brak logo

Restauracja Lawenda

Kielce

Opinie o Restauracja Lawenda

nie vip 2014-12-17 12:32:55
moja opinia była pozytywna do czau jak wszędzie chyba pomijając to iż sos bo darmowy zaczęto rozrabiać z tak dużą ilością wody że w żaden sposób nie przypomina on żadnego z produktów spożywczych dostępnych w sklepie. to z właściciel nie potrafi na poziomie zadbać o klienta i nie ważne czy potęcjalny czy vip klient to klient i każdy ma takie samo prawo. Tu ewidętny brak taktu i kultury ze strony personelu. A szkoda bo smacznie sie zapowiadało ale dla zasady chamstwa nie bede utrzymywał.
głodna 2014-12-18 12:33:42
faktycznie z takim podejściem daleko nie zajadą. albo są jakieś standardy albo niech liczą na przechodniów nóż się ktoś skusi bo na stałych bywalców nie ma co liczyć.
sara 2015-12-11 13:54:52
@głodna, wydaje mi się, ze wszystko zalezy od tego kto jest na kuchni obecnie, b wiem, ze obsługa muała trudny proces rekrutacyjny, wiec przyjmują kompetentne osoby.
marek 2016-05-04 21:39:25
szukam pracy na okres wakacji i pomyślałem o tej restauracji,liczyłam na jakieś bardziej aktualne opinie o pracy w tej firmie. może odezwie jakiś pracownik??
Zostaw swoją opinię o Restauracja Lawenda - Kielce
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Lawenda