KIEROWCA MIEDZYNARODOWY

Opinie o KIEROWCA MIEDZYNARODOWY

anonim 2008-11-18 23:23:27
dobra firma ale z powodu tanszych pracownikow musze pozegnac sie z ta firma
anonim 2009-06-22 13:46:45
nie ty sie zegnasz tylko tobie podziekowali,wiadomo madziar tanszy.bys sie przedstawil przynajmniej.bo do josa zamelduje.ponton
krystian 2012-11-30 11:06:24
anonim - 2009-06-22 13:46:45

powiem tak, omijac te firme szerokim łukiem, pracowalismy prawie rok w tej firmie na terenie polski, braklo nam 2 tygodni aby otrzymac umowe na stale, po za tym wyzysk na maxa, praca po 15-17 godzin dziennie, a zapłacone za 8, boed komputer obcina dziennie 2 godziny za nic, kasa marna, po 300 godzin w robocie w miesiac-, wiecznie brakowalo po okolo 300-500 euro miesiecznie, na koniec nie zaplacili nam wyplaty i zaleglego urlopu, dispo ton van schadeveik to zasrany ss-man, nie interesuje go ze masz juz tach przegiete, masz jechac i koniec bo on ma taki plan, zero wolnego, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , (usunięte przez administratora), biuro w salz gitter mydli oczy wyplatami po 1900 euro na reke przy 12 godzinaqch pracy dziennie, w rzeczywistosci pracujesz po 15 a wyplata max to 1450 euro, a jak sie bedziesz dopominac swoich pieniedzy to cie zwolnią, odradzam wszystkim agencją pracy z polski podpisywania umow z VDB i polecania pracy kierowca w tej firmie,
krystian 2012-11-30 11:08:05
odradzam,(usunięte przez administratora), przekonalem sie na wlasnej skórze, odradzam wszystkim
Łukasz 2016-04-20 10:58:24
Ktoś coś wie o aktualnych ofertach pracy, bo jestem zainteresowany współpracą z tą firmą, z góry dziękuję za pomoc :)
Zostaw swoją opinię o KIEROWCA MIEDZYNARODOWY - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KIEROWCA MIEDZYNARODOWY