Opinie o MARKET MEDIA SYSTEM w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MARKET MEDIA SYSTEM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MARKET MEDIA SYSTEM o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARKET MEDIA SYSTEM w Warszawa

Joasia Nowy wpis

Złodzieje a szef masakra zboczenie wspolczuje jego żonie byłam na rozmowie ...powinien się cieszyć ze nie poszłam do sądu

sdfvg Nowy wpis

@ropik oj kolego ja wiem że Twoja opinia była wstawiana dosyć dawno temu ;p jednak powiem Ci że ja to się zastanwiam co jest bo faktycznie od dłuższego czasu nie były poszukiwane żadne nowe osoby do pracy nie wiecie jaki może być powód ku temu ? dzięki

ex pracownik Nowy wpis

Mateusz Nowy wpis

Witam nie wiem komu zależy ale nie mnie. Pracuje tu jest ok. PLolecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MARKET MEDIA SYSTEM spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
x

b - 2015-02-25 19:04:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Jako były pracownik firmy Media Market System potwierdzam przedmówce umowa dotyczy 12 domkniętych umów przy czym według ustaleń słownych pieniądze są przelane nawet przy krótszym okresie pracy ponieważ ja je dostałam także firma zachowała się wobec mojej osoby jak najbardziej taktownie.Pozdrawiam

JS

anonimowy internet, kłamstwa, rotacja pracowników w praktyce żadna, reszty nie ma co komentować Ilość opinii mówi sama z siebie

zainteresowany

Witam, w tej chwili MMS szuka pracownika w Katowicach. Był ktoś może na rozmowie? Jak wrażenia? A może ktoś tam pracuje lub pracował? Interesuje mnie, czy jest szansa na coś więcej niż minimalna w podstawie i ile średnio można wyciągnąć z prowizji. Wiem, że w handlu dużo zależy od zaangażowania i umiejętności samego pracownika, ale jednak jakieś średnie zarobków są.

yyy

Pracowalem i zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!!!!!! Zarobki to jakies ochlapy a zeby dostac powizje od sprzedazy trzeba sie niezle naprosic..uciekac jak najdalej !!!!!

Asia
@yyy

Podałbyś przynajmniej swoje imię :)

eM.
@yyy

Zgadzam się z opinią yyy. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Oszukują, nie wypłacają pieniędzy, a ''szkolenie'' produktowe to jakaś farsa. Podpisywana jest umowa zlecenie na 3 m-ce, ale jeśli nie sprzedaż nic w pierwszym tygodniu pracy w firmie- wylatujesz. Oczywiście pieniędzy również nie zobaczysz.

Natalia
@yyy

Pozdrawiam Cię, dlaczego nie podpisujecie się pod swoimi wypowiedziami? Każdy dobry handlowiec nie narzeka u nas na wypłat bo nie zrabiamy po 1200zł;) Ja pracuję w MMS od ponad roku. Przez pierwsze 2 miesiące miałam umowę zlecenie następnie umowa o pracę do dn. dzisiejszego. Pracujemy po 6 godzin od pn-pt. Pieniądze oraz atmosfera OK. Pozdrawiam całą ekipę MMS.

jony

mam pytanko czy ktoś pracował w M.M.S W KATOWICACH jakie warunki i jakie zarobki dzięki pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o MARKET MEDIA SYSTEM - Warszawa

MARKET MEDIA SYSTEM