Display Print

Luboń

Opinie o Display Print

suy 2015-07-30 02:12:23
Teaz z tego co patrzyłem poszukiwli kogośdo pracy - na stanowisko grafika projektanta. Mam odpowiednie doświadczenie i zdolności - wydaje mi się, że mógłbym tu za w miarę rozsądne pieniąze przyjąć pracę. Nie wiem cthyba tyklo jednego - jaka jest szansa, że nie wyboiorą jakiś gości przypadkowych tyllko osoby, które wymiotły rekrutację.
Daniel 2015-08-29 12:16:04
To fajny moment zawsze, gdy kierownictwo udziela się na tego typu forach i komentuje, to co przeczyta na swój temat. Fajnie, jak dodatkowo ten komentarz/odpowiedź opiera się na uzasadnieniu i kulturze przede wszystkim. Display Print zrobiło to prawie dobrze, ale do ideału niestety brakuje wiele patrząc na ostatnie zdanie.
miki 2016-03-07 16:26:45
pomyłka
endrju 2016-04-02 00:11:11
Firma z dużym potencjałem, zaplecze produkcyjne i socjalne na wysokim poziomie. Polecam!
ilonka 2016-04-15 12:47:11
Widze, że ta firma jako jedna z pierwszych postanowiła działać w zakresie obróbki tworzyw sztucznych oraz druku, ale od lat już pracują, więc widze, ze to zaufana firma. Teraz tylko zastnawiam się jak wygląd u nich rekrutacja.
Karol 2016-04-29 19:44:36
Hej, czy ktoś pracował w firmie i może napisać jak jest. Jak wygląda wynagrodzenie, jaka atmosfera i ludzie co pracują. Chciałbym sie zatrudnić ale nie wiem czy warto. Kiedyś było kilka opini na ten temat ale zniknęły z forum. Czy one po jakimś czasie same znikają czy są usuwane?
po 2016-05-09 13:41:43
Nie można dodawać opinii na temat firmy.
mja 2016-05-16 22:46:02
widze, ze pojaiwły się oferty pracy jako drukarz cyfrowy
gbfh 2016-08-14 23:00:19
@ mja drukarza znaleźli i akltualnie poszukują Montera regałów i wyposażenia marketów do wielu miesjcowości
Zostaw swoją opinię o Display Print - Luboń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Display Print