Opinie o Aww Wawrzyniak sp.j. w Niedźwiady

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aww Wawrzyniak sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Aww Wawrzyniak sp.j. o rekrutacji.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aww Wawrzyniak sp.j. w Niedźwiady

Pracownik.Spawacz Nowy wpis

Nie polecam tej firmy jak chcesz mieć nerwy zdrowe i spokojnie spać omijaj szerokim łukiem. Brak osób kompetentnych do zarządzania kierownictwo nie pomoże wręcz zaszkodzi i(usunięte przez administratora)

Po zapytaniach z kiedyś widzę, że ktoś już pytał o warunki dla laboranta, moją uwagę natomiast zwróciło ogłoszenie dla kierowcy. Teraz na stronie wisi oferta na C+E. Warunki wiem, że spełniam, interesuje mnie wiec ta druga część, co oznacza ten nowoczesny tabor z opisu? Jaka jest teraz flota? I jakie widełki obowiązują?

Kandydat Nowy wpis

Jakie są zarobki na stanowisku laborant i warunki pracy?

Czy w Aww Wawrzyniak sp.j. są szkolenia zewnętrzne?

Zofia Nowy wpis

Powód braku szkoleń jest znany? Mam na myśli to, czy w ogóle są w jakikolwiek sposób tutaj firmie potrzebne? Któryś z pracowników kiedykolwiek wychodził z jakąś inicjatywą na nie? Jakiego obszaru mogłyby dotyczyć?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aww Wawrzyniak sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Noti

Nie polecam tej firmy. Ja dałem sobie spokój już w pierwszym miesiącu. masz się uczyć a jestes ganiany ze szczotką albo dostajesz jakieś roboty byleby na kamerze nie być we dwóch. Przyjmują na przyuczenie a nie ma kto uczyć. Kierownik biega jak nawiedzony i się drze na ludzi szok poprostu. Jeszcze się nie spotkałem z taką firma. Zarobki są wmiarę jeśli liczyć nadgodziny. Nie na nic prócz ubezpieczenia. Brak Luxmed multisport(choć ba niego nie ma czasu) bonów czy jakiegoś socjalu gołe to co masz na umowie plus nadgodziny System równoważny cìągły także jak nie masz nadgodziny to pieniądze nie są warte pracy swiatek piątek czy nuedziala cały rok

Arbuz
@Noti

Na jakim stanowisku tak jest?

jezionxx2

polecam firmę aww wawrżeniak bardzo mi się ona podoba

Gabriela

Jedni piszą że zarobki zadowalające, inni ze marne :D Od czego to zależy że różnią się aż tak? Od zaangażowania pracownika?

Jakaś
@Gabriela

Raczej od czasu pisania komentarzy. Te z zarobkami zadowalającymi są sprzed kilku lat.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Aww Wawrzyniak sp.j.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pracownicy się sami zwalniają. Nadmiar obowiązków i zadań. Nadgodziny są obowiązkowe, a nie dobrowolne.

@Paweł

A od kiedy w Polsce nadgodziny są obowiązkowe ??nikt nie może mnie zmusić do pracy poza godziny na umówię

Jakaś

Zmusić nie ale wyrzucić już tak.

Mam pytanie, obecnie w firmie poszukują pracownika na stanowisko laboranta. Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Jaka atmosfera panuje w firmie?

miecha

BARDZO DOBRE ZAROBKI, DOBRY PRACODAWCA , MIŁE WSPOMIENIA Z PRACY W PHP WAWRZYNIAK

@miecha

Co to znaczy zarobki dobre /zadowalające konkrety ?? 2,3,6,8 tysięcy ??

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w AWW Wawrzyniak?

Każdy ma szansę tylko pytanie za jakie pieniądze... Firma ok ale wynagrodzenia marne mogli by podnieść

Jakub

Już dawno nie dzieliliście się opiniami na temat pracy w firmie AWW Wawrzyniak. Czy to oznacza, że polecacie tego pracodawcę? Czy pracownicy mogą skorzystać ze szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, otrzymują bony na święta? Istnieje jakiś system motywacyjny?

Xxx
@Jakub

Szkoleń brak kierownicy nawet nie dopuszczają do szkoleń. Bony na święta ???? dwie flaszki. System motywacyjny- zje...ć tylko potrafią

S...

Pracowałam w firmie. Bardzo miło wspominam ... Stres jest ale też wsparcie szefa. Sama praca bardzo satysfakcynująca. Pan Jakub menegment na najwyższym poziomie. Pan Wojtek wyrozumiały. Zarobki zadowalające.

x1x

tak dwie fla.Szki bez bad.Eroli

Karol

Zarobki średnie a pracodawca - dobry - ha ha - ciekawe w czym. Porażka.

khygcvh

(usunięte przez administratora) zarobki marne

Zostaw merytoryczną opinię o Aww Wawrzyniak sp.j. - Niedźwiady

• Jak się pracuje w Aww Wawrzyniak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Aww Wawrzyniak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Aww Wawrzyniak sp.j.
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 45
    62-800 Niedźwiady