Termat

Praca bardzo interesująca
anonim 2009-04-23 21:47:27
porażka
Nostro 2009-07-17 17:28:46
Porażka to mało powiedziane: zero umowy o pracę, są umowy o dzieło lub musisz założyć własną działalność. Wynagrodzenie...zależne od widzimisię "prezesa", zmiana systemu wynagradzania (na gorszy naturalnioe) w locie to standard. Mało tego: niektóre umowy tak skonstruowane, że praktycznie...nie możesz ich zerwać bez kary finansowej. No i weksel. Na wjazd każą go podpisywać. Atmosfera w firmie.....makabra.
Poza tym nie znam nikogo, kto odchodząc dostałby całe wynagrodzenie, zawsze coś znajdą, co wg ich uznzania jesteś im winien.
Robota dla desperatów.
MANT 2013-01-24 12:33:47
Chciałbym dodać że mój poprzedni wpis nie jest negatywną opinią na temat TERMATU a raczej próbą usprawiedliwienia własnych błędów które popełniłem w ciągu ostatnich trzech lat .
Moim błędem były kradzieże których się dopuściłem na kwotę około 8 tyś PLN których nie mogę sobie wybaczyć a chciałbym je naprawić, i oczyścić własne sumienie ,ponieważ kradzieże czy oszustwa nie leżą w mojej naturze (myślę że nie leżą w naturze żadnego normalnego człowieka) a są efektem złego wpływy przełożonych czy też osób które są uważane za autorytet w danym środowisku
Dodam że moje wyznanie i chęć naprawy popełnionych błędów nie ma na celu jedynie oczyszczenie własnego sumienia .
Nie chcę aby ktoś kiedykolwiek powiedział mojej córci że jej ojciec jest czy był oszustem!!
Popełniłem błąd !! (wszyscy je popełniamy)- ale chcę go naprawić i myślę że to jest najważniejsze !!!!!

Moli Bden 2013-04-17 13:45:04
Praca ciekawa ?
Bardzo, bardzo zabawne określenie....
Mi na myśl przychodzi jedynie rzeźnia.
Widziana oczyma ofiar, nie katów....
gość 2014-11-26 19:27:13
Tam nie przyjmują na umowę o pracę tylko własna działalność.... odradzam firmę
mrowkojad 2015-01-10 17:48:11
umowy o pracę ma tylko garstka osób
nie musisz mieć założonej własnej działalności przed rozpoczęciem pracy, pierwsze 2-3 miesiące dostaniesz umowę o zlecenie (może)
sama praca w porządku, w sezonie zap*ernicz, ale zarobki uczciwe i kierownictwo kominkatywne
Gość 1 2016-09-21 19:11:16
( usunięte przez administratora )pojawiły się bardzo ciekawe oferty pracy z Termatu z bardzo wysokimi wynagrodzeniami. Jak oosoba która bardzo długo zna Termat i jego szefostwo zwracam uwagę potencjalnym kandydatom żeby zachowali daleko idącą czujność. To jest wynagrodzenie fikcyjne którego nie da się osiągnąć ponieważ zasady jego naliczania są tak elastyczne że zawsze można je kształtować na poziomie zadowalającym dla szefostwa termatu. W razie pytań piszcie.
Gość 2 2016-10-04 11:55:38
Może coś więcej w temacie wynagrodzenia ? Prezesostwo niejednokrotnie do życia ? Oszukują na wypłacie ?
gość 1 2016-10-22 08:40:06
Ja się nie wypowiadałem w opini o rotacji tylko o tym jak są oszukiwani ludzie w termacie. Ludze na produkcji zarabiają b.dobrze za swoją ciężką pracę w deszczu i mrozie i upale ale tylko ci kluczowi. Reszta natomiast nie. A rotacji nie ma bo pracują tam ludzie którzy się na to godzą. Ci co się nie godzą odchodzą lub są wyrzucani bo dorabiali na boku. Inni których jeszcze ni namierzono na przekrętach pracują bo im się opłaca. Ten wysyp ogłoszeń to skąd niby? Pan Lubicki doptrzył się przekrętów i powywalał sporo ludzi. A czemu robili przekręty? bo mało zarabiali. Ale jeszcze nie wytropił wszystkich, i jak wytropi będą następne ogłoszenia.
Olaf 2016-10-22 13:05:15
Widzę, że znasz bardzo dobrze sytuację w firmie, polecałbyś pracę w Termacie dla kogoś kto szuka pracy na lata?
Gość 1 2016-10-22 17:16:14
Jeśli to będzie twoja pierwsza praca to tak, jest to niezły poligon doświadczalny na którym można przeżyć różne ciekawe przygody z zakresu zarządzania, traktowania "pracowników", czasu pracy, sposobu naliczania wynagrodzeń itp. Po zmianie pracy zawsze będzie tylko lepiej. Jeśli jednak nie jest to twoja pierwsza praca to możesz być bardzo zdziwiony i mieć poczucie krzywdy ponieważ słowa które padają na rozmowie nie mają później pokrycia w rzeczywistości (głównie chodzi o kasę, bo czarować to potrafią).
Tom 2016-11-10 17:24:48
Ciekaw jestem kto sie zgodzi tam pracować. Nie zawsze kasa ma znaczenie. Korporacje zagraniczne nie sa takie zle ;)
Gość 1 2016-11-11 12:18:47
To prawda że kasa nie jest w życiu najważniejsza ale jeśli się z kimś umawiasz na jakąś kwotę (nawet małą) to oczekujesz że ją dostaniesz jeśli się wywiążesz że swoich zadań. A tam jest tak, że obiecują dla przykładu 1500zł za jakąś robotę a po robocie płacą 900zł bo postfactum znajdują dużo uchybień to to ma znaczenie.
Zostaw swoją opinię o Termat - Środa Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termat