EXBUD SKANSKA SA KIELCE

KIELCE-delegowany do pracy w Niemczech.

Opinie o EXBUD SKANSKA SA KIELCE

admin 2015-06-12 05:56:38
Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.
Bolek 2016-03-10 10:24:14
Skanska Kielce to uklady ukladziki,pracuje porzewaznie sama rodzina a jak trafi sie OBCY spoza grona swoich, pracuje za mozliwie najnizsze place.Dużo by mozna o tej firmie pisać i o ich ukladach.NIE POLECAM NAWET WROGOWI!
pupcio 2016-06-16 19:26:49
okradają pracowników z ciężko zarobionych pieniędzy, tam jest Radomsko i reszta świata, wszyscy mądrzy uciekają od nich zostają tylko głąby z Radomska, ktorzy nie znają innej normalnej pracy,kierownik Lis z Radomska oszukuje i okrada pracownków z pieniędzy to bardzo cenny pracownik dla firmy, zakład nie przestrzega zaszd BHP spawacze pracują na wysokości powyżej 5 metrów baz zabezpieczeń, przestrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie!!!
pupcio 2016-07-11 22:16:39
złodzieje, szczególnie pan kierownik Lis okrada pracowników zpieniędzy
robaktobandzior 2016-12-03 19:00:53
totalna masakra. Tak jak wyzej napisal bolek. uklady ukladziki, rodzina. Wiara ma podpisane iblanco , bez dat wypowiedzenia i inne papiery, kiedy bedzie chcial, to ich wywali Boss Robal. praca w mulhausen sezonowa. Latem jedziesz do "wiezowca" wciskaja ci jaka to swietna i solidna praca, stała itd... a w grudniu wypowiedzenie. Zostaja tylko przydupasy, rodzina i skonczeni alkusy, na ktorych robal trzyma papiery inblanco. zarobki 6,70- 7 euro netto. odpisywane godzin, podatek "sraniowy", za chodzenie w miesiacu do toalety, odpisywane jest 4 godziny. Nie jechac!!!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o EXBUD SKANSKA SA KIELCE - KIELCE-delegowany do pracy w Niemczech.
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EXBUD SKANSKA SA KIELCE