Z.P.H.U. Blachmix

Kraków

Opinie o Z.P.H.U. Blachmix

tryt 2015-05-01 22:01
Firma z tradycjami, dynamicznie rozwijająca się. Ludzie i szef spoko. Warunki pracy zależne od stanowiska, ale narzekać nie można. Polecam każdemu któremu chce się pracować i rozwijać.
wal 2015-09-15 01:50
"Firma" niewypłacalna, wypłaty płaci nieterminowo a nawet i na raty... Pracownicy pracują na stawkach urągających ich umiejętnością. Firma nie płaci podwykonawcą w terminach. Szefostwo z wielkimi aspiracjami a słoma z butów dalej wystaje. Bankructwo co raz bliżej??
ernest 2016-03-02 19:12
Uważajcie na tą firmę,a przede wszystkim na włąściciela, chłop tak jak piszecie
niby wielki bizmesmen, a w grumcie rzeczy łapserdak ze słomą w gumowcach, ale za to ma wielką wyobrażnie - On jest chyba z ksieżyca!
Pensje wypłaca w ratach i nigdy nie wiadomo kiedy ona bedzie, o środkach czystości musisz zapomnieć i o ubraniu roboczym! Bajbaj
ernest 2016-06-18 15:28
Byłeś jesteś pracownikiem tej firmy? Ja w niej pracuje 10 lat i wszystko o czym piszesz mam na czas. Chyba że jesteś z firmy konkurencyjnej i boisz się o zlecenia. Firma inwestuje w nowy zakład pracy w PORĘBIE i proponuję najwieksze stawki stawki okolicy. Pochwała za odwagę w sieci trudny zadań odbudowy zakładu.
małucha 2016-11-23 21:56
buractwo, nie firma - tyle w temacie
Zostaw swoją opinię o Z.P.H.U. Blachmix - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.H.U. Blachmix