Euro Group

Austria

Opinie o Euro Group

admin 2016-07-20 19:02
Od dawna nikt nie wypowiadał się o zatrudnieniu w firmie Euro Group. Czy znasz może jakieś informacje o tej firmie?
tobiasz 2016-10-06 16:36
Firma oszukuje na godzinach, ja zostalem oszukany na 1400euro w ciagu 3 miesiecy, nie polecam wyjazdu zwlaszcza do Austrii, poszukuje rowniez osob oszukanych przez ta firmę
Martines 2017-05-30 18:45
Zlodzieje Oszusci Wykorzystywacze!!!!!!!!!!! ludzie zdaleka od nich ladnie wszystko mowia itd ale pamietajcie oni tylko dostaja za wasza glowe pozniej juz umywaja rece od wszystkiego co sie z wami dzieje za granica ich nie interesuje
Martines 2017-05-30 18:53
Austria porazka !!!!!!!!!!! nawet jak oni nie zalatwia Ci takiej pracy jaka mieli !!! do jkiej rzekomo jechales przez tyle kilometrow to nic sie takiego nie dzieje wedlug nich powiedzmy cos poszlo nie tak dostajesz tel z pl musisz sie spakowac i wracac do Pl ZENADA, KPINA ,PONIZENIE TOTALNE ,UPODLENIE to nie firma to mafia chandlujaca ludzmi jak zwierzetami tyle mam do powiedzenia na ich temat!!!!!!!!!! Nigdy wiecej!!!!!!!
Sebo 2017-06-16 20:56
Gdzie mieści się siedziba tej agencji pracy?
Zostaw swoją opinię o Euro Group - Austria
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Group