Opinie o Auto-Stuba w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Auto-Stuba. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Stuba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Stuba w Gdynia

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Auto-Stuba?

dawny pracownik Nowy wpis

Nigdy

Karol Nowy wpis
@dawny pracownik

Czyli co, umowa o pracę jest przedłużana co rok, czy nawet nie ma uop tutaj?

Doonny Nowy wpis
@Karol

Z tego co wiem to dają umowę o pracę

t

a jakoś nie chce mi się w to wierzyć, może podaj mi jakieś oficjalne i rzetelne źródło w sieci które by to potwierdzało

poszkodowany

Wszystko co jest napisane żle o firmie to prawda (usunięte przez administratora)

kier

Pracownicy a nie kierowcy, większość wpisów wybielających o firmie to sami właściciele wpisuja.Robią co mogą żeby złapać jakiegoś kierowcę.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
kier

Witam cię, poczytaj opinie o tej firmie, jeśli chcesz popracować częściowo społecznie to idź do nich a napewmo cię zatrudnią. Ogłoszenia o prcę dają pod inną firmą. Pozdrawiam były (usunięte przez administratora) kierowca

adi

Poczytaj od początku opinie to się dowiesz.(usunięte przez administratora)Zrobisz jedną trasę być może dostaniesz tyle zapłaty na ile się umówicie,zrobisz drugą być może też zapłacą..a przy następnej dostaniesz za długa trasę po Norwegii jakieś zyble(podstaawę tylko)i co będziesz dzwonił po resztę to dowiesz się że jutro zapłacą bo na przelew większy czekają.Dzwonić o kasę trzeba będzie za każdym razem z innego numeru bo tego który znają już nie będą odbierać.Więcej nie piszę na ten temat,już mnie to nie interesuję...jak toś chce to niech tam pracuje.Powodzenia.

adi

Pracuję jako kierowca 20 lat,firm zaliczonych że tak powiem mam 6.Nie jest to dużo patrząc na innych kierowców.Rachunku sumienia robić nie muszę i tak jak napisałem do każdej z tych firm mogę bez problemu wrócić.(usunięte przez administratora)

BYŁY KIER

Tak to prawda ale nie w waszej firmie się to stosuje. Bazujecie na tym żeby wykorzystać człowieka i się wzbogacić (usunięte przez administratora) Ma pan wielki tupet odpisując w ten sposób.

Kierowca

Powiem tak- dobry kierowca nie musi wciąż zmieniać firmy. I dobrego kierowcę każdy zatrzyma przy sobie. Zrób rachunek sumienia - pozdrawiam

Kierowca

Żeby śledzić daną firmę o 6 rano i dokonywać wpis jak poniżej to już wiadomo kim ty jesteś. Uczciwy człowiek idzie do sądu i tam przedstawia swoje roszczenie, ale są tacy którzy piszą o innych źle aby wylądować swoje napięcie bo mają złość na cały świat. Dobrze wiesz ilu kierowców zniszczyło fajne firmy transportowe takimi pomowieniami . Módl się abyś nie musiał kiedyś za to pożądanie odpokutowac lub twoja rodzina. Za uczciwą pracę każdy dostaje swoje wynagrodzenie zastanów się czy byłeś uczciwy Za Każdym Razem a później pisz na innych. Pozdrawiam

@Kierowca

Właśnie pracowałem uczciwie,nigdy żadna inna firma tak mnie nie potraktowała i zawsze tam gdzie dotąd pracowałem mam otwartą furtkę i mogę wrócić do każdej z tych firm,nie dotyczy to się auto stuba oczywiście!!!!Za uczciwą pracę dostałem nędzne grosze a reszty obiecanej nie dostałem nigdy!!!!Jeśli faktycznie zrobiłbym coś że należało by mi się nie otrzymać wynagrodzenia to chyba mówi się o tym w oczy czy też przez telefon a nie udaje się że wszystko w porządku i że zapłacą ale z jutra na jurto.Prędzej tobie i twojej rodzinie się należy coś takiego skoro oskarżasz mnie bezpodstawnie o kłamstwo!!!(usunięte przez administratora)

adi

Trzy lata nikt tam nie pracuje a pan(usunięte przez administratora)tak zna się na rzeczy że sam na miejscówkach na kontenerach zasuwa....pani (usunięte przez administratora)nagle zmieniła system i przestała kierowców okradać???Pamiętam jak to się odbywało...jedna trasa ok,druga też a trzecia zapłacona częściowo...i telefony nie odbierane kiedy się o swoje upominało...za każdym razem z innego numeru trzeba było dzwonić i wtedy jak numeru nie znała to odbierała i obiecanki były że jutro oddzwoni bo dziś jest taka zapracowana..(usunięte przez administratora)

były kierowca

Firma OK , przeszło 3 lata współpracy Ci co piszą inaczej to ci co uważają się za kierowców a są zwykłymi lobuzami i pieniaczami

Kierowca

Ludzie co wy piszecie< aż przykro czytać. Negatywne opinie na bieżąco usuwane, tylko cukrzenie !!!!!

grzegorz

Witam czytając opinie tych osób które pracowały i teraz narzekają na firmę Auto S tuba proponuje im otworzyć firmę i zatrudnić wszystkich tych kierowców co narzekają do jednej kupy i wtedy zrozumieją na czym polega biznes transportowy , ja osobiście nie mam nic do firmy Auto Stuba gdyż przez kilka lat byli moimi klijętami i zawsze za moją prace płacili pieniądze i w terminie a sprzedawałem im około 300 samochodów przez ten okres a odnośnie tego że pan Tadeusz się zna na transporcie to wiem bo sam kilka lat jeździł ciężarówka i woził auta nie raz byłem świadkiem jak kierowcy w Kołbaskowie i w Niemczech oferowali paliwo na sprzedaż dlatego nie dziwię temu panu że tego pilnuje aby jego też tak nie okradali myślę że jak człowiek jest na poziomie to potrafi się rozstać w miarę w zgodzie ja tez rozstałem się w miarę w zgodzie chociaż były miedzy nami różnice zdań ale to jest normalne ale najważniejsze aby się tak rozstać aby na ulicy powiedzieć dzień dobry ,myślę że jak to uszanują ci którzy mają pretensje to będzie dobrze krzykaczy jest dużo ale dobrych i uczciwych kierowców też nie mało jak ktoś będzie oczekiwał info opinie o tej firmie służę radą mój adres mail polenexport@onet.com.pl pozdrawiam wszystkich kierowców i firmy które są rzetelne

Kierowca

Czy coś wiecie więcej o stawkach 8,5 euro na terenie Niemiec ?

Kierowca

Jestem ciekawy czy jeżdżąc po Niemczech teraz mam prowadzić rejestr przejazdów żeby nie było problemu?

nek

I co ci to da za ile i gdzie jak kasy nie zobaczysz daj sobie spokój z tą pracą.

porada

Z umową o pracę też możesz nic nie otrzymać, bo takie jest prawo. Kodeks pracy nie zwalnia kierowcy z myślenia i pracowania niezgodnie z kodeksem, obecnie odpowiadasz za swoje błędy. Dobry adwokat da sobie radę z każdą umową i sobie radę aby udowodnić ci złą pracę kierowcy, dla kierowcy który kombinuje, nie zachowuje norm spalania nie ma żadnej bezpiecznej umowy

mazur

umowa tak zrobiona zeby nie bylo z czym isc do sadu, a calej kasy i tak nie zobaczysz

Piter

Firma tak wspaniała, że natychmiast wykasowuje wszystkie wątki jak tylko pojawią się na Etransporcie, tak boi się opini o sobie!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Stuba - Gdynia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto-Stuba?

Kandydaci do pracy w Auto-Stuba napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto-Stuba
1.5/5 Na podstawie 96 ocen.
  • ul. Afrodyty 12
    81-601 Gdynia