Termat

Praca bardzo interesująca
anonim 2009-04-23 21:47
porażka
Nostro 2009-07-17 17:28
Porażka to mało powiedziane: zero umowy o pracę, są umowy o dzieło lub musisz założyć własną działalność. Wynagrodzenie...zależne od widzimisię "prezesa", zmiana systemu wynagradzania (na gorszy naturalnioe) w locie to standard. Mało tego: niektóre umowy tak skonstruowane, że praktycznie...nie możesz ich zerwać bez kary finansowej. No i weksel. Na wjazd każą go podpisywać. Atmosfera w firmie.....makabra.
Poza tym nie znam nikogo, kto odchodząc dostałby całe wynagrodzenie, zawsze coś znajdą, co wg ich uznzania jesteś im winien.
Robota dla desperatów.
MANT 2013-01-24 12:33
Chciałbym dodać że mój poprzedni wpis nie jest negatywną opinią na temat TERMATU a raczej próbą usprawiedliwienia własnych błędów które popełniłem w ciągu ostatnich trzech lat .
Moim błędem były kradzieże których się dopuściłem na kwotę około 8 tyś PLN których nie mogę sobie wybaczyć a chciałbym je naprawić, i oczyścić własne sumienie ,ponieważ kradzieże czy oszustwa nie leżą w mojej naturze (myślę że nie leżą w naturze żadnego normalnego człowieka) a są efektem złego wpływy przełożonych czy też osób które są uważane za autorytet w danym środowisku
Dodam że moje wyznanie i chęć naprawy popełnionych błędów nie ma na celu jedynie oczyszczenie własnego sumienia .
Nie chcę aby ktoś kiedykolwiek powiedział mojej córci że jej ojciec jest czy był oszustem!!
Popełniłem błąd !! (wszyscy je popełniamy)- ale chcę go naprawić i myślę że to jest najważniejsze !!!!!

Moli Bden 2013-04-17 13:45
Praca ciekawa ?
Bardzo, bardzo zabawne określenie....
Mi na myśl przychodzi jedynie rzeźnia.
Widziana oczyma ofiar, nie katów....
gość 2014-11-26 19:27
Tam nie przyjmują na umowę o pracę tylko własna działalność.... odradzam firmę
mrowkojad 2015-01-10 17:48
umowy o pracę ma tylko garstka osób
nie musisz mieć założonej własnej działalności przed rozpoczęciem pracy, pierwsze 2-3 miesiące dostaniesz umowę o zlecenie (może)
sama praca w porządku, w sezonie zap*ernicz, ale zarobki uczciwe i kierownictwo kominkatywne
Gość 1 2016-09-21 19:11
( usunięte przez administratora )pojawiły się bardzo ciekawe oferty pracy z Termatu z bardzo wysokimi wynagrodzeniami. Jak oosoba która bardzo długo zna Termat i jego szefostwo zwracam uwagę potencjalnym kandydatom żeby zachowali daleko idącą czujność. To jest wynagrodzenie fikcyjne którego nie da się osiągnąć ponieważ zasady jego naliczania są tak elastyczne że zawsze można je kształtować na poziomie zadowalającym dla szefostwa termatu. W razie pytań piszcie.
Gość 2 2016-10-04 11:55
Może coś więcej w temacie wynagrodzenia ? Prezesostwo niejednokrotnie do życia ? Oszukują na wypłacie ?
gość 1 2016-10-22 08:40
Ja się nie wypowiadałem w opini o rotacji tylko o tym jak są oszukiwani ludzie w termacie. Ludze na produkcji zarabiają b.dobrze za swoją ciężką pracę w deszczu i mrozie i upale ale tylko ci kluczowi. Reszta natomiast nie. A rotacji nie ma bo pracują tam ludzie którzy się na to godzą. Ci co się nie godzą odchodzą lub są wyrzucani bo dorabiali na boku. Inni których jeszcze ni namierzono na przekrętach pracują bo im się opłaca. Ten wysyp ogłoszeń to skąd niby? Pan Lubicki doptrzył się przekrętów i powywalał sporo ludzi. A czemu robili przekręty? bo mało zarabiali. Ale jeszcze nie wytropił wszystkich, i jak wytropi będą następne ogłoszenia.
Olaf 2016-10-22 13:05
Widzę, że znasz bardzo dobrze sytuację w firmie, polecałbyś pracę w Termacie dla kogoś kto szuka pracy na lata?
Gość 1 2016-10-22 17:16
Jeśli to będzie twoja pierwsza praca to tak, jest to niezły poligon doświadczalny na którym można przeżyć różne ciekawe przygody z zakresu zarządzania, traktowania "pracowników", czasu pracy, sposobu naliczania wynagrodzeń itp. Po zmianie pracy zawsze będzie tylko lepiej. Jeśli jednak nie jest to twoja pierwsza praca to możesz być bardzo zdziwiony i mieć poczucie krzywdy ponieważ słowa które padają na rozmowie nie mają później pokrycia w rzeczywistości (głównie chodzi o kasę, bo czarować to potrafią).
Tom 2016-11-10 17:24
Ciekaw jestem kto sie zgodzi tam pracować. Nie zawsze kasa ma znaczenie. Korporacje zagraniczne nie sa takie zle ;)
Gość 1 2016-11-11 12:18
To prawda że kasa nie jest w życiu najważniejsza ale jeśli się z kimś umawiasz na jakąś kwotę (nawet małą) to oczekujesz że ją dostaniesz jeśli się wywiążesz że swoich zadań. A tam jest tak, że obiecują dla przykładu 1500zł za jakąś robotę a po robocie płacą 900zł bo postfactum znajdują dużo uchybień to to ma znaczenie.
Zainteresowany 2017-01-11 00:52
A jak z wynagrodzeniami inżynierów? Wiesz coś? Są ogłoszenia, zarobki przyzwoite. To jakaś podpucha? ;p Jeśli nie oferują umowy o pracę, to nawet nie chcę słuchać. Ale jeśli była by umowa... Jak wygląda atmosfera w pracy?
Gość 1 2017-01-13 09:13
W grudniu pouciekali z tej firmy już wszyscy z działu utrzymania ruchu przez panującą tam atmosferę pracy. Do tego trzeba tam założyć własną działalność gospodarczą i pracować od 7 do 16 czyli równiutkie 9 godzin. Zarobki w ogłoszeniu nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, to jest tylko desperacka próba pozyskania kogokolwiek do pracy bo w powiecie Średzkim bezrobocia w zasadzie nie ma i wiele normalnych firm nie może znaleźć ludzi do pracy.
Gość 1 2017-01-13 16:11
Te wynagrodzenia to jest fikcja prezesa tej firmy który jest obecnie w bardzo trudnej sytuacji ponieważ ostatnio odeszło z niej dużo kluczowych "pracowników" i desperacko poszukuje naiwniaków którzy choć na chwilę zasilą ją kadrowo. Celowo piszę cudzysłów bo tam każdy musi założyć działalność gospodarczą i do tego wprowadzili tam ostatnio 9!!! godzinny dzień pracy. A odeszli przez atmosferę pracy.
Tony 2017-01-13 16:12
k 2017-02-20 13:12
Czesc
Czy ktos wie ile zarabiają tam suwnicowi?
ciekawski 2017-03-03 14:53
Czy do kogoś się odezwali w sprawie Inżyniera ds. technicznych ?
Ernest 2017-03-07 09:40
Mam pytanie -czy rzeczywiście kłamią w temacie kasy. Czym przejawiała się niefajna atmosfera? Co z SUR? Dlaczego konkretnie chłopaki pouciekali z firmy?
działu utrzymania ruchu 2017-03-14 20:55
Ernest 2017-03-07 09:40
To co piszą podziel na 2, tak to mniej więcej wygląda.
gość 1 2017-03-16 14:52
Ernest tak pisze bo go jeszcze nie wykiwali z kasą, za krótko tam jeszcze pracuje i nie zna pana Prezesa.
osoba postronna 2017-03-30 07:04
Ja powiem tak jestem osobą z zewnątrz i troszkę usług niegdyś dla tej firmy wykonywałem - jak się okazało pracował tam także mój kolega - przyjeżdżając do firmy na jakiekolwiek serwisy zawsze się dziwiłem - że tego zakładu jeszcze nie zamknęli za warunki pracy jakie tam panują (pył, zakurzenie, bród, niezabezpieczone odpowiednio maszyny, hałas, itp) nie mówiąc o braku odpowiednich pomieszczeń socjalnych (wc, jadalnia, szatnia itp. ) - firma kasę ma ale kosztem jak widziałem sam z boku krzywdą ludzką - odkąd pamiętam była tam rotacja - jeżeli władze firmy nie są wstanie utrzymać stałej obsady to oznacza że coś jest nie tak z nimi - jeżeli pracownicy kręcą na boku (nie bronie ich zrobili zapewne źle) to mieli powody - znałem tak kilka osób i raczej byli i są uczciwymi ludźmi jeżeli dopuścili się jakiś wałków to znaczy że musieli zostać oszukani wielokrotnie - jeżeli ze strony góry zawsze jest wszystko ok to mało kiedy dochodzi do przekrętów - w tej firmie o tym że pracował mój kolega dowiedziałem się przypadkiem on sam tam może był ze 3 miesiące i podziękował miał dość a raczej jest to osoba która jest stateczna i mało jej na zmianach zależy.
Joanna 2017-04-03 11:57
Pracujesz w Termat? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?
Zbychu 2017-05-10 18:19
Ile zarabiają za godzinę w tej firmie betoniarze i zbrojarz?
Zbychu 2017-05-10 18:21
Ile zarabiają za godzinę w tej firmie betoniarze i zbrojarz?
Gość 11 2017-05-10 20:34
W tej firmie wszyscy na produkcji mają wynagrodzenie akordowe (nie ma stawek godzinowych). Płacą za m^3 zrobionego betonu, za m^2 płyty filigran, za mb belki teriva czy za sztukę wyprodukowanego pustaka lub innego elementu betonowego. Generalnie system ma swoje plusy i minusy. Robisz przewidzianą normę szybko zarabiasz nieźle, robisz wolno zarabiasz mało. Często jest to niezależne od "pracownika", bo jak ci nie dowiozą betonu to stoisz i czekasz 2 godziny i nic nie zarabiasz.
Joanna 2017-05-22 10:08
@Gość 11 długo już pracujesz w Termat? Jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę?
młody 2017-05-23 09:29
Powiedzcie cos wiecej o aktualnym stanie firmy bo masa ogłoszeń od nich jest dyrektora nawet szukaja, pytam bo duze pieniadze proponuja ale ciezko mi uwierzyc w to wszystko widząc ta rotację
Zostaw swoją opinię o Termat - Środa Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termat