Apis Place Zabaw

Wrocław

Opinie o Apis Place Zabaw

alex 2014-01-12 10:37
parodia
były pracownik 2014-02-21 09:59
Więcej zarobię zbierając puszki. Atmosfera w pracy tragedia, brak jakichkolwiek warunków pracy i do tego (usunięte przez administratora). 600zł na rękę za 260h pracy
tfrdnfbfes 2017-08-26 15:09
Piszę o Apis Jarosław dla potomnych jeśli ktoś by się zastanawiał nad współpracą z nimi.
Odradzam i to jak najbardziej bo jeśli kończy ci się kasa i szukasz na szybko pracy to będziesz pracował ale kasy nie zobaczysz za szybko,tam nie ma 10-tego wypłaty tylko zaliczki przy samym końcu miesiąca a reszta to nie wiadomo kiedy.
Kto ma chody to ma pewnie i pieniądz ale to wszystko jest na wariackich kwitach to co na umowie to na umowie a to co w rzeczywistości to zupełnie co innego.
Ani jedno słowo nie jest prawdziwe z tego co obiecują,ludzie nie potrafią się zorganizować aby to zakończyć tylko tak żyją w tym CHAOSIE.
Odradzam bo tylko sobie nerwy zszarpiecie.
Zostaw swoją opinię o Apis Place Zabaw - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apis Place Zabaw