UNIFORMIX

Kraków

Opinie o UNIFORMIX

Monia 2014-04-17 00:08:29
Firmę Uniformix oceniam słabo. Ostatnio szukają do sklepu w Krakowie pracownika. Każą przychodzić za darmo ludziom do pracy tzw dni próbne które trwają po 3 do 5 dnia. A potem dzwonią i mówią że nie spełniasz ich wymagań.MASAKRA Pani która tam pracuje na stałe jest bardzo nieszczerą osobą a jej lekceważące i wyniosłe podejście do klienta tylko potwierdza jaki jest stosunek firmy do klienta
Kasia 2014-07-25 20:26:39
Ne zgodzę sie z opinia powyżej napisaną.Wiadome jest,ze każdy chce sprawdzić czy dana praca będzie jej pasować. Byłam w tej firmie na trzy dniowym okresie próbnym. Nie mogę nic złego napisać,wręcz przeciwnie. Osoba, która tam pracuje jest bardzo wyrozumiała i cierpliwa. Bez problemu wszystko wyjaśniła i powiedziała na czym to polega. Zrezygnowałam tylko dlatego,ze dostałam w innym miejscu prace,bliżej miejsca zamieszkania. Koleżanki,które tam przychodzą zawsze wychodzą zadowolone,ponieważ nikt nie wciska im nic na siłę!!
Zostaw swoją opinię o UNIFORMIX - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNIFORMIX