NZOZ Przychodnia Specjalistyczna "HIPOTECZNA 4" Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o NZOZ Przychodnia Specjalistyczna "HIPOTECZNA 4" Sp. z o.o.

anonim 2010-12-14 07:49:45
Nie dość, że nie ma żadnej premii, nagród, funduszu socjalnego to nawet na święta nie raczą dać choćby po 100 zł. Mam nadzieję, że w przyszłym roku (3 rok bez podwyżki) pracownicy znajdą sobie lepszego i uczciwszego pracodawcę i obudzicie sie z ręką w nocniku.
Ona 2011-03-10 11:04:23
Co racja to racja, może w końcu zwolnią tego nieudanego prezesa co potrafi opowiadać bajki i dowcipy, a nic więcej nie robi. Wszystkie inne przychodnie w Lublinie sie rozwijają a na Hipotecznej 4 organizacja pracy przypomina czasy średniowiecza. A swoją drogą zapowiada się 3 rok bez jakiejkolwiek podwyżki. Najważniejsze aby współwłaściciele dostali dużą dywidende i przepuścili cały zysk na nowe samochody i zagraniczne wycieczki, a przychodnia za 3 lata to chyba wogóle nie dostanie kontraktu taka tej nowoczesna i dobrze zarządzana.
antyprezes 2012-01-23 14:38:15
Drobna korekta, będzie 5 rok bez podwyżki, premi, urlopowego. Niech nam rośnie w siłę nieudolny zarząd i współwłaściciele.
kasia 2016-04-30 09:32:28
Czy ktoś z was przenosił się do tej Przychodni? Plecacie internistów?
Zostaw swoją opinię o NZOZ Przychodnia Specjalistyczna "HIPOTECZNA 4" Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ Przychodnia Specjalistyczna "HIPOTECZNA 4" Sp. z o.o.