PTI SP. Z O.O.

Poznań

Opinie o PTI SP. Z O.O.

pierwszy 2014-01-22 20:29
Chyba na zlecenia jest wyżej zamieszczona recenzja. Pracodawca to typowy \"chłopiec do bicia\" Polkomtela: obcinanie premii z byle powodu, wymyślanie niemożłiwych do relaizacji planów sprzedażoowych i ogólne \[usunięte przez moderatora] " ze wogóle cię coś dostaje. Nie polecam. W firmie ogólny bałagan. Nie polecam
posk 2016-04-04 21:04
gfds, tak naprawdę to warto składać CV a nuż cię wybiorą i zaproponują dobre pieniądze. W marcu teraz potrzebowali samych specjalistów. Na pewno mniej niż 3,5 tyś się nie dostanie :)
Qwerty 2017-02-02 17:42
firma która w dzisiejszych czasach proponuję 1460 zl netto. Żenada.
Ewa 2017-03-16 18:47
Czesc,
Pracowałam w firmie i ok.1460zl netto ALE dodaj ze to podstawa+ Prowizja od sprzedaży.
Jezeli nie dodajesz sobie prowizyjnej części to przypuszczam ze nie byles sprzedawca i bazujesz na podstawie.
Praca ciezka, jak to z klientami.
IKH 2017-05-29 11:23
Zobaczcie opinie o TELL SA POZNAN. Firma z grupy OEX tylko zamiast dla plusa to dla orange spisuja umowy. Tam więcej dowiecie się na temat zarządzania zasobami ludzkimi. Powodzenia
Janusz sprzedaży 2017-07-05 19:12
firma oex to cwany lis. prowadzi sprzedaż dla plus-pti , Orange-tell i tmobile-europhone. wszystkie trzy firmy zarejstrowane w poznaniu ul. forteczna 19a. pracodawca nie godny polecenia.
Zostaw swoją opinię o PTI SP. Z O.O. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTI SP. Z O.O.