Se-Ko Serwis Laptopów

Poznań

Opinie o Se-Ko Serwis Laptopów

Klient 2014-05-03 12:50:01
Beznadziejny serwis. Niby naprawią sprzęt, ale pojawia się inna usterka. Po złożeniu sprzętu brakuje części - np. napędu. Nie informują, że sprzęt można odebrać. Trudno się z firmą skontaktować. Sprzęt miesiącami naprawiają.
AU 2014-11-05 22:29:20
Bardzo złe doświadczenia z tym serwisem. Nie kontaktują się z klientem gdy już naprawią sprzęt. Braki części po złożeniu sprzętu. Usługa wykonana nieprawidłowo mimo wielokrotnego naprawiania tego samego. Laptop leży miesiącami w serwisie. Zdecydowanie odradzam.
BMS 2015-03-30 20:22:42
Potwierdzam negatywne doświadczenia. Usterek nie usuwają, a sprzęt wraca z dodatkowymi.
gość 2015-08-23 09:16:06
Tragedia. Przegrzewający się laptop naprawiają przez miesiąc po czym twierdzą że, się nie udało i proponują sprzedać go jako uszkodzony. Komputer zawiozłem do innego serwisu gdzie na drugi dzień był gotowy. Jak się okazało we firmie SE-KO wyciągnięto blaszkę termiczną z pod chłodzenia ale już jej nie zamontowano. Widocznie nie wiedzieli do czego służy !!! NIE POLECAM !!!
okam 2016-04-20 18:28:03
Wiesz, może to ,że naprawiaja laptop przez miesiac moze wynikac z tego, ze faktycznie jest coś z nim nie tak. Czasmi czeka sie długo na zamowienie jakis czesci do niego, wiec to troche trwa, a poza tym sprawdza ci go całosciowo i moze przetesyuja.
Zostaw swoją opinię o Se-Ko Serwis Laptopów - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Se-Ko Serwis Laptopów