Opinie o Riesengebirge Adventure s.c. w Karpacz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Riesengebirge Adventure s.c.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Riesengebirge Adventure s.c. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Riesengebirge Adventure s.c. w Karpacz

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Riesengebirge Adventure s.c.? Chętnie zatrudniają?

Hadyński Inkaso Nowy wpis

Szanowni Państwo, Prosimy o pilny kontakt z naszym biurem. Z poważaniem, Hadyński Inkaso Biuro Prawne & Windykacja Należności

Kancelaria Nowy wpis

Pomagam odzyskać należności bez opłat wstępnych I zaliczek proszę o kontakt 720 802 005

Andrzej Nowy wpis

Krzykliwa właścicielka ķłamie na każdym kroku. Nie uznaje kodeksu pracy! O jakimkolwiek urlopie możesz zapomnieć, a za niewykorzystany pieniędzy na oczy nie zobaczysz. Dla własnego zdrowia psychicznego omijaj tą Panią i jej "obiecanki" szerokim łukiem.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Riesengebirge Adventure s.c.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Natalia

Śmieszy mnie jak widzę ich ogłoszenia i piszą ze zapewniają wysokie zarobki i elastyczny grafik. Zarobki to są śmieszne pieniądze w dodatku nie ma pewności czy w ogóle je dostaniemy, a grafiku nawet nie ma tylko jest z góry ustalone ze będziesz pracował od rana do wieczora. Szefowa dosłownie zarabia na pracownikach, wiele ludzi do dziś nie dostało swoich pieniędzy za prace. Banda złodziei, polecam omijać te miejsce.

lukas

@Hotelarz To nie jest firma Art Bud Karpacz lecz Riesengebirge Adventure to po pierwsze. Po drugie konkurencja nie musi tak inspirować do wpisów!

Hotelarz

Trzymajcie się z dala od tych Januszy biznesu. Poczytajcie sobie opinie o firmie Art Bud Karpacz. To taki sam klon jak te Riesengebirge Adventure. Traktowanie pracowników jak parobków. Pani płaci jak jej się podoba. Szukają ludzi po całej Polsce bo w Karpaczu i okolicach już ich wszyscy znają.

Hanna

To jest forum pracownicze więc uwagi klientów są niewłaściwie kierowane.

Art

Tragedia gulasz w chlebie bez mięsa odgrzewany chyba 1000 razy pierogi z frytkownicy bleee

Paula

Tragedia. Odradzam. Mrożone placki. A smalec obrzydliwy. Sama słonina zero mięsa

Katarzyna
@Paula

Twoja wypowiedź jest ze stanowiska pracownika, czy raczej z poziomu klienta, który miał okazję być w restauracji Jaśkowa Izba Noca? To było Twoje pierwsze zetknięcie z tym miejscem, czy może Twoja wypowiedź jest na podstawie opinii innych osób, które miały okazję być tam kilkukrotnie? Jestem tego bardzo ciekaw.

sandra

a to u nich przypadkiem gesslerowa z kuchennymi prowokacjami była w 2014 roku? teraz tam widzę niby bardzo lokalnie regionalnie ale jednak na wieczorki Disco w ,,Jaśkowej Izbie,,

Ola

Totalna porażka...czekałam, aż ktoś podejdzie do stolika i mnie obsłuży 25 minut...po czym niestety po zamówienie nikt nie podszedł do naszego stolika (a po innych zbierali zamówienia) to na dodatek podszedł jakiś koleś i nas wyprosił, bo powiedziałam mu, że na dyskotece nie zostaje tylko chcieliśmy zjeść...

kacpir

W Jaskowej izbie mieliśmy organizowane tegoroczne andrzejki, które organizowane były przez Rezydencję Biały Jar. Organizacja imprezy była żenująca, brak odpowiedniej ilości miejsc dla przewidzianych gości, impreza powinna być zamknięta a nie była, klienci z zewnątrz wchodzili sobie do lokalu, jedzenie żenujące, zero gorących posiłków oprócz ciepłego bigosu, wydzielony był mini kącik z jedzeniem dla liczby około 60 osób gdzie jak każdy się dorwał do jedzenia to nic na stole nie zostało, w związku z tym, że nasza grupa przyjaciół miała miejsca bezpośrednio przy toalecie to czuć było nieprzyjemny zapach, nie będę tutaj określał czego. obsługa po zgłoszeniu tego faktu nic z tym nie zrobiła. jedynym napojem jaki otrzymaliśmy do alkoholu była woda, inne napoje tj. soki, cola, kawa, herbata goście musieli kupić sobie na własny koszt, nie wspominając o cenach serwowanych w lokalu. totalny brak organizacji imprezy, kelnerki się nie wyrabiały, porażka, impreza skończyła się w okolicach godziny 1:00 z powodu nagłej interwencji policji, gdyż niezadowoleni goście nie chcieli zapłacić za imprezę, ponieważ oferta nie była adekwatna do rzeczywistych warunków. Impreza została zorganizowana przez (usunięte przez administratora)y Jar" gdzie właścicielka nie poczuwała się zupełnie do uwag i skarg ze strony gości na temat organizacji imprezy. Odradzam wszystkim uczestnictwo w jakichkolwiek imprezach organizowanych przez tą Rezydencję oraz przez Jaśkową Izbę. Nasze Andrzejki, które zgodnie z ofertą internetową oraz zapewnieniami telefonicznymi zapowiadały się świetnie, natomiast na miejscu okazały się koszmarem tej nocy.

yeratel

Pisze jako konsument.Zostałam wraz z rodziną potraktowana przez kobietę w czarnych długich włosach bezczelnie i po chamsku.Kobieta lekceważyła nas,była pyskata-calkowity brak kultury,pycha.Prostak.Chciałabym ostrzec wszystkich aby omijali tą jest.W życiu nie widziałam budę!!!!!Baba która tam była uwaza sie za kogoś kim nie jest powinna mieć zakaz zbliżania sie do ludzi.Właściciele-poczytajcie o swoich pracownikach...bo na każdej stronce piszą o was żle.Skoro zdecydowaliście sie trzymac taką kelnereczke-długie czarne włosy,opalona na murzyna-to nauczcie (usunięte przez administratora)kultury!!!!!!!

czarna1

witam. Miałam okazję tam pracować i nie polecam nikomu. Właścicielka każe pracować po 18 h i uważa że 4 h snu pracownikowi wystarczą. Nie ma mowy o umowie, nawet o stawce nie wspomniała. Wymagania ma ogromne, pracownik nie wie kogo polecenia ma słuchać bo rozkazuje właścicielka, jej córka, mąż, kucharz, siostra. To co się tam dzieje jeśli chodzi o pracowników to skandal, na kuchni to szkoda słów. Ta Pani i jej rodzina są bardzo dobrze znani w Karpaczu i mają fatalną opinię nie polecam ani tam pracować a broń Boże coś jeść (cudów się naoglądałam na kuchni w Jaśkowej Izbie).

Alina

Szczera prawde, również tam pracowałam. Płaca za 1osobę, a praca za 10. Umowa... hahaha

xxx

Dużo się czyta pozytywnych opinii na temat Jaśkowej Izby.Pozostanę przy y nich również ja. Lokal Fajny. Chciałabym tylko przestrzec ludzi , którzy rozpoczynają w tym lokalu swoja karierę. Właścicielka lokalu((usunięte przez administratora) jest kobieta bardzo nie słowną. W Jaśkowej Izbie istnieje ideologia szlachta-plebs. Pani (usunięte przez administratora) traktuje pracowników jak półgłówków, myśląc,że jak im płaci (zresztą marne grosze) to może z nimi postępować jak chce. Nie ma szacunku do własnych pracowników.Na umowę czekają do momentu, aż sami odchodzą, (usunięte przez administratora)Nikomu nie polecam pracy w tej restauracji. Takie szefostwo powinno sie zastanowić nad swoim podejściem do pracowników, bo jeżelli uważa się że jak ma sie nie ograniczony limit pieniężny to ludzi można traktować jak służących we własnym domu i postępować z nimi wedle własnego humoru.W tym lokalu oszustwo przeplata się z nielojalnością i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Riesengebirge Adventure s.c. - Karpacz

• Jak się pracuje w Riesengebirge Adventure s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Riesengebirge Adventure s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Riesengebirge Adventure s.c.
1.2/5 Na podstawie 1005 ocen.
  • Konstytucji 3 Maja 79
    58-540 Karpacz