Opinie o Work Support w Veenendaal

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Work Support. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Work Support na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Support w Veenendaal

paweł

Witam jakies informacje na temat magazynu w alkmarr order picker ??? jaka kasa warunki ogolen prosze o info :)

Mi

Witam pracuje ktos w zakladach miesnych w Putten? Jaka tam jest ilosc godzin przez agencje i ogolem zarobki?

Hellevoetsluis 21

Jak bym mial Cie u Siebie na Bungalu to byś nie mial zycia jak byś kogoś dotknol za niewymytym talerz. Przyjechaleś pracować czy (usunięte przez administratora) A syf robi tak samo stary dziad jak i młody, zalezy jak matka wychowa! Świnia powina siedzieć w oborze , a czlowiek jak zmeczony ma prawo talerz zostawic wyspac sie i wymyć.. Co innego jak korzystaja z tego inne osoby rownież

chb

Jest jakaś kara za zerwanie umowy z dnia na dzień w 2015?

Magazynier

Rekrutacja telefoniczna niestety przez agencje o innej nazwie, do czasu przyjazdu myslalem, ze pracuje pod agencja ktora wysylala mi maile i kontaktowala sie telefonicznie. Wiec, przebieg rekrutacji okolo 3 razy po 5/10 minut telefonicznie, formalnosci droga elektroniczna: - Przedstawienie oferty - Przedstawienie warunkow (niestety nie w 100% prawdziwych) - Wywiad na temat poprzednich prac, umiejetnosci, kursow, znajomosci jezyka - Przeslanie danych osobowych droga mailowa - Potwierdzenie checi pracy - Ustalenie prawdopodobnego terminu przyjazdu

gg

Jestem w polsce czekam na telefon dlugo czeka sie na wyjazd?to w elblagu sa cpuny?

slawek g w

biuro moze ok mieszkanie ok wyplaty na czas ale kordynatorzy to cwoki przyjebany tomek g albo cpun z elblaga ciezko z nimi cos zalatwic dogadac sie

an

Okolice Ermelo, a Ty?

gg

Ja czekam miesiac na telefon a ty z kad jestes

an

Witam ktos orientuje sie czy przyjmuja do pracy do zakladow miesnych w Putten.Dzwonie do pani z agencji,ale telefon milczy.

Maksik

wrocilem niedawno z zakladow miesnych Scherpenzeel Vion z polskiej umowy. wyplaty byly zawsze terminowo i problemy wyjaśniane przez telefon albo mail z biurem z Opola albo z Borysem. nie bylo problemu zeby dostac zaliczke jak byla potrzebna. pracowalem u nich prawie rok, teraz zjechalem i chyba bede wracal niedlugo zalezy na jaki dzial sie tam trafi- wiadomo niektore sa lepsz, niektore gorsze. wyplaty jakies 5000- 6000zl jak byla praca, czasem ledwo 4000 no i wyplaty w zlotowkach nie takie zle a ludzie sie boja

endriu

możne ktoś napisze o pracy w pralni jak tam jest ijak płacą

DrWho

Ja pracuje już drugi kontrakt i jest spoko. Pracuję w Alkmaar na magazynie na zbieraniu zamówień, zarobki różnie z tymi godzinami co mam, zwykle nieco ponad 200 euro tygodniówka, ale rzucają na różne działy, żeby dorobić brakujące godziny. O sławnej jak widzę Agnieszce można powiedzieć wiele, ale jest spoko dopóki ty jesteś spoko dla niej- ma tylu ludzi pod sobą i nie może być miła, rozumiem, sam z nią nie mam prawie kontaktu, wolę załatwić coś sam. No ale wyobraźcie sobie jak idioci dzwonią do niej z byle pierdoła, ma prawo się wku*wić, a zwolnienie ciebie w holandii to tylko kwestia sms do ciebie i zatrudnienia nowego pracownika... albo jak ktoś sie upije i robi chlew, później ma pretensje do całego świata, tylko nie do siebie przed wyjazdem przemyślcie, po co jedziecie- tylko się zjarać i naj*bać, czy zarobić- w pierwszym wypadku was zwolnią i dowalą kare

Terefere

pracowałem na zakładach mięsnych - taka rzeźnia. zimno jest, ale jakoś można sie przyzwyczaić - szczególnie teraz jak tak gorąco ciężko trochę - skrzynki trzeba nosić i takie tam miałem po około dwie stówki na miesiąc czasami 190 czasami 220 - zależy ile godzin

tyrak

To ile da się zarobić przy mięsie?

dj zorro

Ja pracuje jako zbieracz zamówien, a wcześniej przy produkcji drobiowej i obie prace są w chłodnych warunkach. Wiadomo było że nie bedzie łatwo i dość zimno. Ale do Polski nie wróćę. Domek gdzie mieszkam też jest ok. Koordynatorka Kornek ujdzie w tłumie. Ogólnie może być

Dragon19

I przy okazji pozdrawiam pania rekruter Martę :) z PLC

damian

ja o swoja kase walcze juz 3 tydzien, na zaden mail nie odpisano mi, na facebooku tylko, ale kiedy wspomnialem o pieniazkach sie skonczylo. Solarisow nie ma do dzis a smsem wysylalem maila koordynatorowi okolo 4 razy. Nie polecam chyba ze chcesz tu zostac do konca zycia i walic 65 godzin za 380 euro ...

amadeusz

nie polecam pracy szczegolnie przy miesie

zieluRTK

na ruszt z ta (usunięte przez administratora) KUR*A !!! Pajac jeb*any

zieluRTK

Ch*j wam wszystkim w (usunięte przez administratora) je*ac firme POLLUX i OLKA NA CZELE . Z powazanie Damian Zieliński

Zostaw merytoryczną opinię o Work Support - Veenendaal

• Jak się pracuje w Work Support?

Zobacz opinie na temat firmy Work Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Support?

Kandydaci do pracy w Work Support napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Support
2.7/5 Na podstawie 321 ocen.

Work Support