logo PKP Cargo

PKP Cargo

Olsztyn

Opinie o PKP Cargo

prawie emeryt 2009-05-04 10:03
takiej sytuacji nie było nigdy dopuki za cargo nie wzieło sie towazystwo kolesiów z gdyni i z olsztyna razem ze związkami pseudo związkami
castruk 2009-05-06 08:17
co to za plityka firmy która dziła na szkode własne firmy cały ten marketing [usunięte przez moderatora] i zgadzam cię z kolego prawie emerytem o klanie kolesiów w firmie
cargul 2009-05-12 16:58
przyjdzie walec i wyrówna
tutut 2009-05-12 17:02
blady strach boją sie cokolwiek napisac zeby się nie narazic
przyszły bezrobotny 2009-05-20 08:58
to hanba dla firmy proponują ochłapa w wysokosci 15000 tysięcy po 35 latach uczciwej pracy wstydze sie za dyrektorów menadzerów i związki zawodowe które ostatnio są strasznie milczące
Milosnik Kolei 2009-07-02 10:20
Zmieńcie cały zarzad, znajdzcie wykfalifikowanych pracowników, wywalcie polowe administracji, A BĘDZIE ŻYŁO SIE LEPIEJ, nie zarząd utrzymuje kolej, tylko kolej utrzymuje zarzad, DARMOZJADÓW [usunięte przez moderatora]. A wogóle dlaczego prywatni przewoźnicy dalej zarabiaja juz maja 30 procent rynku przewozów towarów??? BO MAJA LEPSZY ZARZAD NIZ PKP
tutaj 2009-07-13 12:32
jutro o 8 mej zapraszam na stype po firmie wezcie megafony i marsze załobne i spotkajmy się przed firmą
anonim 2009-12-08 16:54
Milosnik Kolei - 2009-07-02 10:20:15

rozpacz
Marek 2015-04-19 11:31
Nie zawsze było żle,ale wtedy były parowozy
poldeek 2016-05-06 11:39
wydaje mi się, że u nich jest nowa oferta - nawet ciekawa jako Naczelnik Wydziału Ochrony Informacji, a można też zarobić na niej naparwde sporo, jak wydaje mi się, bo srednia to chyba te 3 tys z tego co wiem.
Natalia 2017-08-10 14:18
Czy są na forum aktualni pracownicy? Jak wygląda sytuacja w firmie w tym momencie? Firma PKP Cargo poszukuje pracowników? Jak tak to na jakie stanowiska? Jakieś rady dla przyszłych pracowników? Właśnie po takie informacje zaglądają tu użytkownicy.
Zostaw swoją opinię o PKP Cargo - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKP Cargo