Opinie o Łukasz Mistarz Lux-Bud Galeria Ogrodzeń w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łukasz Mistarz Lux-Bud Galeria Ogrodzeń. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Łukasz Mistarz Lux-Bud Galeria Ogrodzeń na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Mistarz Lux-Bud Galeria Ogrodzeń w Kraków

Nie wiem jak to teraz wygląda.. Ale jak ja tam pracowałem to była lipa z wszystkim.. Słaba stawka, brak narzędzi, brzydko mówiąc jeba**a... Lukaszek tylko patrzył by się do czegoś przyczepić.. Zero logiki w głowie... Doropkiewicz:/ i na koniec szanowny Pan Andrzej nie wypłacił kasy należnej.. Bo mu wlascieli nie wypłacił.. Śmiech na sali.. Tak się ludzi traktuje? Pracujących ciężko i robiących swoją robotę? Brak słów. Może coś zmieniło lecz wątpię.. Istna szopka pod każdym wzgledem....

Joanna Nowy wpis
@Michał

Jako klientka czekam już 2 lata na uregulowanie (zwrot) faktury. Bardzo niesolidny czlowiek ten Łukasz. Pracownicy się za niego tłumaczą a on ma wszystko w (usunięte przez administratora) Zgłaszam sprawę do US z prośbą o kontrolę. Pozdrawiam.joanna wrzosek

Gregor Nowy wpis

Taki spokój zapanował na wątku bo jest tak dobrze czy z jakiegoś innego powodu?

FORMA ANDRZEJ

WIDZĘ ŻE MAMY TU SAMYCH BOHATERÓW,KTÓRZY PODSZYWAJĄ SIĘ POD MOJE NAZWISKO .TEGO ANALFABETĘ ZAPRASZAM DO BIURA.JEŻELI COS ZABRAŁEM NIESŁUSZNIE, ZWRÓCĘ.ALE NA PEWNO ZABRAKNIE MU ODWAGI.WPIS Z DNIA 2015.08.26.NIE NALEŻY DO MNIE.NIE MA FIRM BEZ WAD.PRACOWNIKÓW TEŻ .WŁASCICIEL LUX BUD TEŻ NIE JEST IDEAŁEM.PRACOWAŁEM W KILKU FIRMACH.ALE TA DAJE RADĘ.I NIE ZDARZYŁO SIĘ ŻEBY NIE WYPŁACIŁA USTALONEJ KWOTY P.S ILE WART JEST WPIS KOGOS, KTO NIE POTRAFI SIĘ POD TYM PODPISAĆ

Daniel
@FORMA ANDRZEJ

Halu? Haluu? Prawdę mówi. Sam jesteś analfabetą. Ile razy opcinałes z wypłaty? Ile razy zwlekałeś z kasą? Osób było sporo którym nie wypłaciłeś należnej kasy. Oddasz? Nie ośmieszaj.. Bo jesteś śmieszny.. PS nadal zbierasz puszki? Obaj jesteście siebie warci. To ma być firma? Śmiech na sali.

Daniel
@FORMA ANDRZEJ

Andrzeju nie denerwuj się..

Daniel Nowy wpis
@FORMA ANDRZEJ

Andrzeju to kiedy możesz mi oddać te pieniądze?? Ja czekam ciągle...

Robciu Nowy wpis

Czy ktoś z pracowników mógłby nieco przybliżyć sytuację w firmie? Czy można liczyć na stałą posadę?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Łukasz Mistarz Lux-Bud Galeria Ogrodzeń? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jasiek

Wiecie może czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Na jakie zarobki mozna liczyć?

@Jasiek

Nie pchaj się tam stary.. Będziesz żałował

hans

tylko kłótnie a może mi jakiś pracownik powie jakie są zarobki i czy płatne w terminie?Z góry dziękuję

Andrzej F

Złodzieje i tyle króko i na temat

lipa

Oddajcie mi piniądze które Andzrzejek mi kurw* obciał jak reśćie brygady

mistarz

Szczerze nie polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Mistarz Lux-Bud Galeria Ogrodzeń - Kraków

Łukasz Mistarz Lux-Bud Galeria Ogrodzeń
1.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Łukasz Mistarz Lux-Bud Galeria Ogrodzeń