Opinie o Komandor S.A. w Katowice Generała Józefa Hallera 70

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Komandor S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Komandor S.A. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komandor S.A. w Katowice Generała Józefa Hallera 70

A mnie się wydaje, że jakby szanowny pan prezes miał kogokolwiek docenić, to już dawno by to uczynił. Wiesz kogo docenia? dyrektorów, kierowników i tych, których sam wepchał do firmy, bo przecież jak tu nie doceniać rodziny. I nieważne, że ktoś z miernym wykształceniem ma takie stanowisko, że ledwo się mieści na pieczątce, nieważne, że ciągle przewala sie robotę na kogo innego. Jasne, że produkcja pracuje ale biura?? po co ich tam tyle siedzi skoro i tak panuje bałagan. Mało brakuje, a każdy z pracowników będzie miał swojego dyrektora. Ta firma, to wylęgarnia sztucznie tworzonych stanowisk.

Ktoś Nowy wpis

Prezes to (usunięte przez administratora) jakich mało good luck

Czy w Komandor S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Co wchodzi w socjal Komandor S.A.?

Papier toaletowy.

Mieczysław Nowy wpis

Baardzo zabawne, boki zrywać! Możesz poważnie odpowiedzieć jaki jest socjal tu? :) Ja i wiele innych osób na pewno z chęcią o tym przeczytają

LOL Nowy wpis
@Mieczysław

No poważnie tak jest XD

Wojciech

@Pracownica Komandor Śląsk A nie ma żadnej prowizji od tego co zostało zrobione? Firma wśród pracowników ma dobra opinię!

Pracownica Komandor Śląsk
@Wojciech

Niby są prowizje, ale na tak śmiesznie niskim poziomie, że to zakrawa o śmiech przez łzy. Szkoleń nie ma, niespecjalnie dba się o pracownika. Trzeba się nauczyć wszystkiego samemu. Może to dobra opcja na początek, dla kogoś po studiach kto chce się rozbujać w temacie, ale zarobków dobrych tam niestety niema. Szkoda. Ale na pewno wychodzi się z twardszym tyłkiem.

@Pracownica Komandor Śląsk

To prawda tyłek trzeba mieć bardzo twardy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Komandor S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Komandor S.A.?

Pracownik produkcji

Wszystko na konto. Wszystko na pasku. Od całości odrowadzone podatki i składki. Nic "Pod stołem". Nie dogadasz się.

Czym Komandor S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Pracownica Komandor Śląsk

Dodatki? Nie ma dodatków. Po okresie próbnym można liczyć na ciut więcej niż najniższa krajowa. Zarobki bardzo słabe.

Luka

Normalnie pracujecie czy są jakieś obostrzenia w związku z panującą pandemią?

Witam, Znalazłem ogłoszenie dotyczące pracy na stanowisku Technolog-Konstruktor. Czy mógłby ktoś szerzej opisać jak wygląda praca na tym stanowisku i podać jakie są widełki wynagrodzenia?

Prezes firmy Komandor zatrudnił swoją córkę na dob

Prezes firmy Komandor zatrudnil swoja 20 letnia corke na stanowisku asystenta dyrektora. Wy w tej firmie dostaniecie najwyżej byle jaką pracę na wyzysk. Radzę poszukać pracy gdzie indziej, tam nie warto.

@Prezes firmy Komandor zatrudnił swoją córkę na dob

Głupi jesteś i głupoty piszesz jak większość nieudaczników życiowych na tym forum. Prezes Komandora NIE MA CÓRKI (usunięte przez administratora)

Śłazak

Ma ją Właściciel Komandora SA a jednocześnie udziałowiec Komandor Ślask. Prezesem nie jest bo po co w razie czego odpowiadać. Zachowuje się jak znany pan z Żoliborza zwany Prezesem

Były

Ma córkę

Nie rozumiem, dlaczego w ostatnim czasie nikt z Was nie wypowiada się na temat tego pracodawcy. Tak czy inaczej - chciałabym Was poinformować, że Komandor chętnie zatrudni nowych pracowników. Stanowiska, na które możecie aplikować to między innymi: Magazynier, Pracownik produkcji, Stolarz meblowy, Projektant mebli i szklarz. Więcej ofert razem z ich opisami macie tu: https://www.komandor.pl/o-firmie/kariera/ Czekam na Wasze opinie! A może ktoś z Was już postanowił aplikować?

opinia obiektywna
@Karolina

A kierownicze stanowisko jest dla nic nie umiejacej i podrozujacej na koszt firmy coreczki pana Kozlowskiego, oboje sobie podrozuja......Pan Koslowski ma taki rynsztokowy jezyk ze niemozliwe by sobie radzil z prowadzeniem firmy. jego zajeciem sa dalekie podroze. Zamiast szukac tam ponizajacej pracy jako magazynier za grosze, polecam zglaszac to firne do Urzedu Skarbowego, bo tylko na to zasluguje. Mam przekonanie ze w tej firmie nie jest tak jak byc powinno.

Tomasz

nie polecam wogole firma juz nie to sama co w latach 90 teraz to tylko partanska robota niedokladna wymiary pobierane orzez pracownikow firmy nie rzetelne prosze uwazac na podpisywanie umowy z firma bo kazdza niedorobka firma z katowic zaslania sie od razu umowa rzeczoznawcami umowa najwazniejsza wykonanie juz masakra stanowczo nie polecam Moje sugestie dla Komandor S.A.: najwazniejszy jest klient i trzeba byc czlowiekem bo ludzie ciezko pracuja by cos kupic i wymagaja solidnej roboty a nie partanskiej roboty slabej jakosci materialow Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienic polityke firmy

Jakiś czas temu każda zabudowana szafa, czy też ta przesuwna nazywana była szafą "komandor". Czy obecnie firma Komandor również jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm z branży mebli na rynku? Widzę, że chyba nadal prężnie działa i rozwija się, ponieważ poszukuje wiele nowych osób do pracy: https://www.komandor.pl/o-firmie/kariera/ Co sądzicie o tych stanowiskach? Czy któreś z nich zainteresowało kogoś z Was?

Damian

Niestety Pani Rita Emilia K nie ma żadnych kompetencji. Ponadto studiuje (w prywatnej uczelni) i ma co chwilę urlop (drogei zagraniczne wyjazdy), skąd ma na to pieniądze?. Jedyny dochód jaki ta pani ma, ma ma z firmy Komandor, gdzie pobiera wysokie wynagrodzenie nic nie robiąc. Nei da się pracować mając co chwilę urlop. Pan JK stara się bez przerwy o dotacje, firma ledwo przedzie ale córce trzeba było kupic samochód i mieszkanie.

Małyszaryczłowiek
@Damian

(usunięte przez administratora) co? Człowieku weź się za siebie i nie patrz innym na ręce. Jest mi wstyd za ludzi takich jak Ty, którzy potwierdzają stereotypy nt. polaków.

@FilNW czyli firmę mógłbyś polecić pracowitym osobom? Masz rację, że do pracy idzie się pracować, a nie odpoczywać i każdy pracodawca może wymagać, bo płaci. Piszesz, że wypłaty są na czas. To bardzo ważne, bo wielu pracodawców tego nie pilnuje. Czy są jeszcze jakieś zalety pracy tam?

Norbi

Cudze chwalicie a swego nie znacie, tak samo jest z niektórymi pracownikami. Wszystko jest źle tylko nie patrzycie jak pracujecie! Od wydajności oraz jakości pracy zależy jak firma będzie stała, choć opinię maja dobrą.

FilNW

Ja też popieram, jest ok, to jest nie panstwowa firma , wypłata zawsze na czas. Zatrudniaja wiec kogo chcą . Za lezenie nie płaca .Jak sie mi znudzi , albo będą fikać to sam odejde. Na razie jest ok i nie wiem o czym tu piszecie. Wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma, ja juz pracowałem u takich , co to złote góry obiecywali i nic z tego nie trafiło do pracownika.

Feliks

Komandor przez lata wypracował sobie pewną pozycję na rynku. Żeby to utrzymać trzeba podnosić standardy gdyż stanie w miejscu jest równoznaczne z cofaniem się. Mnie podoba się praca w firmie, jeśli komuś nie to lepiej odejść,

byla

O tym co dzieję i jak się dzieje w firmie lub jaka jest atmosfera świadczy, czego dowie się nowo-zatrudniony pracownik od długoletnich pracowników. Ja tego doświadczyłem w Komandorze Śląsk. I już w pierwszym dniu pracy dowiedziałem się czego mogę się spodziewać pracując w tej firmie. Brak szacunku, brak docenienia, brak premii, brak podwyżek wynagrodzenia, cwaniactwo i tzw. "my i oni". Ale jeżeli firmą Komandor Śląsk zarządzają członkowie rodziny "my" i długoletni "zaufani" to czego można spodziewać się po takiej firmie.

aha

Znów szukają pracownika do eksportu. Z ogłoszeń o pracę w internecie wynika, że co 6 - 12 miesięcy osoba zwalnia się z działu eksportu (nie wspominając kierownika/czkę tego działu, także częsta rotacja na tym stanowisku). Czy nadal na to stanowisko oferuje się tylko 2600 brutto i ewentualnie 10% premii. Kto chciałby pracować za takie pieniądza ? wstyd ? Czy osoby zarządzające Komandor Śląsk mają w ogóle "pomysł i pojęcie" co to jest eksport. No ale jeżeli na stanowisko kierownika eksportu zatrudniało się "tancerkę" to tańcujmy tak dalej.

Stefan

Pracuję tu i twierdzę, że nie ma takich mozliwości żeby firma dla jakiejś osoby pozwoliła sobie na straty!!! Ktoś celowo pisze takie bzdury żeby popsuć atmosferę w firmie.!! Mali ludzie ze swoimi problemami?

Zostaw merytoryczną opinię o Komandor S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Komandor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Komandor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Komandor S.A.
1.8/5 Na podstawie 156 ocen.

Komandor S.A.