Detal Koncept

Lublin

Opinie o Detal Koncept

anonim 2009-04-17 10:26:48
Wszystko zapowiadało się bardzo dobrze - firma ponosiła koszty na szkolenie moje i kolegów z pracy, wyposażenie pracowników bardzo dobre, lecz już ponad 10 osób zostało tam potraktowane tak jak ja, a mianowicie po okresie próbnym z niewyjaśnionych przyczyn (przy efektywnej pracy i osiąganych wynikach) umowa nie zostaje przedłużana - wytłumaczenie - spółka Emperia nie zezwoliła na przedłużenie danego stanowiska pracy.
anonim 2009-05-05 16:25:21
witam, proszę o dokładniejsze informacje: stanowiska, zarobki, klimat w pracy
dziękuje i pozdrawiam
AVIRA 2009-06-19 20:31:02
NO WŁASNIE JA SAM BYŁEM PRZYKŁADEM ZE FIRMA DETAL KONCEPT PO TRZECH TYGODNIACH PRACY ZWALNIA PRACOWNIKA BEZ PODANIA PRZYCZYNY OCZYWISCIE DOSTAŁE OD FIRMY SAMOCHÓD ,TELEFON ,LAPTOPA NO ALE PRACA ( SZKOLENIE ) NIE TRWAŁA ZBYT DŁUGO POMIMO TEGO TRZY TYGODNIE SPEDZONE W FIRMIE MIŁO WSPOMINAM ATMOSFERA PRACY BARDZO POZYTYWNA.
detal koncept-Groszek masakra 2009-10-12 11:20:39
Firma nie stabilna i tyle pracowałem tam 8 miesiecy.Wszystko zakłamane.Ja bym sobie dał spokój z tą firmą.Organizator groszka ja Was proszę to masakra ten groszek nic nie daje partnerą.900 zł opłaty na kwartał w jakiej firmie tak jest.
anonim23 2009-12-02 22:12:44
anonim - 2009-04-17 10:26:48

Tak to prawda ta firma to banda (usunięte przez administratora), która wykorzystuje pracowników, których ma za nic....
anonim 2010-06-21 19:08:12
Firma Detal Koncept sama w sobie nie jest zla.
Zle w firmie jest to, ze polityka personalna w tej firmie to marzenie.
Ciekawe doswiadczenie do zdobycia. Ale jak ktos szuka pracy na stale to odradzam. Detal Koncept to typowa \\\"sezonowka\\\" w ktorej jest sie tanim wyrobnikiem.
Praca fajna dla osob zaczynajacych przygode z handlem. Dla doswiadczonych handlowcow odradzam. Lepiej i-pakiem rzezbic w sklepie niz szukac sklepow chetnych wejsc do sieci.

Ogolnie odradzam, ale jak ktos ma ochote moze sprobowac.
rrrr 2010-06-21 22:25:16
Może i praca fajna, ale czy w porządnej, szanującej się firmie zwalnia się kogoś niespodziewanie, bez podania przyczyny....WĄTPIĘ! Wyssać do cna i wyrzucić. OTO POLITYKA PERSONALNA.
lllll 2010-07-10 23:15:08
Ja tam pracowałem i miło wspominam ludzi:-)
A zwolnienia tak jak wszędzie.
Szkoda tylko, że liczą się tylko "Układy"
Praca na chwilkę przyjąć się i szukać pracy.
mikołaj 2010-07-27 14:45:07
Witam.
Miałem przyjemność pracować w firmie Detal Koncept, a tak, mówię o tym szczerze i otwarcie. Zaczynając tam pracę w jednym z makro regionów, byłem zielony, jednak były osoby, które poświęciły mi czas, w rezultacie czego wiele się od nich nauczyłem i w niespełna kilka tygodni od momentu zatrudnienia, stałem się dobrym fachowcem. Czas (choć krótki, rok) spędzony w firmie wspominam pozytywnie. Każdy z kim rozmawiałem na temat mojej pracy, mógł się ode mnie dowiedzieć, że praca którą wykonywałem sprawiała mi ogromną satysfakcję i nie przeszkadzało mi, że nie jednokrotnie poświęcałem swój wolny czas na pracę w domu (taka specyfika pracy). Przede wszystkim brakuje mi ludzi z którymi pracowałem, miałem wspaniałych przełożonych, wyrozumiałych i jak w dym, w każdej sprawie mogłem się do nich zgłosić. Szkoda, że ubiegły rok, to okres masowych zwolnień - likwidacja stanowisk pracy. Masakra, a już myślałem, że nareszcie odnalazłem dla siebie miejsce, w którym czułem się bardzo dobrze. Gdy dostałem wypowiedzenie, byłem wściekły, a kto by nie był, gdy utraci się pracę, która daje tyle frajdy i jest częścią życia. Władze firmy mogły rozwiązać to w trochę inny sposób. Przypuszczam, że do dzisiejszego dnia, wiele osób z mojego działu miałoby tam zatrudnienie. Gdyby to ode mnie zależało, to pracowałbym tam nadal i nie szukałbym nowej pracy, do czego teraz jestem zmuszony, a znalezienie czegoś choćby podobnego, graniczy z cudem. No nic, szukam dalej, przeglądając kolejne strony w necie.
Pozdrawiam Wszystkich
Były pracownik 2010-11-17 17:28:09
W firmie liczą się nie ludzie a układy !
Potwierdzam !
Tak postrzegana jest firma na rynku.

ostróda 2010-11-22 15:53:29
brak decyzyjności i pewności tak wszystko na wariata a układy to układy nie przeliczanie tego co można przeliczyć ale ludzie fajni no (usunięte przez administratora)niema szkoda fajna była no (usunięte przez administratora) też konkret chłop ale szacunku nikt tam nie uczy
ostróda 2010-11-22 15:58:40
Tak to prawda wszech mocna Emperia rządzi tam i (usunięte przez administratora)nie pomoże on jest fajny gość ale po wchłonięci nie sypia spokojnie
pan i władca 2010-11-29 10:58:00
a czemu nie ma (usunięte przez administratora)?? ;(
anonim 2010-12-06 10:00:02
hop hop....
czemu tej pani nie ma ?
a jak duzo kaski sie u was zarabia ?
Krg 2011-05-06 14:43:48
Czy ma ktoś wiedzę o pracy Regionalnego Kierownika Operacyjnego: pensja, obowiązki, atmosfera w pracy?
an 2011-06-10 15:27:39
ta firma to jest jedno wielkie dno wynagrdzonenia jest tak zaloosne pracownikow na sklep samoobslugowy na zminie jest 3 bo na wiecej firme nie stac odradzam!!!!!!!!to najgorsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
paweł 2011-10-07 14:46:59
Firma może nie jest najgorsza ale płacą głodowe pensje!! zakłamana no i oczywiście układy i układziki, Dyrektorzy szczególnie niektorzy nie zbyt inteligentni, mało kompetentni , gorsi od swoich podwładnych..
Ogólnie nie polecam
zadowolony Lublin 2012-01-22 11:46:17
a ja nie narzekam. jeżdżę autem ile wlezie, nikt mnie nie kontroluje. Laptopik w dou sobie pracuje. Robię sobie zakupy, odwiedzam znajomych na koszt firmy. A że układy są ważne to fakt - ja nie narzekam :P
groszuk 2015-01-31 18:01:44
nie wiecie jaka jest szansa na zobycie pracy w takim wlasnie groszku bo to by bylo chyba dobre miesjce pracy dla kogos ktosdopiero zaczal studia i poszukuje pracy tak zeby sobie dorobic i chodzic na zajecia w wekkendy. mam nadzieje, ze tak da rade polaczyc nauke i prace tutaj. macie jakies informacje ?
Piequ 2015-04-01 22:14:23
Po takie informacje to już bezpośrednio do wybranego sklepu musiałbyś się wybrać. Powiedz o jakie miasta i jaką ulicę Ci chodzi. Wydaje mi się, że nie powinno być problemu, chyba, że naprawdę miałbyś mało wolnych godzin ale to już kwestia dogadania. Jeszcze dochodzi pytanie czy ogólnie zatrudniają studentów ?
czo 2016-05-08 13:45:50
Oj bez przesady @mikoi wcale nie jest u nich tak źle.
Zostaw swoją opinię o Detal Koncept - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Detal Koncept