Opinie o Work Support w Veenendaal

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Work Support. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Work Support na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Support w Veenendaal

strong21

Pani rekruter Błaszczyk z PLC Job w porządku, koordyantor Tomasz Gelios też ok. Pracuję tu na pełny etat wiec mam te 40 godzin zapewnione i mi to wystarcza. Praca fizyczna przy pakowaniu mięska. Zakwaterunek też dobry Mamy z 1 kolega razem pokoj i dojazd do pracy zapewniaja . Chcialbym tu pracować dłużej, zeby odłożyc pieniadze i tego się trzymam

@strong21

hej , na jakiej lokalizacji mieszkacie i ile km do pracy z tej lokalizacji ? są tam jakie mega normy na tym Vomarze czy w miarę ok ? bo zamierzam wybrać tam się przez Iflex. Pozdrawiam

tomasz
@kante

a kiesy jedziesz? bo ja jade prze kob w poniedziałem

@tomasz

hej, już pojechałes?

Pikaczu-1995

Agencja w porównaniu do innych calkiem dobra. Nie mam większych zastrzeżen. Finanse ok mimo ze mam 20 lat, wiec stawka mnniejsza, waunki zakwaterowania dobre . Nie sa to campingi, lecz domki lub hotel pracowniczy. 2 osobowe pokoje to u nich standard, a ja mieszkałem w kilkuosobowych pokojach w innych agencjach. Praca wymagająca szybkiego tempa, przy linii produkc, a to norma przy taśmie. Pan koordynator raz i drugi nie odebrał telefonu ale potem już wszystko wyjasnil i zalatwił. Rekruter też w miare w porzadku, lecz stanowczy i konkretny. niestety pracowałem tylko 6 miesiecy, a wolałbym dłużej i do tego mógłbym się jedynie doczepić. Ale musiałem zjechać do PL i zadzwoniłem do pana rekrutera, żeby się dowiedzieć czy aby na pewno moge zaczac prace, ale rekruter powiedzial, że bardzo mu przykro, ale byli zmuszeni wziasc innego pracownika na już zaraz. Teraz więc czekam na kolejna oferte bo chce wyjechać od nich jeszcze raz, Znam już tę agencję i wiem, czego moge się spodziwać. generalnie polecam

Mrcruise

Jestem właśnie w Holandii w Vennendaal. Będę miał umowę przez worki support. Zdam relacje na bieżąco jak będzie :-)

bardzo ciekawa
@Mrcruise

Można wiedzieć jaka praca w Veenedaal ? Zakwaterowanie też w tej miejscowości ? Będę wdzięczna za informacje :) Pozdrawiam

@bardzo ciekawa

Hej , i jak tam Ci idzie ? w jakiej firmie pracujesz? Pozdrawiam

Mrcruise

Magazynier

Rekrutacja telefoniczna niestety przez agencje o innej nazwie, do czasu przyjazdu myslalem, ze pracuje pod agencja ktora wysylala mi maile i kontaktowala sie telefonicznie. Wiec, przebieg rekrutacji okolo 3 razy po 5/10 minut telefonicznie, formalnosci droga elektroniczna: - Przedstawienie oferty - Przedstawienie warunkow (niestety nie w 100% prawdziwych) - Wywiad na temat poprzednich prac, umiejetnosci, kursow, znajomosci jezyka - Przeslanie danych osobowych droga mailowa - Potwierdzenie checi pracy - Ustalenie prawdopodobnego terminu przyjazdu

je ba ć Geliosa

jedna z największych agencji (usunięte przez administratora) pracowałem przez 2 miesiące i ciągle kasa się nie zgadzała to mi po 120 euro wysyłali albo po 70 przy 50 godzinach tygodniowo teraz wróciłem do domu nie mieszkam na hotelu już 2 tygodnie a potrącają nadal mi za zakwaterowanie i ubezpieczenie choć mieli mi przelać za 2 tygodnie pracy jeszcze bez od trącania za ubezpieczenie dojazd do pracy i zakwaterowanie Pan tomas gelios ma swoich pod podopiecznych gdzieś o wszystko trzeba się prosić warunki mieszkaniowe okropne jedna z agencji które nie polecam same (usunięte przez administratora) i oszusty.!!!!!!!!!

Oszukane
@je ba ć Geliosa

Hej, jak ta sytuacja się wyjaśniła??

Pooolka_19

Moje 2 koleżanki wyjechały w zeszłym roku do pracy przez PLC Job w Work Support i do tej pory pracują w branży elektronicznej na produkcji i przy zbieraniu zamówień, a ja się wybieram w przyszłym tygodniu. Z tego co mówiły, to profesjonalna agencja, rekruterzy w porządku, koordynatorzy zabiegani w sumie, ale to norma. Wypłaty o czasie i w takiej kwocie jaka przedstawił rekruter na rozmowie kwalifikacyjnej. Godzin 40 tygodniowo, a mieszkania.. Cóż luksusy to nie są, ale jak byłam odwiedzić koleżanki, to przyzwoite mieszkanie. Dwójki, a nie kilka osób w pokoju i internet, wyposażone ok. Ja w każdym razie jadę, bo wiem, że jadę w dobre ręce.

aasiaw

Witam, W przyszły czwartek mam jechać do pracy w pralni,CleanLeasFortex BV w Eindhoven w Holandii.Wyjazd jest organizowany przez IFlexS Sp. z o.o. z Elbląga. Jest to mój pierwszy wyjazd i mam pewne obawy.... Jeśli ktoś był tam, proszę o podzielenie się opiniami i ewentualnymi sugestiami na co uważać.

kamil
@aasiaw

prosze nie wyjezdzac !!!!! koszmar!!

gfgfgfgfg
@aasiaw

hej, jak tam w pracy w Eidhoven bo sie wybieram, warto czy nie?

Witam,mój syn w ponbiedziałek właśnie tam jedzie do pracy.Bardzo proszę o jakąś rzetelną opinię od kogoś kto tam pracuje lub pracował,bo szczerze mówiąc po przeczytaniu tych komentarzy zaczełam się bać o syna...Pozdrawiam.

Sam
@Marta

Proszę absolutnie nie wysyłać dziecka do tej Agencji , zwłaszcza przez pośrednika z Elblaga ..To Send International .....

kamil

witam . mam oferte prace w Veendaal jako magazynier rozne sa opinie na ten temat . nie wiem co mam zrobic zaryzykowac i jechac ?

Rafał kałuźniak

to bardzo kiepską firmą, hamstwo,wyzysk,aroganstwo,zamiast wypłaty to pół wypłaty tydzień puzniej po codziennym dzwonieniu i proszeni o swoje,zakwaterowanie to tylk9 w Alkmaar wmiare ok ,mieszkałem na 5 lokacjach wtej głopiej firmie wszędzie ciasno ,w tej firmie ha my z hamów , wypłaty po 100 euro na tydzień za 5 dni pracy jak będziesz mieć szczęście ,jedna z moich najgorszych naganiaczy w nl.nikt mąndry co zna angielski w tej firmie długo nie po pracuje ,ja prazcowałem 4 tygodnie i ich olałem, ale wtej firmie duzo jest wiesniaków bez znajomosci angielskiego co mają wypłaty oczasie poniewasz spszedają swoich kolegów ,robią za konfidenta na domku i jak czesto popierdalają to i lepsza wypłata .a podpieszają tych co nielubią np za to ze znasz angielskia on nie zna i musi Ciebie usunąć bo wie ze z angielskim pasz prace codziennie a on z polskim i łaciną częściej siedzi w domku.hora polityka tej firmy rozbawia i poniźa ,tym co pracują wtej firmie dłużej nisz 3 miesioce BUTLA W MORDE I DUPE bo to napewno konfidenci i wiesniaki o itak ja to widzę

pawel

agencja jak agencja wystarczy dobrze pracowtac

aga

Pracuje dla worka 3 tyg szukamnowych kolezanek. ok agencja

magda

Agencja jak agencja dlamnie bdb

oneguy

IFlexS to dawny WorkSupport, jakiś czas temu się rozdzielili i działają na zasadzie współpracy, ale z tego, co słyszę IFlexS sam o tym mówi, mają to nawet napisane w ich broszurce informacyjnej i oni dla WorkSupport głównie robią rekrutację. Mam też znajomych, którzy pracują właśnie przez PLC z Poznania i też kilka innych małych agencji, ale oni mało wysyłają ludzi dla WorkSupport

KROKODYL

Witam poszukujemy pracy z kolega w.Holandii

more4work

cv na more4work@interia.pl

Imigrantka

pytanie co ma wspólnego mają firmy PLC-JOB i IflexS z work support bo nie rozumiem ?

kurczak
@Imigrantka

PLC Job i Iflexs z tego co mi wiadomo rekrutują po prostu dla Work support.

Arielka

Zmienić nazwy to nie zmieniała, tyle tylko, że też różne agencje dla nich rekrutują. Ja wyjeżdzam przez PLC Job i póki co wszystko wydaje mi się ok. Rozmowa kwalifikacyjna profesjonalna no i moja koleżanka wcześniej wyjechała do pracy przez tę firmę, więc jakoś jestem w miarę spokojna, że będzie dobrze.

Wiatraczek

Hej rodacy, pracuję w branży produkcyjnej na wiekowce już kilka miesięcy i zapowiada się, że jeszcze tu pobędę. Kasa na czas, mieszkanie ok, dwuosobowe. Pan Koordynator też nie najgorszy, jedynie nadgodzin trochę za dużo jak dla mnie wolalbym 40 godzin, a tu jest dodatkowo ponadto jeszcze 10 w tygodniu. Ale jakoć wytrzymuję :). Brata też tu chcę sprowadzić.

mlody-elektonik

Przy rekrutacji do branży elektronicznej wymagano ode mnie zaświadczenia o niekaralności, więc nie rozumiem dlaczego mój przedmówca twierdzi, że zatrudniają recydywistów. Ja na żadną patologię nie trafiłem. Wypłaty punktualnie, wszystko tak jak zostałem pinformowany przez rekrutera podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Troche pracy jest przy zbieraniu zamówień, trochę przy montażu elementów do komputerów, ale nic trudnego. Siedzę już tutaj kilka miesięcy i mi dobrze. Mieszkanie mam schludne i czyste i nie ma w nim żadnych zwierząt ani insektów... Bez przesady..! Pozdrawiam

kokon
@mlody-elektonik

hahahah ciekawe,ktory z koordynatrow to napisal... chlopie tys chyba w Holandii nigdy nie był....

Zostaw merytoryczną opinię o Work Support - Veenendaal

• Jak się pracuje w Work Support?

Zobacz opinie na temat firmy Work Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Support?

Kandydaci do pracy w Work Support napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Support
2.7/5 Na podstawie 321 ocen.

Work Support