Propland

Sosnowiec

Opinie o Propland

Paolo 2009-11-18 16:00:19
stanowczo odradzam-brak jakichkolwiek świadczeń socjalnych,mobbing na wysokim poziomie praca ,,sezonowa'' b niska płaca w okresie zimowym,brak dodatkowych dni urlopu za pracę w systemie czterobrygadowym
anonom 2010-02-23 17:21:47
pisze że powinni dać tą firmę do pipu
Jaco 2010-03-17 18:41:24
A ja tam jestem zadowolony, pracowałem w paru firmach i tam wcale nie jest źle
tralala 2011-11-04 15:28:55
Śmieszna firma, trzech prezesow na 20 osób w ogóle nie szanuja pracowników na dodatek [usunięte przez moderatora], Ci co tam pracują będą wiedzieć o kogo chodzi.
grucha 2011-12-20 11:46:25
Chyba nigdzie więcej nie pracowałeś i nie wiesz co to wyzysk pracowników... tu wcale nie jest źle, dla mnie jest ok
Zbyszek 2012-06-04 16:10:35
Jak ktoś się przyjmie do tej firmy przez agencję pracy, to niech wie że przepracuje max. miesiąc. Jak dla mnie spoko, ale to co oni wyprawiają z tymi agencjami to jest masakra. Co miesiąc nowi i tak w kółko.
dante 2013-05-10 20:18:04
CYRK NA KÓŁKACH jakich mało,trzech clownow +[usunięte przez moderatora] ktorzy nie potrafia zarzadzic firma,zakład z zewnatrz wyglada jak ruina,w zime bardzo zimno na hali nawet -10 stopni,maszyny pod namiotami i grzejace dmuchawy - parodia,w lato zas masakrycznie goraco,praca sezonowa jak nie ma zamowien myje sie okna,hehehee albo dostajesz wolne,praca na telefon-szkoda gadac,kamery jak w big brother hehe w dodatku zadnych dodatkow, jedynie dodatek nocny,system czterobrygadowy jakby nie wiadomo ile zamowien bylo,przez posrednika smieszne pieniadze,jeszcze Cie opierd....z wyplaty i przymusowy urlop Ci wypisza,ktorego nie brales,o wyplatach dla pracownikow zakladu to juz nie wspomne,prezesi jambodżetami jeżdza a wyplat od pol roku na czas nie bylo,tylko zaliczki,NIE POECAM!!!
brygadzista 2014-03-25 10:18:03
Pozdrawiam ekipe jeszcze z czasów Dąbrowy Górniczej.
Po przeniesieniu na Sosnowiec z roku na rok robiło się coraz gorzej, ale miło usłyszeć, ze firma jeszcze istnieje.
A praca typowo w akordzie dobrzy zarobili, choć teraz to chyba różnie z tym jest.
No i wakacje zimą. Ci co lubią na narty w alpy jeżdzić to jest praca właśnie dla nich. Ja niestety wolę polskie morze latem :)
Dżejms Bond 2014-05-19 01:46:52
Jeśli ktoś jest dobry i zależy mu na pracy i kasie to będzie zadowolony. Były przypadki awansu do stopnia mistrza już po miesiącu pracy, co wiąże się oczywiście z odpowiednim wynagrodzeniem. Jak się komuś wydaje, że będzie brał kasę za siedzenie na dupie to sorry ale tu się pracuje, albo wylatuje. Z urlopami nigdy nie miałem żadnego problemu - kwestia wcześniejszego ustalenia terminu. Większość niezadowolonych to cieniasy lub bumelanci którzy wylecieli po tygodniu.
Marutro 2015-01-31 23:46:27
Propland jest dosyć znanym producentem folii malarskich a jednocześnie dostawcą dla firm z branż budowlanych. Nie skupiają się na odbiorcach detalicznych, bo najwidoczniej nie jest to zupełnie opłacalne. Zastanawiam się tylko jak wysokie kwalifikacje trzeba mieć aby myśleć o podjęciu u nich pracy. Aż takie mission impossible?
ohh 2016-05-11 20:52:26
irek to mnie właśnie wkurza.. nie to, żebym krytykował agencje pracy (jakiekolwiek). Jednak nie podoba mi się, że lepsze zatrudnienie daje firma bezpośrednio. To na pewno jest denerwujące dla nowo zatrudnionych.
Zostaw swoją opinię o Propland - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Propland