sato-bis

Opinie o sato-bis

yorg 2009-05-19 11:49
jednym słowem:"KONINA".
job 2009-07-15 13:32
dalej jest to samo,10 minął,a wypłat ani słychu ani widu.
jeleń 2009-11-05 12:59
po ostatnim zebraniu z pracownikami,prezes w ramach odstresowania pojechał sobie na narty,a tak płakał że ma puste konta.
jelen 2010-01-23 12:27
a moze prokurent lukasz sprzeda swoja nowa zabawke audi i beda pieniadze nawyplate.a moze prezes zastawi dom w zawoi ?
jelen 2010-01-29 10:54
niech kierownik D przyjrzy się efektom pracy,szczególnie na pierwszej zmianie.A najlepiej w sobotę.Galwanizerni też,bo tam dopiero nie mają czasu na nic, nie mówiąc o sobocie.
Zwycięzca 2010-02-04 16:40
OMFG!! Ludzie zamiast narzekać, zwolnijcie się z Art.55 § 1¹ k.p i podajcie (usunięte przez moderatora) do Sądu Pracy!!Ja tak zrobiłem, trochę się pomęczyłem ale (usunięte przez moderatora) pieniążki w ząbkach przyniósł. Złożenie pozwu nic nie kosztuje. Nie ma co się bać, bo racja jest po waszej stronie. Sam proces trwa trochę czasu, ale smak zwycięstwa niesamowity.
STARY PRACOWNIK 2010-02-10 14:37
wypłaty po1200zł.Okres oczekiwania na wypłate 4 mc.Tragedia.
qqqqqq 2013-04-24 14:39
ma 50 dni na urlop a nie spać
Tylko Prawda 2013-06-10 20:39
Omijaj ten zakład. 1200 wypłaty. Jak cie mają zatrudnić , skoro szykują zwolnienia.
Kpina 2013-06-11 19:42
1200 na rękę. Kazali podpisać aneksy do umowy z wcześniejszą datą jak nie pasuje to się możesz zwolnic. Ci co mają dobrze to siedzą cicho.
Kpina 2013-06-12 16:01
Na umowę zlecenie. Nawet rok tak niektórzy pracują na UZ. Odpuść sobie.
asko 2014-12-08 22:22
a dlaczego szykują zwolnienia w tej firmie jaka jest przyczyna? czy ktos mógłby udzielic odpowiedzi ? Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników w firmie? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma swoim pracownikom?Jak pracownik jest oceniany i promowany? dziekuje bardzo za udzielona odpowiedz.
tosiek 2015-02-16 17:54
no ja też się zastnawiam właśnie jak sprawa wygląda jeśli chodzi o zatrudnienia u nich w firmie? mam nadzieje, ze teraz wszystko będzie już jasno postrawione jeśli chodzi o konkretne zarobki u nich? bo też nie chce pracowac na produkacji za 7 zł na godzinne brutto, dlatego wole wiedzieć wcześniej na co mam liczyć.
tarly 2015-03-11 19:28
Firma SATO-BIS Sp. z o.o. powstała w 1998r roku. Zajmują się remontami oraz budową nowych elementów sekcji obudów zmechanizowanych dla górnictwa. Dla niezorientowanych chodzi o rodzaje usług: spawalniczych w tym napawania, pełnej obróbki skrawaniem, honowania przez dogniatanie, wypalania elementów w blachach,
alozno 2015-03-27 03:53
jaka szkole musze skonczuc konkretnie zeby w ogole wzieli moja kandydature pod uwge bo kurcze nie wiem juz co robic i chce na syzbko jakas szkole skonczyc mam nadzieje ze sie uda cos dowiedziec. pozdrawiam i czekam na informacje o was. o osobach ktore ttutaj pracowaly. bo pewnie takie tutaj tez sie znajda.
rls 2016-05-12 17:48
W niektórych przypadkach @alonzo przyjmują z wykształceniem średnim technicznym
Zostaw swoją opinię o sato-bis - Pszczyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sato-bis