Opinie o Techno Solutions Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Techno Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Techno Solutions Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techno Solutions Sp. z o.o. w Sosnowiec

Adam Nowy wpis

Czy pracujecie w języku angielskim?

ja Nowy wpis

Już pozamiatane i nie ma co zbierać :D

Darek Nowy wpis

Ale to już pewna informacja? Bo interesowała mnie praca.

Tadeusz Nowy wpis

Firma likwiduje się w Polsce ale niekoniecznie musi ogłaszać upadłość!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Techno Solutions Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Antek

Współpracowałam z tą firmą, nie miałam nigdy żadnych zastrzeżeń. Jeśli chodzi o kwestię jej upadłości - firma przeniosła się do Włoch, skąd pochodzi ;)

Marzena

@Tempo, nigdzie w sieci nie zauważyłam informacji o ewentualnej upadłości Techno Solutions. Czy w takim razie możesz wyjaśnić, co konkretnie miałeś na myśli poprzez treść dodanego postu na tym forum? Może jest on powiązany z obecną sytuacją wewnętrzną tego pracodawcy? Proszę o kilka słów na ten temat.

Tempo

Techno padło

Nie ma informacji że firma się skasowała więc działa i to pewnie dobrze dlatego nikt nie pisze?

...

Czy ta firma jeszcze istnieje?

Cezary

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Jaka atmosfera?

UB-k

Jack mi od samego początku ona się nie podobała, w zasadzie to pierwszy komentarz o tej Pani mówi anonim na samym dole strony jako pierwszy dotyczący tej firmy warto przeczytać :) (podobno zrobiła ich jeszcze na jakąś kwotkę $$ ) Luzik tego nie wie nikt :D

Luzik

Ktos cos wie co tam sie dzieje?

ona

w branży poligraficznej nie wiem czy bym sie odnalazała, ale jak uwazasz jezeli chcesz pracowac to aplikuj

jack

Prace w ts wspominam milo , mimo tego ze super była - pani kierownik nie opłacała składek ZUS(o czym szef nie wiedział ), i mimo, że kwota wynagrodzenia miesięczna była mniejsza niż gwarantowana w umowie- to też zasługa pani kierownik, wszystko wyszło po czasie- jakie wały kręciła i firme z torbami by puściła

lolo

Czajen widze ze pracowales w technosolutions i wiesz co mowisz:)

taki tam

Praca na produkcji ogolnie polega na rutynie i monotoni i ciezko raczej oczekiwac jakichkolwiek widokow na dalsze perspektywy.zalezy jakie kolego masz wymagania i oczekiwania:)

taki tam

o rowijaniu sie to raczej ciezko tu mowic:)raczej praca polegajaca na jednym i tym samym wiec ciezko tu mowic o rozwijaniu sie..jak to na produkcji bywa.warunki finansowe to juz kazdy musi sam ocenic jak jest.a na start osoba moze sie spodziewac tak wlasciwie tego samego co bedzie przez caly nastepny czas czyli raczej nie wiele."piz" jesli jestes zainteresowana/y praca polegajaca na jednym i tym samym bez mozliwosci rozwoju dalszych perspektyw na przyszlosc to mozna sie tam zahaczyc:)z przyjeciami jest tez podobno ciezko wiec raczej nie ma sie tam co pchac:)

brs

przyjęć nie ma a o socjalu zapomnij bo nigdy to czegoś takiego nie było i nie będzie :P

piz

Dla mnie najistotniejsze jest to czy można u nich się rozwijać i czy oferują w miarę dobre warunki finansowe i socjalne. Historia czy biznesplan mnie nie interesują, bo do wszystkiego można się względnie dostosować. Powiedzcie czego osoba niezwiązana z firmą może się spodziewać na start, czy są to w miarę atrakcyjne warunki?

mlody

haha i ludzie nie pracowali z uśmiechem tylko raczej pracowali ewentualnie uśmiechając się do siebie:)i co może być złego dla Polski, że we włoskiej firmie wywalają ludzi:)lepiej dla zwalniających , bo przynajmniej jest mobilizacja do szukania lepszej i bardziej przyszłościowej pracy:)

Zostaw merytoryczną opinię o Techno Solutions Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Techno Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techno Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Techno Solutions Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Plonów 24
    41-200 Sosnowiec
  • NIP: 6342529066 KRS: 0000207247

Techno Solutions Sp. z o.o.