KENPOL

Opinie o KENPOL

anonim 2011-01-30 14:06
Bardzo solidna firma. Polecam
magazynier 2011-11-15 19:02
solidna? 3 miesiąc z rzędu dzień po dniu daja ogłoszenie o prace.. 1600 i praca cały dzień na dworzu... gdzie tu solidnosc kre..ynie..??
Ciekawy 2013-03-20 08:10
anonim - 2011-01-30 14:06:43

Bardzo solidna firma. Polecam
Witam,
Podaj konkrety, dlaczego taka "soldna"?
realista 2013-12-11 09:57
Stanowczo nie polecam firmy Kenpol.
Chaos w zarządzaniu samą firmą jest bardzo męczący i przekłada się w efekcie na klienta.
misiek 2014-12-16 22:29
Polecam robi zapytanie o cenę w internecie na usługi ochrony żeby nie było
a, że jest jasnowidzem wie już dziś ,że wybierze firmę z Marymonckiej
przekonacie się teraz jest grudzień 2014 zobaczymy w 2015 kto będzie stał na straży przy szlabanie.
klient 2016-07-05 21:26
Nie polecam, chaos jak na jarmarku !!!
dzwoniąc do firmy odsyłano mnie od jednej osoby do drugiej, nikt nie udzielił mi informacji czy jest dany materiał czy nie, Pan powiedział, że oddzwoni po czym rozłączył się nie zapisując nawet mojego numeru telefonu....
pojta, 2016-08-12 15:32
pracowałam w tej firmie, jeśli chodzi o finanse właściciel miły ale nie dotrzymuje słowa. praca na ilość nie na jakość. Syn właściciela przystojny aczkolwiek wybuchowy i jak coś sam spierniczy to szuka winnych. Brak możliwości rozwoju. Atmosfera może być, brak kontroli, niektórzy pracownicy są przeciążeni pracą .
klient z Warszawy 2017-03-26 03:49
UWAGA OSTRZEŻENIE !!!!
Kupiliśmy w tej firmie pustaki do budowy domu w bardzo dobrej cenie. Po 2 latach zostaliśmy pozwani do sądu za rzekomo niezapłacone jak się potem okazało fikcyjnie wystawione faktury na nieznane nam firmy pomimo, że za wszystkie dostawy musieliśmy robić przedpłatę.
Syn właściciela urzędujący w oddziale warszawskim to niezły przekręt. Prawdopodobnie przywłaszczył sobie jedną z zaliczek gotówkowych i teraz udaje cwaniaka.
Teraz już wiem skąd takie niskie ceny mają !!!!
Dla zainteresowanych posiadam dokumenty potwierdzające ten fakt.
Zostaw swoją opinię o KENPOL - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KENPOL