Alkol itd.

Katowice

Opinie o Alkol itd.

były 2009-12-28 14:18:14
Na początek miło, a perspektywy mają być znakomite. Szybko okazuje się, że opowieści wyssane z palca. Znam branżę więc spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Jak niema pracy to dla nich nie istniejesz (brak zapłaty za prace wykonaną wcześniej), ale jak jest to masz wykopać się z podziemi na zawołanie...
już były 2010-11-18 10:08:38
Zdecydowanie potwierdzam powyższą opinię i dziwię się tylko , że taka krótka :).
Firemka ta zadziwia wręcz długością czasu jaki utrzymuje się na rynku mając na uwadze podejście do pracowników (wysoka rotacja mówi sama za siebie) jak [usunięte przez moderatora]natomiast bałagan który tam panuje jest nie do opisania i polecam przyjęcie się na bezpłatny okres próbny (który [usunięte przez moderatora] proponują wszystkim)aby się o tym przekonać.Ja osobiście zainteresuję odpowiednie instytucje aby przetestowały ową firemkę na znajomość min.Prawa Pracy i nie tylko.Osobiście zdecydowanie odradzam "pracę" ale zaznaczam , iż jest to jedynie moje zdanie i moje poglądy.Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Zostaw swoją opinię o Alkol itd. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alkol itd.