GRAWERNIA.PL

Nowy Sącz

Opinie o GRAWERNIA.PL

Wojtek 2016-10-28 21:11:23
Rodzinna firma, więc tak naprawdę wszystkich więc większość decyzji zapada z miesięcznym zapłonem. Jak przychodzi do podjęcia ważnej decyzji to piłeczka odbijana jest pomiędzy matkę a synów. Ogólnie dużym plusem są współpracownicy, bo to naprawdę fajna ekipa. Niemniej jednak na 12 osób pracujących w firmie, 5 to rodzina, więc przez to atmosfera jest taka sobie. Płaca oczywiście minimalna, bo inaczej nie wystarczyłoby na pięcioosobowy skład rodzinny, który tak naprawdę ma jak to zawsze bywa najmniejszy wkład. Firma stara się pozyskiwać pracowników, skrytych, cichych tak aby nie mieli odwali dyskutować z szefostwem. Większość osób przez kilka lat nie dostało nawet 50 zł podwyżki. Jeśli coś jest nie tak to zawsze to twoja wina, nieważne co się stało. Jeśli ktoś szuka pracy bez perspektyw , za najniższą to zapraszam będzie sobie mógł popatrzeć jak jego praca idzie na wypłaty dla pseudo szefostwa.

Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o GRAWERNIA.PL - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRAWERNIA.PL