Ganinex Barbara Gazda

Gliwice

Opinie o Ganinex Barbara Gazda

RR 2014-05-19 23:17:06
jeżeli chcecie tu przyjść to zły pomysł, ta jednostka umiera w cieniu nowego salonu gazdy bmw który jest 200m dalej, nic nie inwestuje i ma to gdzieś, mówi że to miejsce jest zaściankowe....
pracownik Adama Gazdy 2014-07-02 17:42:27
Mój poprzednik pisze bzdury i raczej niech zastanowi się nad swoją opinią bo to jest podważanie dobrego imienia firmy nie poparte niczym więcej niż tylko zawiścią.W sieci nie jesteś anonimowy (usunięte przez administratora)
gość 2014-08-16 22:22:16
RR ma rację, to miejsce wygląda identycznie jak 10 lat temu kiedy się tam przyjąłem:)
aaa 2014-12-03 12:19:32
zapraszam dzisiaj, duzo sie zmieniło
pracownik Adama Gazdy 2015-01-27 19:18:19
Jak Ci tak źle to nikt nie trzyma...
gość 2015-02-22 16:28:01
z zewnątrz skorupka się zmieniła, środek dalej gnije
Anonim 2015-06-23 20:28:25
Dajcie spokój z tym salonem w Gliwicach BMW. Szefostwo beznadziejne, lizusy wchodzące w du... właścicielom, atmosfera napięta i ciagle opieprzanie aby w serwisie nabijać rachunki klientom.
Ile mozna tego wytrzymać ?
TMNT 2016-02-03 22:15:00
Wygląda to tak : filia Pszczyna upada, ponieważ zostali tam tylko pracownicy z przypadku, filia Katowice padnie po niej, może nie odrazu ale widać już teraz co niesie ze sobą przyszłość, na serwisie zostało tam dwóch fachowców którzy się zwolnią prawdopodobnie w tym roku. Gliwice Ganinex wytrzyma najdłużej ale tylko dzięki temu że działa tam stara ekipa....
ala 2016-05-20 22:39:16
nie wiem jaka panuje tu atmosfera. Jednak kasa na czas to istotna kwestia, niepodważalnie jestem za nimi :)
Zostaw swoją opinię o Ganinex Barbara Gazda - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ganinex Barbara Gazda