Thier Małopolanka

Ochojno

Opinie o Thier Małopolanka

das 2010-01-21 15:29:33
pracowałem tam ponad 2 lata, ( usunięte przez administratora ) nie polecam tej pracy nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mag 2013-11-22 21:22:38
wspaniała praca, ale na początek kariery tylko, brak możliwości rozwoju, bazowanie na stereotypowych schematach
pracownik 2014-02-28 07:07:28
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!!!!!!!!!!!!nie pracujcie tu nigdy!!!!!!!!
grrrrrym joas 2014-02-28 07:12:25
(usunięte przez administratora)tata ciężko pracuje.... przykra sprawa
kamil 2014-03-14 09:51:39
pracowałem przez wakacje, oczywiście bez umowy; pieniądze dostałem dużo później, więc nie polecam
sylwek 2014-05-06 14:05:00
totalna wariacja, brak poczucia ze strony właściciela odpowiedzialności za wypłaty; ludzie tam pracują za przysłowiową miskę ryżu; po zwolnieniu wypłaca zaległości nawet kilka lat; właściciel robi się za Boga, jaki to nie jest porządny, a pracownik dla niego to gorzej niż niewolnik!!!
monia 2014-07-12 12:11:47
Czy właściciel uregulował Wam wypłaty? czy pracownikom bez umowy zostały wypłacone wszystkie pieniądze i po jakim czasie?
wijtek 2014-09-09 07:12:58
jakie niezadowolenia? przecież właściciel wogóle nie płaci, zalega pracownikom ogromne długi w postaci kilkudziesięciu wypłat; przykre ale z dużej firmy pozostało tylko wspomnienie. ale pan M we krwi podobno zawsze miał by nie płacić
link 2015-01-16 19:01:56
Nie przesadzajmy, akurat polskie PKB stoi dośc wysoko, więc najpierw poczytaj, zanim bedziesz pisał takie głupoty o 100 lat za nie wiadomo czym. Pytanie teraz, czy warto w thier małopolanka obecnie poszukac pracy, czy warunki jakie oferują pracownikom sa do zaakceptowania, czy raczej radzicie poszukac pracy gdzie indziej?
peter 2015-01-25 20:44:07
szczerze nie warto w firmie Thier szukać pracy. Właściciel wcale nie płaci, bardzo często nie ubezpiecza pracowników; słowem zagarnia wszystko pod siebie. Jeżeli ktoś chce pracować za darmo i błagać o swoje pieniądze to właśnie w tej firmie powinien zacząć pracować. Nie każdy "prywaciarz" na szczęście jest taki jak właściciel Małopolanki, bo byłoby u Nas gorzej niż w KRLD
Leni 2015-01-25 20:56:36
Wszystko pięknie ładnie, szkoda tylko że pan Thier dorabia się na niezapłaconych fakturach od dostawców i wykorzystywaniu pracowników odkładając ich wypłaty w nieskończoność. Odradzam jakąkolwiek współprace z tą osobą.
wiesiek 2015-02-02 17:09:52
nie płaci wogóle wypłat
raf 2015-02-20 20:55:22
nie płaci wogóle na czas, trzeba się prosić o pieniądze. Gdy chce się odejść to trzeba czekać na pieniądze nawet rok. Właściciel zawsze znajdzie jakieś wytłumaczenie, on nie jest temu winny.... Więc lepiej omijać szerokim łukiem, niż marnować zdrowie, siły, czas i nerwy. Są zdecydowanie lepsi pracodawcy, a jak chce się pracować za darmo to można to robić w CARITAS.
kris 2015-02-20 20:58:00
popieram użytkownika raf, zdecydowanie w tej firmie nie dostaje się wypłat. A dochodzić później swoich racji jest ciężko. Panu M. nie zależy na pracownikach. Szkoda czasu na firmę THIER
cris 2015-05-24 20:02:40
pracodawca nie płaci i nie daje w ogóle żadnej umowy o pracę, więc lepiej nie myśleć o tej pracy pod żadnym pozorem!!!
kaz 2015-07-08 22:12:34
pracodawca nie płaci wogóle a prosić się o sto złotych co tydzień to poniżenie, omijajcie firmę thier szerokim łukiem
miki123 2015-08-21 18:20:15
To co piszecie to jakaś bzdura!!! Thier Małopolanka to wspaniali, życzliwi ludzie. Wypłaty zawsze sa na czas,pewnie pisze takie brednie ten kto zazdrości im sukcesów
Ja trzymam kciuki za coraz szybszy rozwoj Thier Malopolanka , firmy z tradycjami
kriis 2015-08-23 08:23:23
w tej firmie nigdy nie było wypłat na czas, zawsze były opóźnienia. A w kwestii pisania zza ekranu: w tym celu jest ten portal, żeby móc wyrazić swoje zdanie oraz informacje jakie się posiada
kriis 2015-08-23 08:23:26
dostawca butelek 2015-10-09 17:19:22
wszystkim którzy planują pracować dla szefa firmy Thier, Pana M., wiecznie chorego i cierpiącego, albo raczej wiecznie skupionego na sobie - weźcie pod uwagę, że dostawcom Pan M. też nie płaci, nie tylko naszej firmie, ale także innym firmom z branży. Nie jest to firma wiarygodna.
pel 2016-05-14 23:30:31
nie wiem jak jest z zatrudnieniem teraz ale kilka miesięcy temu mój kolega zaczął tam pracować. Spytam go co tam się dzieje i napiszę tutaj jak najszybciej. Mam nbadzieję że wszystko ok bo ja też chciałbym się załapac
Zostaw swoją opinię o Thier Małopolanka - Ochojno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thier Małopolanka