Jaśkowa Izba Noca

Karpacz

Opinie o Jaśkowa Izba Noca

xxx 2009-06-04 16:07:03
Dużo się czyta pozytywnych opinii na temat Jaśkowej Izby.Pozostanę przy y nich również ja. Lokal Fajny. Chciałabym tylko przestrzec ludzi , którzy rozpoczynają w tym lokalu swoja karierę. Właścicielka lokalu((usunięte przez administratora) jest kobieta bardzo nie słowną. W Jaśkowej Izbie istnieje ideologia szlachta-plebs. Pani (usunięte przez administratora) traktuje pracowników jak półgłówków, myśląc,że jak im płaci (zresztą marne grosze) to może z nimi postępować jak chce. Nie ma szacunku do własnych pracowników.Na umowę czekają do momentu, aż sami odchodzą, (usunięte przez administratora)Nikomu nie polecam pracy w tej restauracji. Takie szefostwo powinno sie zastanowić nad swoim podejściem do pracowników, bo jeżelli uważa się że jak ma sie nie ograniczony limit pieniężny to ludzi można traktować jak służących we własnym domu i postępować z nimi wedle własnego humoru.W tym lokalu oszustwo przeplata się z nielojalnością i (usunięte przez administratora)
Alina 2009-10-27 17:36:39
Szczera prawde, również tam pracowałam. Płaca za 1osobę, a praca za 10. Umowa... hahaha
czarna1 2010-01-04 18:46:55
witam. Miałam okazję tam pracować i nie polecam nikomu. Właścicielka każe pracować po 18 h i uważa że 4 h snu pracownikowi wystarczą. Nie ma mowy o umowie, nawet o stawce nie wspomniała. Wymagania ma ogromne, pracownik nie wie kogo polecenia ma słuchać bo rozkazuje właścicielka, jej córka, mąż, kucharz, siostra. To co się tam dzieje jeśli chodzi o pracowników to skandal, na kuchni to szkoda słów. Ta Pani i jej rodzina są bardzo dobrze znani w Karpaczu i mają fatalną opinię nie polecam ani tam pracować a broń Boże coś jeść (cudów się naoglądałam na kuchni w Jaśkowej Izbie).
yeratel 2012-02-01 15:09:10
Pisze jako konsument.Zostałam wraz z rodziną potraktowana przez kobietę w czarnych długich włosach bezczelnie i po chamsku.Kobieta lekceważyła nas,była pyskata-calkowity brak kultury,pycha.Prostak.Chciałabym ostrzec wszystkich aby omijali tą jest.W życiu nie widziałam budę!!!!!Baba która tam była uwaza sie za kogoś kim nie jest powinna mieć zakaz zbliżania sie do ludzi.Właściciele-poczytajcie o swoich pracownikach...bo na każdej stronce piszą o was żle.Skoro zdecydowaliście sie trzymac taką kelnereczke-długie czarne włosy,opalona na murzyna-to nauczcie (usunięte przez administratora)kultury!!!!!!!
kacpir 2012-12-03 14:25:35
W Jaskowej izbie mieliśmy organizowane tegoroczne andrzejki, które organizowane były przez Rezydencję Biały Jar. Organizacja imprezy była żenująca, brak odpowiedniej ilości miejsc dla przewidzianych gości, impreza powinna być zamknięta a nie była, klienci z zewnątrz wchodzili sobie do lokalu, jedzenie żenujące, zero gorących posiłków oprócz ciepłego bigosu, wydzielony był mini kącik z jedzeniem dla liczby około 60 osób gdzie jak każdy się dorwał do jedzenia to nic na stole nie zostało, w związku z tym, że nasza grupa przyjaciół miała miejsca bezpośrednio przy toalecie to czuć było nieprzyjemny zapach, nie będę tutaj określał czego. obsługa po zgłoszeniu tego faktu nic z tym nie zrobiła. jedynym napojem jaki otrzymaliśmy do alkoholu była woda, inne napoje tj. soki, cola, kawa, herbata goście musieli kupić sobie na własny koszt, nie wspominając o cenach serwowanych w lokalu. totalny brak organizacji imprezy, kelnerki się nie wyrabiały, porażka, impreza skończyła się w okolicach godziny 1:00 z powodu nagłej interwencji policji, gdyż niezadowoleni goście nie chcieli zapłacić za imprezę, ponieważ oferta nie była adekwatna do rzeczywistych warunków. Impreza została zorganizowana przez (usunięte przez administratora)y Jar" gdzie właścicielka nie poczuwała się zupełnie do uwag i skarg ze strony gości na temat organizacji imprezy. Odradzam wszystkim uczestnictwo w jakichkolwiek imprezach organizowanych przez tą Rezydencję oraz przez Jaśkową Izbę. Nasze Andrzejki, które zgodnie z ofertą internetową oraz zapewnieniami telefonicznymi zapowiadały się świetnie, natomiast na miejscu okazały się koszmarem tej nocy.
Ola 2013-09-25 07:55:43
Totalna porażka...czekałam, aż ktoś podejdzie do stolika i mnie obsłuży 25 minut...po czym niestety po zamówienie nikt nie podszedł do naszego stolika (a po innych zbierali zamówienia) to na dodatek podszedł jakiś koleś i nas wyprosił, bo powiedziałam mu, że na dyskotece nie zostaje tylko chcieliśmy zjeść...
sandra 2016-05-17 22:30:15
a to u nich przypadkiem gesslerowa z kuchennymi prowokacjami była w 2014 roku? teraz tam widzę niby bardzo lokalnie regionalnie ale jednak na wieczorki Disco w ,,Jaśkowej Izbie,,
Zostaw swoją opinię o Jaśkowa Izba Noca - Karpacz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaśkowa Izba Noca