Time Work

Łódź

Opinie o Time Work

geta 2011-02-01 13:47:46
(usuniete przez moderatora) o wypłate musisz się prosić nie polecam!
Dział Profesjonalnej Obsługi Klienta 2011-05-26 10:05:22
Time Work sp. z o.o. mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzył specjalny adres mailowy: pok@timework.pl. Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy.

Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania Time Work sp. z o.o., nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia.

Pozdrawiam
Dział Profesjonalnej Obsługi Klienta
anonim 2011-08-10 08:59:01
Pieknie opowiadają o swojej pracy, a potem wykorzystują, zwalniają bez podstawnie. Zero profesjonalizmu. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
buź 2016-04-26 22:07:30
I tak pokazało się teraz ogłoszenie, ale wiecie jak to się przekłada teraz na zarobki? Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o Time Work - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Time Work