Opinie o VITGOLD w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VITGOLD. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VITGOLD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VITGOLD w Bytom

pracowałem tam kiedyś Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie dawno temu (jakieś kilkanaście lat temu). Nie wiem czy nadal mają zakład produkcyjny w kamienicy na ul. Karola Miarki. W ofercie była tylko biżuteria srebrna. Dziwna atmosfera była. Finansowo dosyć słabo. Mam nadzieję że pod względem finansowym i formalnym poprawiło się.

To chyba jakaś wątpliwa konkurencja firmy VITGOLD pisze te bzdury /ARNI - 2016-05-03 15:58:59/ . Ja w VITGOLD zamówiłam pierścionek zaręczynowy z brylantem i obrączki i już odebrałam są super ,wzór,jakość,cena!!!! a te co widziałam w Bytomiu no cóż każdy wykonuje zawód jak potrafi!!!!Pozdrawiam wszystkich dokonujących dobrych wyborów przy zakupach biżuterii !!!!!!!!!!

Były pracownik Nowy wpis
@Karolina

Sama sobie zamówiłaś pierścionek zaręczynowy. Złoty Wituś zanim coś napiszesz to zastanów się ???? Żałosne

Anita Nowy wpis

Tak cicho zrobiło się na forum czy dlatego, że dobrze się pracuje?

Karolina Nowy wpis

Kto pisze takie bzdury o firmie VITGOLD. Wystarczy że się wybierze i oceni na miejscu ich ofertę!!!!Obrączki są super!!!Firma Jubilerska VITGOLD ma przecież bardzo duży wybór obrączek o bardzo dobrej jakości.Dlatego tylko tam chcieliśmy, tam zamówiliśmy i już odebraliśmy!!!SĄ SUPER!!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w VITGOLD? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
ANA

Moje obrączki i wyglądaj na stare (z złomu taka otrzymałam informacje) są straszne a odebrane nie dawno, nie polecę tej firmy wrogowi bo nie dość że najwyższa cena w Bytomiu to jakość zerowa. Resztę komentarzy o biżuterii to chyba oni sami napisali bo nie wiem co mnie skusiło żeby tam zamówić.

Asia

Szerze można polecić firmę Vitgold obrączki odebraliśmy,jesteśmy z moim Misiem bardzo ale to bardzo zadowoleni i jeszcze otrzymaliśmy bardzo dobrą cenę.Asia

Aneta

Minęło dużo czasu odkąd pojawiła się ostatnia opinia, zamieszczona przez @ARNI, odnośnie pracy w VITGOLD. Czy zagląda tu ktoś z pracowników tej firmy? Jeśli tak, to proszę o informację jakie są realia i warunki zatrudnienia. Czy coś się zmieniło od ostatniej informacji? Wszelkie konkrety będą bardzo cenne dla osób poszukujących pracy.

Zawiedziony

Moje obrączki są straszne a odebrane nie dawno, nie polece tej firmy wrogowi bo nie dość że najwyższa cena w Bytomiu to jakość zerowa. Resztę komentarzy o bizuteri to chyba oni sami napisali bo nie wiem co mnie skusiło żeby tam zamówić.

Aneta

A jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników VITGOLD. Na co mogą liczyć jej pracownicy?

sylwia

Strony nie mają jak większość mniejszych sklepów z biżuterią @ARNI wystarczy pójść na miejsce i tyle to nie apart, który potrzebuje reklamy

ARNI

TYLE DOBRE USŁYSZYCIE CO ONI SAMI O SOBIE NAPISZĄ !! firma CO NIEMA STRONY INTERNETOWEJ ? FIRMA producent 2 osoby zatrudnia ? No nic sami nie wykonują , łysy sam nic nie umie zrobić ! A sorry chwalić się . NIE POLECAM ! NA STRONIE URZYWALI ZDJECIA Z FIRMY Z NIEMIEC ! WYNAGRODZENIE W RATACH I TO KILKU NIGDY NA CZAS !Ludzie zastraszeni są jak by co to manko można im zrobić ! stary myk! NIE POLECAM

dżoana

skąd @marja wzięłaś takie informacje. Chodzi mi o ilość opini pozytywnych i negatywnych. Ja nic takiego nie widzę, nie wiem może jestem ślepa czy coś :) Też chciałem aplikować do VITGOLD'U ale nie wiem jak to jest u nich z ogłoszeniami. Wiecie gdzie można takowe znaleźć ? Ich strona jest w przebudowie i nie wiem gdzie szukać

kaja

@patrynia jesli chodzi o biżuterię ślubną to jednak wydaje mi się, że jest to dobra firma i mają też dużo różnych kolczyków czy dodatków do włosów - to juz zalezy co cchesz. Najlepiej też wysłać im zdjęcie sukni ślubnej albo samemu przyjść do nich to dobiorą już Ci indywidualnie jakąąs biżuterię i już będziesz wiedziała.

patrynia

cześć, ja włąśnie stoje przed wyborem biżuterii ślubnej na swój ślub, a wiadomo, że z recji tego iż to wyjątkowy dzień, to chciałabym wyglądać jak najlepiej i w ogóle, dlatego najpierw szukami info o trwałości i ogólnie doświadczeniach z biżuterią Vitgold. Wiecie coś? czy sprzedawca w salonie na pewno dobrze mi poleci a nie będzie chciał namówić/

marja

Znalazłam: opinie pozytywne: 4227 , a negatywne- 11 :-) Myślę, że warto jest wiec aplikowac. Jakich zarobków mogę się spodziewać?? Jaka jest atmosfera w pracy? Jaka jest rotacja pracowników? Jak motywowani i oceniani są pracownicy? Jak można opisać kulturę organizacyjną firmy? -bedę wdzieczna za odpowiedzi pracowników tej firmy :-)

kern

jeżeli chodzi chodzi o personel w firmie VITGOLD to pewnie są to jedynie osoby sprzedające w sklepach

ania

Ja mam wykształcenie i doświadczenie w tej firmie 15-lat.Praca i zarobki SĄ SUPER. No cóż ......

Ostrozny

Ciekawie wybierają osobę do zatrudnienia. Człowiek wykształcony, mający coś do powiedzenia nigdy tam długo nie porobi. Rotacja o czymś świadczy. Typowi kapitaliści którzy oparli swoje dochody na łamaniu kręgosłupów pracowników.

Vitgold forum

Vitgold forum .Super obrączki.Już je odebraliśmy termin jakość i cena polecam.

Vitgold opinie

Vitgold opinie super obrączki zamawialiśmy 15 czerwcu i już są gotowe.Są super.

Zostaw merytoryczną opinię o VITGOLD - Bytom

• Jak się pracuje w VITGOLD?

Zobacz opinie na temat firmy VITGOLD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

VITGOLD
2.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • ul. K. Miarki 5 lok. 2
    41-902 Bytom