 5, niejednokrotnie jak szliśmy do pracy na 9 godzin które miało być zapewnione dziennie, zostaliśmy odesłani do domu po 2-3 godzinach. Mieliśmy dostać zwrot kosztów za paliwo za dojazd do pracy nie dostaliśmy nic wręcz przeciwnie w dodatku pomylili się przy wypłacie o ok 100euro na osobę (łącznie ok 200) dostaliśmy za mało. Zaraz po wglądzie na (solarisa) zadzwoniliśmy do agencji.. NIKT nie odebrał telefonu. Więc napisaliśmy mnóstwo wiadomości oraz @ to dopiero po jakimś czasie ktoś raczył odpisać abyśmy napisali na (infolinie) napisaliśmy tego samego dnia, do dnia dzisiejszego nie dostaliśmy korekty rozliczenia! Traktują ludzi jak marionetki w teatrze, dopóki się nie dojedzie na miejsce to odbierają telefony i są potulni jak baranki, a jak już się przekroczy granice, to trzeba wymodlić to aby raczyli odebrać telefon. Na szczęście byliśmy swoim autem, mieliśmy swoje pieniądze, gdybyśmy przyjechali na (pusto bez grosza jak niektórzy których zmusza do tego sytuacja) to zostali byśmy bez dachu nad głową, środków do przeżycia oraz czegokolwiek. PS. Śmieszne są te ich kontrole czystości, które przeprowadzają i dają za to kartki (żółta, czerwona itp), a doprosić się ich o zmianę np, żarówki się nikt nie doczekał..a to leży w ich kwestii każdy za to płaci, a czynsz który pobierają tygodniowo od wypłaty za domek jest śmieszny i nie adekwatny do ich stanu.. za taką kwotę na osobę, pomnożyć je przez okres miesiąca to można sobie za łączną sumę ładną kawalerkę wynająć..

autor autor

2 sisters storteboom... nie polecam pracy na kurczakach, stawka nieadekwatna do przepracowanych godzin... Domki ktore oferują średnie, nie ma szału, a kase zwijają... Przestrzegam ludzi którzy chca wyjechać do tej firmy... Praca, to nie praca tylko (usunięte przez administratora) za marne € ... porażka, zapylanie po 12h dziennie...tyle do powiedzenia...

Edith

Witam wszystkich chcących wyjechać do pracy w Storte boom. Nie polecam!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora) Brak godnych przerw!!!!! Przerwa 15 min z rozebraniem się z odzieży roboczej, wyjściem po schodach do kantyny i ponownym ubraniem odzieży, brak ciepły h rękawic. Tępo pracy przerażające!!!!! Kasa nędzna. Kręgosłup i ręce odpadają po kilku godzinach. Pajac,, Said '' pilnuje cię jak pies, przy tym ponagla tempo, tempo. Nie polecam. Jest ogrom pracy w Holandii. Tam nie jedźcie!!! Szkoda waszego czasu i zdrowia. Pozdrawiam

Czepiacie sie. Jest (usunięte przez administratora) .

xxxx

Czy aktualnie poszukują do pracy w tej firmie? Jak z wypłatą?

Czy ktoś może wypowiedzieć się jak aktualnie wygląda praca w Storteboom w Zeewolde

Tygrysica
@Gość

Jak jesteś twardy i lubisz zimno to ok tempo pracy mega szybkie nie jest źle ale kokosów nie zarobisz

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Storteboom.Nl?

Gruby

Nigdy

Jolanta
@Gruby

No tak - firma Storteboom.Nl oferuje raczej sezonową pracę. @Gruby, zapewne trochę wiesz o warunkach, jakie tam oferują. Co z zakwaterowaniem? Firma je zapewnia, czy trzeba to zrobić już we własnym zakresie?

Xxx

NIE POLECAM !! Przyjechaliśmy tu miesiąc temu ( z narzeczonym ) wszystko było ładne na początku ... Na ogłoszeniu w zakres naszych obowiązków wchodziło : pakowanie , ważenie i mycie skrzynek . W pierwszy dzień pracy dostaliśmy nóż i jedyne co usłyszeliśmy to „szybko szybko „ ????Co tydzień trzeba sprawdzać solarisy czy wszystko Ok i czy dostało się za każdy dzień . Trzeba upominać się o zwroty np. Za paliwo . Dziś w trakcie pracy zostaliśmy poinformowani ze mamy czas do jutrzejszych godzin porannych na opuszczenie domku . W trakcie podpisywania umowy powiedziano nam „ możecie mieć dwie lewe ręce do tej pracy „ Jeśli chcecie nabawić się reumatyzmu lub odmrożeń to polecam :)

Czy jest tu ktoś kto aktualnie pracuje bądź też pracował w firmie storteboom w Zeewolde i mógłby się wypowiedzieć na jej temat ?

wodnik85

Aha to co pisze (usunięte przez administratora)o Putten co prawda dawno, to głupoty, już samo to jak napisała że temperatura poniżej zera gdzie na impaku waha się koło 4-7 stopni, a najzimniej jest na ekspedycji max 0 stopni. Przerwy 10 minut to wymysł i inne. Tak to jest jak ktoś przyjeżdża na wakacje a za swoje niepowodzenia obwinia firmę zamiast siebie.

@wodnik85

Mlge sie z Pania skontaktować?

luis

Pracowałem w Zeewolde przy pakowaniu filetów z kurczaka,robota jak robota.Ogólnie kolesiostwo ,tasowanie pracownikami,dużo godzin spędzasz na bungalach za które odciągają nie mało,Mało godzin na produkcji,np.idziesz do pracy porobisz 2 godz.i wyganiają na bungale i czekaj na telefon aż ktoś nie przyjdzie bo się upił lub zaćpany leży. Koordynatorzy zachowują się tak jakby koło nich nikogo nie było. Nie polecam,tak to jest jak pracujesz przez pośrednika który cię (usunięte przez administratora) jak COVEBO .Na ALDI jest taka mała Ewa ,jak jej zrobisz dobrze to będziesz miał godziny. Omijajcie ZEEWOLDE ALDI bo gorzko pożałujecie ,nie piszę o mieszkaniach bo szkoda moich nerwów.

Jeremi

Może kiedyś nie było najlepiej ale to co było kiedyś to już przeszłość. Aktualnie to dobry pracodawca więc wystarczy mieć chęci do pracy

najlepszy z najlepszych

Hej. Pracowałem długo i znam bardzo dobrze dawniejszy Storteboom i teraźniejszy 2Sisters..poznałem zakład w Putten. Nie piszę ściemy bo i po co mi to potrzebne..Chcę tylko uświadomić ludzi co się tam dzieje. Po pierwsze..jak jest się miękk (usunięte przez administratora) to nigdzie nie zarobicie kasy. Bo lekko to tam nie jest chociażby ze względu na ilość godzin co tam panuje ale to dobrze,że są godziny bo można zarobić. Stawka w zależności gdzie będziesz na wieszaniu, panklarze, impaku czy expedycji waha się w przedziale 8-9 euro brutto. Stałe agencje pracy w tym rejonie to "Fides" i w chwili obecnej VDB. Domek "bungalowy" 75 euro około +-.. duużo polaków w zasadzie zwykli robole to polacy..szefowie poszczególnych działów to uwaga TURCY..którym tylko dupczenie w głowie i nierobienie zupełnie nic..wyręczają się swoimi obowiązkami zlecając robotę polakom..a ci którzy biorę te ich popaprane obowiązki czują się szefami zapominając,że są zwykłymi robolami (usunięte przez administratora) i wymyślają..przy okazji dużo nie robią bo myślą,że mają plecy..przez co uczciwy człowiek ma tylko pod górę.. Turcy łażą uśmiechają się ale można łatwo im podpaść nawet gdy czegoś nie zrobisz a ktoś ma z nimi układy to i tak będzie na ciebie i lecisz z roboty..nikt cię nie wysłucha bo wszyscy mają cię w d...na twoje miejsce są inni i tylko czekają by była taka sytuacja..czasami ludzie specjalnie cię prowokują byś wyleciał bo mają swojego SZWAGRA np: na twoje miejsce i chcą by robili razem..tak tak zastanówcie się co wy robicie POLACY..TUREK TURKOWI pomoże a z nami jak jest..? dlatego opisuję to co jest byście mieli świadomość ci którzy jeszcze nie byli. Najgorszy (usunięte przez administratora) to turek tzw" Kamil " (usunięte przez administratora) jak połamany po polsku ale rządzi impakiem lubi byc kokietowany chociaż wyglądem przypomina wyjechaną fredkę którą ktoś zruchał przez gębę.. no ale mimo tego młode Polki "nie wszystkie" bo są normalne dziewczyny nadstawiaj (usunięte przez administratora) temu staremu (usunięte przez administratora) by im kontrakty pozałatwiał..i to jest prawda załatwia..więc jest tam korupcja,mobbing i stalking. Drugi (usunięte przez administratora) to tzw: " Huk" z panklaru ten to znowu wygląda na niedorozwiniętego zjeba bo ma zeza a myśli,że jest księciem i na okrągło gada wszystkim "pedal" tak chyba sam nim jest skoro tak cały czas o tym przypomina..on też lubi być kokietowany na własne oczy widziałem jak na produkcji dotyka dziewczyny tam gdzie każdy ma intymne miejsca..jakieś masaże robią bo od tego stania przy bandzie im si (usunięte przez administratora) we łbie i się nudzą..chłopacy na tzw: kanciapie panklaroskiej wypruwają sobie żyły by produkcja była zrobiona często proszą o pomoc tego "Huka" ale ten ma to w d..a później się czepia,że coś było źle zrobione. Nie kontroluje czystości organów produkcji za które obarcza winą wszystkich Polaków..na koniec Fides..dobrze jest jak nie podpadniesz albo jak ktoś nie doniesie na ciebie zmyślonej sprawy..nie da rady tłumaczenie wywalą cię..płacą sumiennie i uczciwie..to chyba najważniejsze z tego wszystkiego..układy układami pozamiatane..a Turcy wynoszą mięso z produkcji zbijając na tym interes co jest nielegalne tak więc myślą,że mogą wszystko..powinni się wziąć ostro za ten zakład. Samo miejsce i Holendrzy są do zniesienia ale Turcy z mety bym ich wywalił na ulicę a w to miejsce zatrudnił Holenderskich szefów bo Polacy robili by jeszcze gorsze szopki jak Turcy..Pozdrawiam

Komo
@najlepszy z najlepszych

Pracowałem z Hukiem i małym na panklarze i jeśli robiłeś swoje a pracowałem na linii i kanciapie nie było źle fakt szczyt marzeń to nie był ale pojechałem tam zarobić co przez kilka lat mi się udało a co do ludzi tam wówczas pracujących nie mogę powiedzieć złego słowa pomogli ,pokazali,do sklepu zabrali więc może aż tak źle nie jest?Zarobki z nadgodzinami i podwyżkami były ok

wodnik85

Siemanko, ja pracuję w firmie Storteboom w miejscowości Kornhorn przez agencję FIDES uitzendgroep przy kurach. Pracuję 10-ty miesiąc na ekspedycji czyli prace magazynowe. Jest to najlepsza praca jaką w życiu miałem, czasem jest ciężko, ale częściej lajtowo. Większość ludzi pracuje na impaku, jest też panklar gdzie nic prawie się nie robi poza zaglądaniem kurom w (usunięte przez administratora) jest też wieszanie. Najcięższa praca fizyczna i najlepiej płatna to ekspedycja i wieszanie, impak to typowe prace produkcyjne. Tempo jest wszędzie w zależności od dnia, prócz panklaru. Dla nowicjuszy w fioletowych czepkach wydaje się że ciężko, ale doświadczenie które przychodzi z czasem i zaangażowanie dają efekty. Idąc do pracy nie czuję żadnego stresu, robię swoje jak najlepiej potrafię i tyle. Fides to uczciwa firma, praca ani lekka ani bardzo ciężka, pauzy na Kornhornie są 3 po 20 minut, ekspedycja ma po 30 minut z czego odejmowana jest godzina od czasu pracy. Ludzi przewija się masa, odchodzą i narzekają tylko nieroby, lenie lub ci którzy po prostu w przeszłości robili lżej lub za lepsze pieniądze lub taka praca zwyczajnie im nie odpowiada. Mi jest dobrze, nie idealnie ale nie narzekam. Zarobki miesięczne po odliczeniu za domek w granicach od 1300 do 1700 euro miesięcznie na normalnej stawce przez pierwszy rok zależy od działu na jakim się pracuje i od sobót. Wypłaty co tydzień zawsze na czas. Koordynatorka w porządku, trudno żeby wszyscy ją lubili ale jak dla mnie jest ok. Warunki mieszkaniowe znośne, nie idealne, ale chociaż w każdym domku i w pracy jest darmowe wifi. Trochę lipa z dojazdami do pracy, jak ktoś nie ma samochodu musi poświęcić trochę czasu na ogarnięcie sobie transportu, a do pracy dojeżdża się troszkę ponad 40km. Jeśli chodzi o samą pracę ludzie są rzucani z jednego stanowiska na drugie ale tu chyba dobrze bo nie chciałbym np żeby zmienia mnie zmiennik który nie wie co robić a ja potem muszę po nim poprawiać robotę na c nie zawsze jest czas. Pracowaem też na ekspedycji 1 dzień w Puten, dla mnie to brakuje tam jakiejkolwiek organizacji pracy, jest też wiele drobnych detali które utrudniają i uprzykrzają pracę. Dla mnie Storteboom, Kornhorn i Fides w skali od 1 do 5 dałbym 4.

Elo
@wodnik85

Fides to najgorsze biuro jakie znam. Wlascicielka ester sama zgłasza swoich ludzi do uvw zeby nie dostali zasilku. Biuro (usunięte przez administratora)na każdym kroku. Umowy na tydzień co same sie przedluzaja

Maniek123
@Elo

O FIDES W Puten pracowalem tam trzy miesiace,dobrze zylem z normalnymi chlopakami pracuja tam po pare dobrych lat ,pracowalismy na wieszaniu kurczakow,tempo jak tempo trzeba robic swoje, jak ktos sie nie nadaje,to niech zmieni prace.Fakt faktem nie masz bryki musisz zalatwic sobie transport za kase tez tak mialem.kase daja na,czas zarobki sa dobrze.Wojtek z Puten koordynator nie jest zly . TRZEBA NORMALNIE PRACOWAC A W CHUJA Z TOBĄ NIKT NIE BEDZIE LECIAL A ( ESTER ) NIGDY NIE WIDZIALEM.Naszymi brygadzistami byli Turasi I oni dla nas byli w pozadku tylko trzeba robic swoje,pozdrowienia dla Arciego I Ronaldo. Maniek

iza
@wodnik85

na impaku tez sie tyle zarobi?

Komo
@wodnik85

To co piszesz bardziej przypomina mi rzeczywistość w jakiej ja funkcjonowalem pracując w Putten ,przepracowalem tam kilka lat na panklarze i wcale na początku tak miło nie było ale z czasem zacząłem pracować na tzw kanciapie przy zamówieniach i jeśli miałeś partnera ok to więcej byłeś na pauzie niż w pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Storteboom.Nl - Nijkerk

• Jak się pracuje w Storteboom.Nl?

Zobacz opinie na temat firmy Storteboom.Nl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Storteboom.Nl?

Storteboom.Nl